REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Profesionální zavlažovací systémy od SIGMAshop.cz

Závlahové systémy, závlahy, zavlažovače – všechny tyto pojmy jsou synonymem pro dokonalý trávník a finanční úsporu. Zavlažování vaší zahrady nebylo nikdy jednodušší.

Už vás nebaví několikahodinové zavlažování zahrady a trávníků?

V takovém případě se může stát spolehlivým řešením instalace automatického zavlažovacího systému. Po jeho instalaci budou rostliny pravidelně zásobovány potřebným množstvím vody, zatímco vy můžete odpočívat. Můžete zavlažovat přes den, v noci nebo během vaší dovolené.

Výhody automatizace zavlažovacího systému

Automatizace vám přinese plnou řadu výhod. Zcela nahradí doposud namáhavou zálivku pomocí konví, ušetří čas a peníze. Zavlažování můžete nastavit např. na noční nebo brzké ranní hodiny, kdy je hodnota výparů výrazně menší a můžete ušetřit až 30 % vody. Správně navržený a nainstalovaný závlahový systém zajistí přesnou a pravidelnou zálivku všem rostlinám, které to potřebují. Zajistí tím vylepšení vzhledu vaší zahrady, a to přece všichni chceme.

Inteligentní technologie

Postřikovače se po otevření přívodu vody vysunou na povrch pomocí elektromagnetických ventilů. Po skončení zavlažování se opět zasunou zpět do zásuvky, v zavřeném stavu samozřejmě nepřekáží při sekání trávníku. Správné naprogramování je velice důležité, například v případě deště lze využít automatické čidlo, které celý proces závlahy na určitou dobu vypne. Nemusíte mít tedy obavy, že v případě vaší nepřítomnosti budete plýtvat vodou.

Nechte si poradit od profesionálů

U nás na SIGMAshop.cz Vám můžeme nabídnou profesionální zavlažovací techniku od společnosti Gardena. V naší nabídce najdete čerpadla, nádoby na dešťovou vodu, zavlažovače, zavlažovací počítače, zahradní hadice, vozíky a držáky na hadice, ruční postřikovače, zkrátka vše, co na zahradu budete potřebovat. Neváhejte se na nás obrátit nejen s výběrem zavlažovací techniky, ale i se vším pro dům, dílnu a zahradu.

Pár tipů od SIGMAshop.cz

  • Věděli jste, že byste měli zavlažovat i po dešťové přeháňce?
  • Dešťové přeháňky většinou nejsou dost vydatné na to, aby dostatečně zavlažily vaše rostliny.
  • I přesto, že se zdá být vrchní půda vlhká, ke kořenům hluboko v půdě se žádná voda nedostane.
  • Nejčastější chybou při zavlažování je, že rostliny, trávník nebo záhonky s rostlinami – zavlažujeme „častěji“ malým množstvím vody.
  • Zavlažovat by se mělo méně často, ale důkladně.

SIGMAshop.cz

logoKosmonautů 6a
77900 Olomouc

telefon: 581 696 898
e-mail: objednavky@sigmashop.cz

web: www.sigmashop.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu Zahrady, chodníky, ploty a terasy

Zdroj: Fotolia.com - vulcanus

Základní typy a vazby kamenného zdiva

Kámen, neopakovatelný přírodní materiál, každý kus je originální svým tvarem i barvou. Ke stavbě zdí se používá již od nepaměti. Z kamene lze zdít různými styly, které záleží především na míře ...

REKLAMA
REKLAMA