REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Uzávěrka přihlášek do soutěže CBRE Zasedačka roku se blíží

Firmy se mohou hlásit nejpozději do 21. října. Renomovaná soutěž CBRE Zasedačka roku letos opět hledá ty nejzdařilejší firemní prostory a mezi nimi i nejlepší Zdravou kancelář.

Porota složená z odborníků České rady pro šetrné budovy bude již po čtvrté v řadě navštěvovat a hodnotit zajímavě řešené a inspirativní kancelářské prostory, které mají pozitivní vliv na zdraví a duševní pohodu svých uživatelů. Ambasadorem právě této soutěžní kategorie se nově stal předseda Českého olympijského výboru Jiří Kejval. Firmy, které chtějí o prestižní titul Zdravá kancelář 2018 bojovat, se mohou přihlásit ještě nyní – nejpozději však do 21. října.

Novinkou letošního ročníku soutěže CBRE Zasedačka roku je nový člen hlavní poroty a současně ambasador kategorie Zdravá kancelář, kterým se stal předseda Českého olympijského výboru a člen Mezinárodního olympijského výboru Jiří Kejval. Zapálený sportovec a vyznavač zdravého životního stylu tak příhodně spojil své jméno právě s otázkou zdravého vnitřního prostředí. „Jsem rád, že mohu podpořit soutěž, která oceňuje kancelářské prostory, kde na své zaměstnance myslí. Vytvořit pracovní prostor, kam budou lidé rádi chodit, bude jim tam dobře a bude je inspirovat. To by měl být podle mne cíl všech zaměstnavatelů,“ vysvětluje Jiří Kejval.

CBRE Zasedačka roku - zdravá kancelář - porota

Kanceláře se v posledních letech významným způsobem proměňují, o čemž svědčí i zájem firem se soutěže CBRE Zasedačka roku a kategorie Zdravá kancelář účastnit. „S každým dalším rokem je více patrné, že začíná být kladen stále větší důraz na člověka a jeho pohodlí uvnitř budov. Firmy si totiž začínají postupně uvědomovat, že investice do kvalitního prostředí je rozhodnutím správným směrem, které se jim rychle vrátí. Příjemné a komfortní pracovní zázemí je obzvlášť v situaci extrémně nízké nezaměstnanosti a nedostatku kvalitních pracovních sil vyhledávaným zaměstnaneckým benefitem a také konkurenční výhodou řady společností. Tento vývoj je pro nás jako hodnotitele kategorie Zdravá kancelář velmi pozitivní a těšíme se na nové kvalitní projekty, které se do soutěže přihlásí,“ uvádí výkonná ředitelka České rady pro šetrné budovy Simona Kalvoda.

Do soutěže se mohou firmy hlásit pomocí registračního formuláře na zasedačka roku, a to nejpozději do 21. října. Odborníci České rady pro šetrné budovy zajistí komplexní hodnocení kvality vnitřního prostředí, který se svou propracovaností blíží systému udělování certifikací budov. Prostřednictvím tohoto auditu, zaměřeného na kvalitu vzduchu, osvětlení, akustiku, ergonomické řešení i charakter lokality, je odborná porota schopná poskytnout firmám detailní zpětnou vazbu a současně navrhnout možná zlepšení kanceláří. Finalisté soutěže CBRE Zasedačka roku budou oznámeni v prosinci a slavnostní vyhlášení vítězů následně proběhne v únoru 2019.

Česká rada pro šetrné budovy, z.s.

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

První energeticky pasivní klinika na světě vyrostla v Olomouci

První energeticky pasivní klinika na světě vyrostla v Olomouci

V Česku vzniklo historicky první energeticky úsporné zdravotnické zařízení na světě splňující nejpřísnější standardy pasivních domů. Stal se jím nedávno otevřený pavilon II. Interní kliniky gastroenterologie a geriatrie Fakultní nemocnice v Olomouci.

Česká rada pro šetrné budovy se od začátku letošního roku rozrostla o dalších pět významných firem – ČEZ ESCO, JABLOTRON LIVING TECHNOLOGY, TECE ČR, skupinu TECHO a iNELS

Zájem firem a odborné veřejnosti o oblast šetrného stavebnictví roste

Zájem dokládá i rozšiřující se členská základna oborové organizace České rady pro šetrné budovy, která se od začátku letošního roku stihla rozrůst o pět významných firem – ČEZ ESCO, JABLOTRON LIVING TECHNOLOGY, TECE ČR, skupinu TECHO a iNELS. Budovy s téměř nulovou spotřebou energie se budou muset stavět již za…

Nejlepší zelené stavby světa pohledem české rady pro šetrné budovy

Nejlepší zelené stavby světa pohledem české rady pro šetrné budovy

V Cannes skončil minulý týden 29. ročník prestižního evropského veletrhu nemovitostí a investičních příležitostí MIPIM, jehož se zúčastnilo na 26 000 odborníků z více než 100 zemí. Při příležitosti veletrhu se každoročně udělují „realitní Oskaři“ nejlepším stavbám světa za uplynulý rok.

Zdravá kancelář CBRE Zasedačka roku 2017 Finalista SAP Service

Zdravá kancelář soutěže CBRE Zasedačka roku 2017: Firma SCS Software

V pořadí již 4. ročník prestižní soutěže CBRE Zasedačka roku zná své vítěze. Kategorii Zdravá kancelář, jejímž garantem a odborným hodnotitelem je každoročně Česká rada pro šetrné budovy, letos ovládl český výrobce počítačových her SCS Software. Ten porotce zaujal svými nadstandardně řešenými kancelářemi s výbornou…

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA