REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Profesionální zavlažovací systémy od SIGMAshop.cz

Závlahové systémy, závlahy, zavlažovače – všechny tyto pojmy jsou synonymem pro dokonalý trávník a finanční úsporu. Zavlažování vaší zahrady nebylo nikdy jednodušší.

Už vás nebaví několikahodinové zavlažování zahrady a trávníků?

V takovém případě se může stát spolehlivým řešením instalace automatického zavlažovacího systému. Po jeho instalaci budou rostliny pravidelně zásobovány potřebným množstvím vody, zatímco vy můžete odpočívat. Můžete zavlažovat přes den, v noci nebo během vaší dovolené.

Výhody automatizace zavlažovacího systému

Automatizace vám přinese plnou řadu výhod. Zcela nahradí doposud namáhavou zálivku pomocí konví, ušetří čas a peníze. Zavlažování můžete nastavit např. na noční nebo brzké ranní hodiny, kdy je hodnota výparů výrazně menší a můžete ušetřit až 30 % vody. Správně navržený a nainstalovaný závlahový systém zajistí přesnou a pravidelnou zálivku všem rostlinám, které to potřebují. Zajistí tím vylepšení vzhledu vaší zahrady, a to přece všichni chceme.

Inteligentní technologie

Postřikovače se po otevření přívodu vody vysunou na povrch pomocí elektromagnetických ventilů. Po skončení zavlažování se opět zasunou zpět do zásuvky, v zavřeném stavu samozřejmě nepřekáží při sekání trávníku. Správné naprogramování je velice důležité, například v případě deště lze využít automatické čidlo, které celý proces závlahy na určitou dobu vypne. Nemusíte mít tedy obavy, že v případě vaší nepřítomnosti budete plýtvat vodou.

Nechte si poradit od profesionálů

U nás na SIGMAshop.cz Vám můžeme nabídnou profesionální zavlažovací techniku od společnosti Gardena. V naší nabídce najdete čerpadla, nádoby na dešťovou vodu, zavlažovače, zavlažovací počítače, zahradní hadice, vozíky a držáky na hadice, ruční postřikovače, zkrátka vše, co na zahradu budete potřebovat. Neváhejte se na nás obrátit nejen s výběrem zavlažovací techniky, ale i se vším pro dům, dílnu a zahradu.

Pár tipů od SIGMAshop.cz

  • Věděli jste, že byste měli zavlažovat i po dešťové přeháňce?
  • Dešťové přeháňky většinou nejsou dost vydatné na to, aby dostatečně zavlažily vaše rostliny.
  • I přesto, že se zdá být vrchní půda vlhká, ke kořenům hluboko v půdě se žádná voda nedostane.
  • Nejčastější chybou při zavlažování je, že rostliny, trávník nebo záhonky s rostlinami – zavlažujeme „častěji“ malým množstvím vody.
  • Zavlažovat by se mělo méně často, ale důkladně.

SIGMAshop.cz

logo
Kosmonautů 6a
77900 Olomouc

telefon: 581 696 898
e-mail: objednavky@sigmashop.cz

web: www.sigmashop.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu Zahrady, chodníky, ploty a terasy

Zdroj: AdobeStock - scharfsinn86

Digitalizací se katastrální mapy ne vždy zpřesnily. Jaká je přesnost katastrální mapy?

Digitální katastrální mapy nejsou to samé jako digitalizované. Katastrální mapy vedené dříve na plastové fólii jsou dnes po digitalizaci vektorovými. Pokud nevznikly na podkladě dostatečně přesného měření, tak digitalizace nepřinesla jejich zpřesnění, jak si mnozí možná myslí, přinesla však nové možnosti práce s daty…

Nový pražský park u slepých ramen Vltavy Foto: Crestyl

Nový pražský park u slepých ramen Vltavy

Čtvrť s názvem DOCK se staví v atraktivní lokalitě na rozhraní Libně, Karlína a Holešovic okolo dvou slepých ramen Vltavy. Kompletní dokončení je naplánováno na druhou polovinu roku 2022. Otevření přilehlého parku označují realizátoři jako důležitý mezník ve vývoji tohoto ojedinělého projektu.

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Zdroj: Geberit

Spokojený zákazník důvěřuje originálu Geberit

Výherní akce Nabídka 2021 až do listopadu 2021

REKLAMA
REKLAMA