REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Na chatě po zimě zkontrolujte navlhlé zásuvky či prodlužovací kabely

Pro ochranu dražších přístrojů – TV, rádií, set-top-boxů – ale nejen nich je dobré místo klasické prodlužovačky pořídit přepěťovou ochranu.

Po zimě je dobré v každé nemovitosti nejen zkontrolovat zásoby ve spíži, ale hlavně zkontrolovat celý dům a zahradu. Je nutné opravit možné „odřeninky“ na omítkách a obkladech, zkontrolovat okna a jejich těsnění, ale doporučuje se hlavně prověřit elektrické vedení a spotřebiče. Pozor na navlhlé zásuvky či prodlužovací kabely. Jakákoliv chyba na těchto přístrojích by mohla být fatální. Dejte si pozor a opravdu vše zkontrolujte. Se značkou SENCOR můžete raději vyměnit vše. Budete tak mít jistotu, že se nic nestane, že přístroje jsou nové, v pořádku a vždy za skvělou cenu!

Pro ochranu dražších přístrojů – TV, rádií, set-top-boxů – ale nejen nich je dobré místo klasické prodlužovačky pořídit přepěťovou ochranu. Její princip spočívá v tom, že zabezpečí napojené přístroje před velkými rozdíly napětí. Sencor SSP 580 má navíc dva USB porty pro napájení nejrůznějších zařízení – telefonů, tabletů, atd. Přepěťová ochrana SSP 580 disponuje i funkcí master – slave, která má funkci odpojení spotřebičů od napájecí sítě po vypnutí řídícího spotřebiče. Tato funkce je důležitá pro úsporu elektrické energie. Doporučená cena Sencor SSP 580 1 149 Kč.

Pokud již máte elektroniku zabezpečenou a napadá vás, že některé z vašich přístrojů mohou být po několikaletém využívání a zimní odstávce vadné či mohou mít zbytečně velkou energetickou náročnost, můžete zauvažovat o jejich vyměnění. Jeden ze spotřebičů, které můžete vyměnit za nový a bezpečný je plotýnkový vařič. SENCOR SCP 1503 je jednoplotýnkový vařič o průměru plotýnky 18 cm, který je vybaven světelným signálem a plynule regulovatelným termostatem teploty. Doporučená cena je 399 Kč.

Sencor SSP 580 přepěťová ochrana

Dalším pomocníkem k přípravě dobrého jídla může být nový inteligentní kontaktní gril SENCOR SBG 6030. Kontaktní gril s výměnnými plotýnkami lze využívat se sedmi přednastavenými programy nebo i manuálně. Pro skvělé steaky stačí koupit jen vhodné maso a délku pečení si už „vymyslí“ gril sám dle funkce rozeznání tloušťky plátku nebo přímo zvoleného programu. Na LED displeji pak můžete sledovat stav grilování a vyndat maso třeba ve fázi RARE. Jak je libo. Nepřilnavá vrstva plotýnek je skvěle čistitelná – stačí setřít papírovými utěrkami, ale lze je i sundat a omýt v myčce. S tímto grilem můžete grilovat venku a za špatného počasí i v kuchyni. Sousedé jistě rádi přijdou ochutnat. Doporučená cena kontaktního grilu SBG 6030 je 2 999 Kč.

O značce SENCOR:

Značka SENCOR se poprvé objevila v Japonsku ve vlně nově vznikajících značek, jako bylo Sony, Aiwa, Sanyo, po oživení ekonomiky v roce 1969. Od té doby významným způsobem rozšířila svůj sortiment a snaží se pokrývat veškeré portfolio domácích elektronických pomocníků. Dnes je SENCOR řízen z Evropy, výroba probíhá v Asii i, ale stále s Japonskou přesností, důsledností a perfekcionismem. Dnešní designéři jsou špičkoví odborníci, kteří přináší do našich domovů moderní výrobky, které nejsou jen šedo-černo-bílé, ale nebojí se barviček a radosti.

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Instalace - TZB

Voda, ilustrační obrázek, zdroj: fotolia.com

Město Zlín se chce kvůli vodárenství účastnit mediačního jednání

Město Zlín se chce kvůli budoucnosti vodárenství v regionu účastnit mediačního jednání, kterého se účastní společnost Vodovody a kanalizace (VaK) Zlín, její dva akcionáři - města Otrokovice a Fryšták a společnost Moravská vodárenská. Účastníci mediace mezi sebou dlouhodobě vedou několik soudních sporů, kdy společnost…

Zdroj: Fotolia.com - fefufoto

Vnitřní kanalizace: dimenze, hydraulická kapacita, spádování a kruhová tuhost potrubí

Co sledovat na potrubí? Na první pohled nebo letmým přeměřením můžeme rozlišit různé dimenze. Jaké průměry se běžně používají pro připojovací nebo svodné potrubí? Nejen průměr je nutné sledovat. Důležitá je i kruhová tuhost a síla stěny potrubí. To vše má vliv na kvalitu výsledného díla – kanalizace.

Plyn, ilustrační obrázek, zdroj: fotolia.com

Češi i za covidu zprovozňují nevyužívané přípojky plynu

Češi i během koronavirové krize zprovozňují nevyužívané přípojky plynu, roste také zájem o nová připojení. V tiskové zprávě to dnes uvedl největší distributor plynu v ČR, společnost GasNet. Firma uvedla, že zatímco v roce 2016 začali lidé znovu využívat asi 1000 plynových přípojek, od roku 2017 do nynějška je to…

REKLAMA