REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Kärcher se stal reklamním partnerem nového filmu „Mission: Impossible - Fallout"

Na oslavu nadcházejícího uvedení filmu "Mission: Impossible - Fallout" do kin od společností Paramount Pictures Corporation a Skydance Media, odstartovala firma Kärcher rozsáhlou marketingovou kampaň, v níž vzdává poctu této ikonické filmové sérii a některým z jejich nejlepších kaskadérských scén.

Aku stěrka Kärcher, tlaková myčka a multifunkční vysavač se objeví v televizních spotech, na POS materiálech, v tištěné inzerci, v kinech a na online kanálech včetně sociálních sítí ve spojení s motivy filmů Mission: Impossible.

"Mission: Impossible je špičková filmová série, a my jsme nadšeni z tohoto partnerství. Chceme ukázat, že mnoho úklidových úkolů, které se zdají být nemožné, se s našimi výrobky stávají snadnými. Reklamní spoty ukazují, že vše lze vyřešit během mrknutí oka," vysvětluje Bernd Rützler, výkonný viceprezident Corporate Marketing & Brand Management společnosti Alfred Kärcher GmbH & Co. KG. "Kampaň s vysokým nasazením podporuje prodej v období březen–srpen 2018."

Televizní kampaň v nejsledovanějších časech

V centru zájmu televizní kampaně stojí aku stěrka na okna, tlaková myčka a multifunkční vysavač. Jednotlivé reklamy představují narážky na ikonické scény z filmů "Mission: Impossible", jsou vtipné, zábavné a zaujmou nejen milovníky akčních filmů, ale všechny spotřebitele. Spoty jsou v ČR vysílány postupně na jednotlivé produkty od poloviny března, kdy běžel spot na aku stěrku Kärcher. Od 9. dubna poběží spot na tlakovou myčku Kärcher Full Control. Spoty jsou vysílány zejména v prime timu, aby byla zajištěna maximální sledovanost v cílové skupině. Kromě toho jsou k dispozici kompletní POS materiály, inzerce spojená s PR a online komunikace.

Kreativní myšlenku vytvořila agentura Jung von Matt /NECKAR, která vtipným způsobem propojila stěžejní akční scény filmů Mission Impossible s produkty společnosti Kärcher. Do hlavních rolí obsadila obyčejné lidi, kteří se každodenně potýkají s úklidem své domácnosti a díky chytrým pomocníkům z řady výrobků Kärcher se stávají hrdinnými „úklidovými“ agenty, pro něž stejně jako pro hlavního hrdinu filmu, není žádná mise nesplnitelná a dokážou tak každou úklidovou misi lehce zvládnout. Spoty jsou podbarveny charakteristickou hudbou filmů Mission Impossible.

Kärcher spol. s r.o.

logo
Modletice 141
251 01 Modletice

telefon: +420 323 606 014
e-mail: info@karcher.cz

web: www.karcher.cz/cz/

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Kärcher otevřel nové sídlo v ČR

Kärcher otevřel nové sídlo v ČR

Nové moderní sídlo společnosti Kärcher o celkové ploše 3 640 m2 otevřela v Modleticích u Prahy své nové sídlo v České republice. Do vybudování sídla společnost investovala 140 milionů Kč.

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA