REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

MB drtící přístroje se podílí na výstavbě Mezinárodní zóny volného obchodu v Djibouti

Oblast Djibouti se nachází na křižovatce tří trhů – východní Afriky, Adenského zálivu a Rudého moře. Proto byla tato oblast vybrána jako nejvhodnější k vybudování volné obchodní zóny. Drtící technologie společnosti MB se podílí na výstavbě tohoto významného projektu.

Djibouti plays a crucial junction role for import and export, representing a major gateway connection.

This is one of the reasons that motivated the Djibouti Ports & Free Zones Authority to begin construction of a $3.5 billion-dollar free trade zone, which extends over 4,800 hectares.

The initiative is expected to create 200,000 new jobs, and cement Djibouti’s role as the strategic link between global maritime trade routes, within the Belt and Road Initiative.

The Djibouti International Free Trade Zone (DIFTZ) will transform trade in the region and provide a strategic base for global businesses to access the rapidly growing African market. Construction of DIFTZ began a week after the completion of the Addis Ababa-Djibouti Railway, a new 752km track linking Ethiopia’s capital with the Port of Djibouti.

Drticí přístroje společnosti MB při budování Mezinárodní zóny volného obchodu v Djibouti

MB Crusher technology is playing a key role in the development of this crucial project.

At the beginning Mr. Yangkai, the Chinese General Manager responsible for the DIFTZ project, was impressed by the power of MB Crushers, simply by watching it working. Quality and quantity of recycled material daily obtained by the MB Crusher BF120.4, was one of the main aspects that the Company took in consideration when decided to buy it.

Once Mr. Yangkai had the BF120.4 working at the Djibouti project, and verified first-hand the MB Crusher bucket performance and the benefits gained from it, he simply wouldn’t consider any other options.  

The MB Crusher Bucket BF120.4, mounted on a Volvo EC3800L Excavator, will crush over 1 million of cubic meters of basalt for roads construction purposes.  By increasing the volume of material that Yangkai Company recycle directly on site, they have been able to produce the sub-base for the DIFTZ road connections.  Reducing at the same time the amount of waste that could have ended up in landfill sites.  

The BF120.4 crusher bucket, suitable for operating machines over 30 tons, has been designed to satisfy specific requirements of crushing in quarries, landfills and for all operations regarding the recycling of aggregates. It is a versatile and powerful machine which established a strong presence in the sector of crushing in large-scale urban and road-construction sites.

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Stavba

Zdroj: AdobeStock - pressmaster

Žáků odborných škol přibývá. Covid-19 zájem o řemeslo nesnížil

Praktická výuka je pro studium řemesla stěžejní. Kvůli protiepidemickým opatřením se ale v loňském školním roce učni do školních dílen téměř nepodívali. I proto se ředitelé středních odborných škol báli, že do prvních ročníků letos nastoupí výrazně méně žáků. Jejich obavy se ale nenaplnily. Naopak. Většina středních…

Zdroj: AdobeStock - vladimirnenezic-1

Není sklo jako sklo. Okenní skla mají technické možnosti, které se vyplatí využívat

Není sklo, jako sklo. Okenní sklo může mít různé vlastnosti. Na domě můžeme využít skla akustická, protipožární, bezpečnostní. Náhledem do budoucnosti je technologie aktivních skel, které se zatemňují či zmatní řízeně. Začneme ale pěkně popořadě. Z čeho se okenní sklo skládá? A proč se nedávají na celý dům stejná skla?

Energeticky efektivní budovy mohou zachraňovat životy. Dává to smysl?

Energeticky efektivní budovy mohou zachraňovat životy. Dává to smysl?

Ve Spojených státech amerických jsou budovy odpovědné za spotřebu 40 % veškeré energie. Ukazovat prstem na USA se pochopitelně nemusí Evropanům vyplatit, protože už nás ta samá hodnota atakuje hranici 55 %. A právě proto by nás měla zajímat prakticky laděná studie, za níž stojí univerzita v Yale a ekonomové z týmu…

Zdroj: TZB-info

Jak rekonstruovat a provozovat bytový dům? Poradíme na konferenci. Registrujte se!

S rozvojem technologií, zvyšováním podpory z dotačních programů a s novými povinnostmi z oblasti elektromobility čekají nové i stávající bytové domy nové investice. Jak se na ně připravit a kde na ně vzít? I to bude tématem konference Rekonstrukce a provoz bytových domů, kterou pořádá portál TZB-info 3. listopadu v…

REKLAMA