REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Weber šetří čas svým zákazníkům

Weber, výrobce a dodavatel špičkových stavebních materiálů, šetří čas svým zákazníkům unikátními stavebními materiály.

Mezi unikátní výrobky, které šetří čas, patří tyto stavební materiály: Vysprávková malta na beton s antikorozními účinky weberrep surface.

Tento špičkový materiál je unikátní tím, že spojuje tři funkce do jednoho výrobku: Je určen pro opravy betonu, chrání proti korozi a tím prodlužuje životnost stavby.

V soutěži Známka kvality výrobek- technologie pro stavebnictví a architekturu 2017 získal weberrep surface stříbrné ocenění.

Weber šetří čas - obaly

Weberavjämning ute je kvalitní tekutý venkovní beton s rychlou aplikací. Ideální materiál pro vysoce odolnou a bezúdržbovou betonovou plochu o tloušťce 1-8 cm.

Je vhodný pro pochozí i pojezdové zatížení, určený pro novostavby a rekonstrukce, kde je zapotřebí pevná vodorovná pojezdová plocha odolná proti vlhkosti a mrazu. Ideální řešení pro garáže, rampy, komunikace, sklepy, terasy, půdy, atp.

Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., Divize WEBER

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Za nákup chytré omítky chytré hodinky. Berete?

Za nákup chytré omítky chytré hodinky. Berete?

Využijte jedinečné nabídky pro stavitele a vybírejte a nakupujte fasádu s chytrým bonusem. Při nákupu 10 ks kbelíků (300 kg) chytrých pastovitých omítek v termínu od 9.9. do 10.10. nakupující získá ...

REKLAMA

estav.cz v žebříčku návštěvnosti TOPlist