REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Topte ekologicky, za co nejlepší cenu a s využitím dotací!

Nejprve je třeba si před koupí kotle ujasnit jaké palivo máte k dispozici, jaký vyžadujete komfort vytápění, kolik máte k dispozici prostoru a v neposlední řadě jaké jsou vaše finanční možnosti.

Topení dřevem je ekologické a ve srovnání s ostatními způsoby vytápění vás náklady (pořizovací i provozní) vyjdou určitě nejlevněji a to s minimální spotřebou paliva, minimem popela. Zplyňovací kotel na dřevo můžete používat jako hlavní zdroj vytápění nebo jej mít jako doplněk k topení plynem nebo elektřinou. Přikládání paliva u zplyňovacího kotle na dřevo je ruční, ale jeho provoz je již plně automatický a pro uživatele také pohodlnější.

Takové přednosti vám nabízí kotle na dřevo při vytápění rodinných domů a menších budov

Společnost OPOP se proto rozhodla svůj sortiment rozšířit o malé zplyňovací kotle na dřevo H4EKO-D s účinností nad 90% a uplatněním na dotace. Od září letošního roku bude již v prodeji nejmenší model H416EKO-D s výkonem 16 kW, který lze díky chytrému konstrukčnímu řešení umístit i do menších prostor. Následně budou uváděny na trh další 2 modely s výkony do 25 kW.

Kotle jsou vybaveny chladící smyčkou a odtahovým ventilátorem s modulovanými otáčkami zajišťující efektivnější spalování. Pokud máte doma velké kusy dřeva, tak pro Vás bude přínosem velká násypná šachta, která umožňuje naložit velký objem paliva. Dlouhou životnost zplyňovacího kotle na dřevo zaručuje tloušťka plechu 5 mm, záruka 5 let na kotlové těleso a ochrana spalovací komory proti dehtování. Ke kotli můžete navíc doplnit elektrospirálu o výkonu 3 kW.

Co umožňuje řídící jednotka?

  • Řídit 4 čerpadla
  • Řídit 1 směšovací ventil
  • Připojit pokojový termostat
  • Řídit ohřev TV a ohřev vody v akumulační nádobě
  • Řídit provoz kotle pomocí čidla venkovní teploty
  • Vzdálené ovládání pomocí SMS, PC nebo telefonu

OPOP, spol. s.r.o.

logoZašovská 750
757 01 Valašské Meziříčí

telefon: 571 675 240
e-mail: sales@opop.cz

web: www.opop.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

JAK KOUPIT BYDLENÍ

Příručka Jak koupit bydlení

E-book: Příručka ZDARMA!

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

estav.cz v žebříčku návštěvnosti TOPlist

14.11.2018 konference TZB-info o bytových domech

Připravujete rekonstrukci bytového domu? Jak na úspory za energie a zhodnocení domu? Jak plánovat opravy a finance? Unikátní publikace pro účastníky. Těšíme se na vás v Praze.

Program a přihláška