REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Profesionální zavlažovací systémy od SIGMAshop.cz

Závlahové systémy, závlahy, zavlažovače – všechny tyto pojmy jsou synonymem pro dokonalý trávník a finanční úsporu. Zavlažování vaší zahrady nebylo nikdy jednodušší.

Už vás nebaví několikahodinové zavlažování zahrady a trávníků?

V takovém případě se může stát spolehlivým řešením instalace automatického zavlažovacího systému. Po jeho instalaci budou rostliny pravidelně zásobovány potřebným množstvím vody, zatímco vy můžete odpočívat. Můžete zavlažovat přes den, v noci nebo během vaší dovolené.

Výhody automatizace zavlažovacího systému

Automatizace vám přinese plnou řadu výhod. Zcela nahradí doposud namáhavou zálivku pomocí konví, ušetří čas a peníze. Zavlažování můžete nastavit např. na noční nebo brzké ranní hodiny, kdy je hodnota výparů výrazně menší a můžete ušetřit až 30 % vody. Správně navržený a nainstalovaný závlahový systém zajistí přesnou a pravidelnou zálivku všem rostlinám, které to potřebují. Zajistí tím vylepšení vzhledu vaší zahrady, a to přece všichni chceme.

Inteligentní technologie

Postřikovače se po otevření přívodu vody vysunou na povrch pomocí elektromagnetických ventilů. Po skončení zavlažování se opět zasunou zpět do zásuvky, v zavřeném stavu samozřejmě nepřekáží při sekání trávníku. Správné naprogramování je velice důležité, například v případě deště lze využít automatické čidlo, které celý proces závlahy na určitou dobu vypne. Nemusíte mít tedy obavy, že v případě vaší nepřítomnosti budete plýtvat vodou.

Nechte si poradit od profesionálů

U nás na SIGMAshop.cz Vám můžeme nabídnou profesionální zavlažovací techniku od společnosti Gardena. V naší nabídce najdete čerpadla, nádoby na dešťovou vodu, zavlažovače, zavlažovací počítače, zahradní hadice, vozíky a držáky na hadice, ruční postřikovače, zkrátka vše, co na zahradu budete potřebovat. Neváhejte se na nás obrátit nejen s výběrem zavlažovací techniky, ale i se vším pro dům, dílnu a zahradu.

Pár tipů od SIGMAshop.cz

  • Věděli jste, že byste měli zavlažovat i po dešťové přeháňce?
  • Dešťové přeháňky většinou nejsou dost vydatné na to, aby dostatečně zavlažily vaše rostliny.
  • I přesto, že se zdá být vrchní půda vlhká, ke kořenům hluboko v půdě se žádná voda nedostane.
  • Nejčastější chybou při zavlažování je, že rostliny, trávník nebo záhonky s rostlinami – zavlažujeme „častěji“ malým množstvím vody.
  • Zavlažovat by se mělo méně často, ale důkladně.

SIGMAshop.cz

logo
Kosmonautů 6a
77900 Olomouc

telefon: 581 696 898
e-mail: objednavky@sigmashop.cz

web: www.sigmashop.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu Zahrady, chodníky, ploty a terasy

Freiburk

Zelená architektura: Když se vize stává realitou jen kousek od českých hranic

Na základě vlastních exkurzí a setkávání se zajímavými lidmi připravilo Centrum pasivních domů (CPD) studii, která se váže k zelené architektuře. Jako zajímavý inspirativní příklad nabídlo německé univerzitní město Freiburg. Vznikla rovněž iniciativa s názvem Deklarace udržitelnosti.

Zdroj: Hornbach

Příprava terénu, výběr plotu a stavební povolení na plot

Řekne-li se plot či zídka, vybavíme si většinou bariéru, která chrání naše soukromí a zabraňuje vstupu nežádoucích osob. Základní charakteristika vymezování soukromí se po staletí nemění, mění se ovšem technologie, materiály a možnosti investorů. Na co nezapomenout při stavbě plotu?

Chytré dlaždice znovu vrací do měst vodu. Inspirují se přírodními procesy

Chytré dlaždice znovu vrací do měst vodu. Inspirují se přírodními procesy

Jsou evropské metropole připraveny na klimatické změny? Ne, a každý vydatnější déšť anebo epizody horkých dní to dokazují. Po desetiletí jsme totiž usilovali o to, aby se města co nejrychleji zbavila vody. Ideálně kanalizací. Holandský projekt teď vodu městům vrací, hravým a navýsost praktickým způsobem, pomocí…

Zabezpečte pasti okolo svého domu. Zachráníte životy zvířat

Zabezpečte pasti okolo svého domu. Zachráníte životy zvířat

Že žádné pasti okolo nemáte? Určitě nějakou najdete. Stavby a lidské vynálezy vytvářejí matoucí prostředí. Ptáci, žáby i další živočichové jsou vystaveni smrtelným pastem, jako jsou vodní nádrže, sudy na vodu, větrací šachty, svisle stojící roury či fukary, velké prosklené plochy. I svůj bytový nebo rodinný dům…

Foto:Ing. Lucie Peukertová

Plánujeme zahradu: Jak promýšlet zpevněné plochy a vodní prvky

Díky „zlatým českým ručičkám“ se rádi do tvorby zahrady mnozí majitelé pozemků pouštějí svépomocí, ale zárodky zelené oázy jsou postaveny na zcela jiných základech, než se zdá na první pohled. Ačkoli výsadby rostlin dodávají zahradě kouzlo a jsou pomyslnou třešničkou na dortu, úplně nejdříve budete muset vyřešit…

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Soutěž „Vyhraj tuhle káru“

Soutěž „Vyhraj tuhle káru“

SOUTĚŽ "VYHRAJ TUHLE KÁRU"

Vyfoť domov. HELUZ ocení vítěznou fotku tabletem Apple iPad

Vyfoť domov. HELUZ ocení vítěznou fotku tabletem Apple iPad

Společnost HELUZ opět vyhlásila tradiční fotografickou soutěž! Své snímky…

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA