REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

V pondělí začne rekonstrukce dálnice D5 mezi 0. a 5. km

Ředitelství silnic a dálnici v pondělí zahájí rekonstrukci dálnice D5 mezi nultým a pátým kilometrem. Oprava dálnice vedoucí z Prahy na Plzeň má v daném úseku skončit v polovině července a vyjde na 124,4 milionu korun.
Oprava dálnice, uzavírka

Pro řidiče zůstane opravovaný úsek v obou směrech průjezdný, bude tam ale snížena rychlost a jízdní pruhy budou zúžené, řekl dnes mluvčí ŘSD Jan Studecký.

Důvodem opravy, kterou provedou společnosti Strabag a Porr, jsou mimo jiné výtluky, trhliny nebo vyjeté koleje v silnici. Součástí rekonstrukce dálniční vozovky bude i oprava vozovky a dešťové kanalizace na odpočívadle Drahelčice. Odpočívadlo bude během oprav podle mluvčího pro řidiče uzavřeno.

Sdílet / hodnotit tento článek

Nejnovější redakční zprávy

Výstavba dálnice D6, Karlovy Vary, termín dokončení

Dálnice D6 nebude podle Ťoka hotová před rokem 2026

Dálnice D6 nebude podle ministra dopravy Dana Ťoka (za ANO) dokončena před rokem 2026. Ministr to dnes řekl u příležitosti vládní návštěvy v Karlovarském kraji. Přípravu zbývajících úseků ve ...

Oprava dálnice, uzavírka

V pondělí začne rekonstrukce dálnice D5 mezi 0. a 5. km

Ředitelství silnic a dálnici v pondělí zahájí rekonstrukci dálnice D5 mezi nultým a pátým kilometrem. Oprava dálnice vedoucí z Prahy na Plzeň má v daném úseku skončit v polovině července a vyjde na ...

REKLAMA
REKLAMA

estav.cz v žebříčku návštěvnosti TOPlist