REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Schell - komplexní řešení pro veřejné sanitární prostory

Úspornost a hygiena, to jsou trendy, které hrají čím dál větší roli při projektování sanitárních prostor ve veřejných a komerčních prostorách. Německý výrobce Schell pro tyto účely nabízí tři řady vysoce kvalitních samouzavíracích umyvadlových armatur Petit, Puris a Xeris.

V řadě případů projektanti zohledňují na přání zadavatele také designový aspekt. Všechny tyto požadavky bezezbytku naplňují umyvadlové armatury od Schell: „Jak je u výrobků této značky letitým standardem, armatury Petit, Puris a Xeris se vyznačují kvalitním zpracováním a použitím hodnotných materiálů, proto jsou předurčeny i pro ten nejnáročnější provoz,“ říká Aleš Řezáč, obchodní manažer SCHELL pro ČR.

Z provozních důvodů projektanti nejednou upřednostňují tlačné armatury před elektronickými. SCHELL proto nabízí všechny tyto tři produktové řady právě i v tlačných verzích, a to hned ve dvou variantách – armatury směšovací a na vodu studenou, resp. předmíchanou. Armatury disponují eco-perlátorem, který ekonomicky omezuje průtok vody, aniž by to mělo dopad na komfort při umývání. Navíc u všech armatur Xeris je eco-perlátor zapuštěn přímo v těle výrobku, čímž je zabráněno řádění nenechavců. Projevům bezdůvodného ničení a bezohledného chování všechny řady těchto armatur odolají díky svému robustnímu, vysoce odolnému provedení.

Umyvadlové armatury od Schell

Implementace eco-perlátorů na umyvadlových armaturách SCHELL rovněž úzce souvisí s certifikací budov LEED. „Při této certifikaci hrají důležitou roli právě snížené náklady na spotřebu vody při sanitárních instalacích,“ vysvětluje Aleš Řezáč. Respektovaná klasifikace LEED (Leadership in Energy and Environmental Design) poskytuje vlastníkům a provozovatelům budov jasný a měřitelný rámec k identifikaci praktického řešení šetrných budov a jejich provozu a správy: „Zákazník pozná úspornější baterie Schell na první pohled. Na balení nelze přehlédnout zelenou nálepku ´LEED´ s údajem o max. průtoku vody. Tím jsou tyto armatury transparentnější pro projektanty, kteří tak mají okamžitý přehled o splnění požadavků této klasifikace,“ doplňuje Aleš Řezáč. Kromě úspory vody by se nemělo zapomínat také na nezanedbatelnou úsporu energie při snížení spotřeby teplé vody.

Kromě splnění nejvyšších hygienických nároků a ověřené kvality výrobků „Made in Germany“ se můžete u umyvadlových armatur spolehnout také na nejmodernější, přitom však obecně použitelný design. Ten se dočkal již několika respektovaných ocenění jako jsou Design Plus Award nebo Iconic Award. 

SCHELL GmbH & Co. KG

logo
Zastoupení v ČR, Ing. Aleš Řezáč, Palliardiho 13
669 02 Znojmo

telefon: +420 602 754 712
e-mail: ales.rezac@schell.eu

web: www.schell.eu

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Modernizované rohové ventily s filtrem Schell

Modernizované rohové ventily s filtrem Schell

Poslední rok slaví úspěchy na našem trhu také inovované rohové ventily s filtrem Schell Comfort. Ty svou hygienickou funkci vylepšují díky jemnějšímu filtru a z uživatelského hlediska stojí za pozornost i lehčí chod rukojeti a její inovovaný design.

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Zdroj: Heluz

Akce HELUZ CIHLY FIRSTMINUTE NA PŘÍŠTÍ ROK je prodloužena!

Akce HELUZ CIHLY FIRSTMINUTE NA PŘÍŠTÍ ROK je prodloužena!

Zdroj: SATJAM

Podzimní akční slevy na krytiny SATJAM

Podzimní akční slevy na krytiny SATJAM

REKLAMA
REKLAMA