REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Nová nástěnná klimatizační jednotka DAIKIN STYLISH

Novinkou letošního léta společnosti DAIKIN je nástěnná klimatizační jednotka Daikin Stylish. Je to nejkompaktnější a nejtenčí jednotka ve své třídě. Splňuje náročné požadavky zákazníků na technické parametry a elegantní vzhled a dobře se hodí do moderních i klasických interiérů.

Oceněný design

Daikin Stylish je klimatizační jednotkou, která díky modernímu vzhledu a nabízeným variantám barevného provedení, klasické bílé, stříbrné a dekoru černého dřeva, skvěle zapadne do každého obytného prostoru. Zaoblené hrany a hloubka pouhých 189 mm dělá z jednotky nejkompaktnější jednotku na trhu.

S více než 90 lety zkušeností v oboru HVAC Daikin ví, jak úspěšně zkombinovat design a technologii. Jednotka Daikin Stylish, inspirovaná svými předchůdci, jednotkami Daikin Emura a Ururu Sarara, získala ocenění Good Design Award za svůj inovativní design a funkce. Naoki Sakai, japonský projektant Daikin Stylish, říká o jednotce: ”Navržena tak, aby poskytovala vynikající komfort, výkon a energetickou účinnost. Jedná se o elegantní, diskrétní řešení řízení klimatu. Může být snadno integrována do jakékoliv místnosti.” A zdůrazňuje také: "Design je ideologie, která může změnit společnost. Mým cílem je zlepšit společnost prostřednictvím šťastného designu."

Účinné technologie Daikin Stylish

Klimatizace Daikin Stylish nevyniká pouze svým vzhledem, ale i technologií. Inteligentní snímače teploty optimalizují výkon jednotky. Šest velikostí poskytuje rozsah výkonu od 1,5kW do 5 kW ve většině rozsahu ve třídě energetické účinnosti A+++. Správné rozložení teploty v místnosti zaručuje mřížkový snímač teploty a využití Conda efektu. Samozřejmostí je využití ventilátoru s vysokou účinností a nízkou hlučností. Součástí jednotky jsou též filtry s technologií Daikin Flash Streamer, které zachycují prachové částice, pachy a alergeny a zaručují tak vždy čerstvý a čistý vzduch. Integrovaný wifi adaptér umožňuje jednoduché ovládání jednotky na dálku pomocí chytrého telefonu a aplikace Daikin Online Controller.

Technické parametry jednotky

Jednotka Daikin Stylish se vyrábí v šesti velikostech topného a chladícího výkonu od 1,5 kW do 5 kW. Je možné ji připojit k jedné nebo více venkovním jednotkám. Využívá chladivo R-32, díky kterému snižuje ekologickou zátěž jednotek o 30 % a spotřebu energie o více než 10 %. Celkové rozměry jednotky jsou pouhých 798 mm x 295 mm x 189 mm (šířka x výška x hloubka) a váha 13 kg.

Daikin Airconditioning Central Europe - Czech Republic spol. s r.o.

logo
Budějovická 778/3a
140 00 Praha 4 - Michle

telefon: +420 221 715 700
e-mail: office@daikin.cz

web: www.daikin.cz/cs_cz/zakaznici.html

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Klimatizace Daikin jsou jasnou jedničkou na trhu

Klimatizace Daikin jsou jasnou jedničkou na trhu

V červnu byly 2018 dokončeny testy a poprvé publikovány výsledky testů nástěnných invertorových klimatizací se samostatnou venkovní a vnitřní jednotkou, které provedly partnerské organizace českého dTestu v Itálii, Portugalsku a Španělsku. Významná česká nezisková organizace dTest se zabývá spotřebitelskými testy…

Zdroj: daikin-stylish.eu

Své klima máte pod kontrolou s jednotkou DAIKIN STYLISH

Novinkou letošního roku je klimatizační nástěnná jednotka Daikin Stylish, která je nejkompaktnější a nejtenčí jednotkou ve své třídě. Získala ocenění Good Design Award za svůj inovativní design a funkce. Splňuje náročné požadavky zákazníků a to i na způsob ovládání jednotky bez ohledu na to, kde se zrovna nacházíte.…

Klimatizační jednotka DAIKIN STYLISH – spojení designu a moderní technologie

Klimatizační jednotka DAIKIN STYLISH – spojení designu a moderní technologie

Hledáte takovou klimatizační jednotku, která skvěle doplní váš interiér, ale zároveň splní vaše náročné požadavky? Zvolte si nástěnnou klimatizační jednotku Daikin Stylish, spojující vynikající design a moderní technologie. Společnost DAIKIN má více než 90 let zkušeností v oboru a vyvinula vlastní technologie…

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Zdroj: Heluz

Akce HELUZ CIHLY FIRSTMINUTE NA PŘÍŠTÍ ROK je prodloužena!

Akce HELUZ CIHLY FIRSTMINUTE NA PŘÍŠTÍ ROK je prodloužena!

Zdroj: SATJAM

Podzimní akční slevy na krytiny SATJAM

Podzimní akční slevy na krytiny SATJAM

REKLAMA
REKLAMA