REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Na chatě po zimě zkontrolujte navlhlé zásuvky či prodlužovací kabely

Pro ochranu dražších přístrojů – TV, rádií, set-top-boxů – ale nejen nich je dobré místo klasické prodlužovačky pořídit přepěťovou ochranu.

Po zimě je dobré v každé nemovitosti nejen zkontrolovat zásoby ve spíži, ale hlavně zkontrolovat celý dům a zahradu. Je nutné opravit možné „odřeninky“ na omítkách a obkladech, zkontrolovat okna a jejich těsnění, ale doporučuje se hlavně prověřit elektrické vedení a spotřebiče. Pozor na navlhlé zásuvky či prodlužovací kabely. Jakákoliv chyba na těchto přístrojích by mohla být fatální. Dejte si pozor a opravdu vše zkontrolujte. Se značkou SENCOR můžete raději vyměnit vše. Budete tak mít jistotu, že se nic nestane, že přístroje jsou nové, v pořádku a vždy za skvělou cenu!

Pro ochranu dražších přístrojů – TV, rádií, set-top-boxů – ale nejen nich je dobré místo klasické prodlužovačky pořídit přepěťovou ochranu. Její princip spočívá v tom, že zabezpečí napojené přístroje před velkými rozdíly napětí. Sencor SSP 580 má navíc dva USB porty pro napájení nejrůznějších zařízení – telefonů, tabletů, atd. Přepěťová ochrana SSP 580 disponuje i funkcí master – slave, která má funkci odpojení spotřebičů od napájecí sítě po vypnutí řídícího spotřebiče. Tato funkce je důležitá pro úsporu elektrické energie. Doporučená cena Sencor SSP 580 1 149 Kč.

Pokud již máte elektroniku zabezpečenou a napadá vás, že některé z vašich přístrojů mohou být po několikaletém využívání a zimní odstávce vadné či mohou mít zbytečně velkou energetickou náročnost, můžete zauvažovat o jejich vyměnění. Jeden ze spotřebičů, které můžete vyměnit za nový a bezpečný je plotýnkový vařič. SENCOR SCP 1503 je jednoplotýnkový vařič o průměru plotýnky 18 cm, který je vybaven světelným signálem a plynule regulovatelným termostatem teploty. Doporučená cena je 399 Kč.

Sencor SSP 580 přepěťová ochrana

Dalším pomocníkem k přípravě dobrého jídla může být nový inteligentní kontaktní gril SENCOR SBG 6030. Kontaktní gril s výměnnými plotýnkami lze využívat se sedmi přednastavenými programy nebo i manuálně. Pro skvělé steaky stačí koupit jen vhodné maso a délku pečení si už „vymyslí“ gril sám dle funkce rozeznání tloušťky plátku nebo přímo zvoleného programu. Na LED displeji pak můžete sledovat stav grilování a vyndat maso třeba ve fázi RARE. Jak je libo. Nepřilnavá vrstva plotýnek je skvěle čistitelná – stačí setřít papírovými utěrkami, ale lze je i sundat a omýt v myčce. S tímto grilem můžete grilovat venku a za špatného počasí i v kuchyni. Sousedé jistě rádi přijdou ochutnat. Doporučená cena kontaktního grilu SBG 6030 je 2 999 Kč.

O značce SENCOR:

Značka SENCOR se poprvé objevila v Japonsku ve vlně nově vznikajících značek, jako bylo Sony, Aiwa, Sanyo, po oživení ekonomiky v roce 1969. Od té doby významným způsobem rozšířila svůj sortiment a snaží se pokrývat veškeré portfolio domácích elektronických pomocníků. Dnes je SENCOR řízen z Evropy, výroba probíhá v Asii i, ale stále s Japonskou přesností, důsledností a perfekcionismem. Dnešní designéři jsou špičkoví odborníci, kteří přináší do našich domovů moderní výrobky, které nejsou jen šedo-černo-bílé, ale nebojí se barviček a radosti.

Sdílet / hodnotit tento článek

Z kategorie Instalace - TZB si přečtěte

Bezpečnost budov: Jak opevnit ambasády?

Bezpečnost budov: Jak opevnit ambasády?

Ve Spojených státech amerických se znovu otevírá diskuze o bezpečnosti administrativních budov. Debata, ve které zatím mají hlavní slovo architekti a designéři, byla zahájena poté, co Úřad pro provoz ...

JAK KOUPIT BYDLENÍ

Příručka Jak koupit bydlení

E-book: Příručka ZDARMA!

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

estav.cz v žebříčku návštěvnosti TOPlist

14.11.2018 konference TZB-info o bytových domech

Připravujete rekonstrukci bytového domu? Jak na úspory za energie a zhodnocení domu? Jak plánovat opravy a finance? Unikátní publikace pro účastníky. Těšíme se na vás v Praze.

Program a přihláška