REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

České střechy SATJAM s ekologickým a odolným materiálem PUREX GreenCoat

Český výrobce lehkých střešních krytin SATJAM nabízí ekologickou variantu střechy s maximální odolností. Povrch materiálu PUREX™ GreenCoat má elegantní texturu, která je nabízena ve třech produktových řadách.

Vstupní surovina pochází od švédské firmy SSAB, která se specializuje na inovativní ocelové výrobky. PUREX™ GreenCoat byl vyvíjen a testován více než 40 let v nejdrsnějším skandinávském a americkém počasí, které prověřilo tloušťku barevné vrstvy, adhezi, zachování barev a odolnost vůči UV záření, lesk a možnost ohýbání. Výsledkem je prvotřídní materiál z nejčistější oceli, který dlouho vydrží a zároveň nezatěžuje životní prostředí. Je až 100% recyklovatelný a jeho výroba má minimalizované energetické nároky. Přitom je lehký a dobře tvarovatelný, díky čemuž se s ním dobře pracuje i přímo na stavbě.

Povrch materiálu PUREX™ GreenCoat má elegantní texturu, která přispívá k vyšší odolnosti krytiny například při pohybu na střeše. Zároveň se vyznačuje výrazně lepší stálobarevností než obvyklá polyesterová úprava.

Povrch materiálu PUREX™ GreenCoat má elegantní texturu

Mixem vlastností spadá PUREX™ GreenCoat do nejvyšší jakostní třídy EXCELENT. Zákazníci si mohou vybrat mezi robustním vzhledem mohutného románského oblouku u SATJAM Grande, moderním designem pro rychlou montáž u SATJAM Rapid a tradičním tvarováním u SATJAM Trend. Všechny tři typy střešních krytin jsou dostupné v hnědé, černé, červené, grafitově šedé a cihlové barvě a je na ně poskytována 40letá SATJAM Záruka Plus. Výrazným lákadlem na tento prémiový materiál je i jeho výhodná cena od 199 Kč bez DPH za 1 m2 (platí pro krytinu SATJAM Trend).

SATJAM s.r.o.

logoMichalská 1032/21
710 00 Ostrava

telefon: 596 223 511
e-mail: poptavky@satjam.cz

web: www.satjam.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: satjam.cz

SATJAM soutěž CASH BACK 2019 je tady!

I letos máte možnost získat peníze zpět za Vaši střechu SATJAM realizovanou v období od února do konce října. Stačí jen pořídit fotografii, zaregistrovat se a jít štěstí naproti sbíráním „lajků“ na facebooku SATJAM.

JAK KOUPIT BYDLENÍ

Příručka Jak koupit bydlení

E-book: Příručka ZDARMA!

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA