REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Novinka od MASONITE - protipožární kouřotěsné dveře LUME EXTRA Smoke

Jihlavský producent MASONITE s tradicí výroby již od roku 1960 uvádí na trh nové protipožární kouřotěsné dveře LUME EXTRA Smoke. Kompletuje tím řadu speciálních dveří, které splňují bezpečnostní, protipožární a protihlukové požadavky v interiéru.
Protipožární kouřotěsné dveře MASONITE LUME EXTRA Smoke s třídou požární odolnosti EI1 30 C0-C4 a třídou kouřotěsnosti C4Sa/C4S200. Povrchová úprava CPL deluxe borovice švédská horizontální s bezpečnostním kováním Sicura.

Dveře LUME EXTRA Smoke jsou dřevěné jednokřídlé plné hladké dveře, které se osazují do ocelových zárubní s PVC nebo silikonovým těsněním. Již z výroby jsou osazeny padací prahovou lištou. Mají deklarovanou třídu požární odolnosti EI1 30 C0-C4 a třídu kouřotěsnosti C4Sa/C4S200. Dveře se používají jako požárně odolný uzávěr požárního úseku, často jako vstupní dveře do bytu. S hodnotou vzduchové neprůzvučnosti křídla dveří 27 dB zajistí v interiéru i dostatečnou zvukovou pohodu.

Konstrukce dveří je z masivního smrkového rámu s protipožární výplní a je opatřena zpěňující protipožární páskou, která je skrytá pod hranovací páskou. Opláštění s HDF nebo DTD deskami má možnosti různých finálních povrchových úprav ve všech standardech laminátu, kašírovací fólií, 3D propylenovou fólií nebo nástřikem jakoukoliv barvou dle RAL vzorníku. Vzhled speciálních dveří se tedy plně přizpůsobí požadavkům investora. Nové dveře jsou dodávány v šířkách 600-900 mm při jednotné výšce 1970 mm v cenové hladině již od 4 800 Kč bez DPH.

Pro zajištění protipožárních a kouřotěsných vlastností výrobce doporučuje dveře osadit pouze do zděné příčky o minimální tloušťce 100 mm. Mezeru mezi dveřmi a podlahou je možné osadit masivním dřevěným nebo i kovovým prahem, který by měl být podlepen a po obvodu utěsněn.

Online konfigurátor dveří s výběrem z více než 1 500 druhů je k dispozici na webu MASONITE.

Novinku a další druhy dveří si můžete prohlédnout v nové vzorkové prodejně MASONITE v Praze (Českomoravská 183, objekt Sykora Home).

Masonite CZ spol. s r.o.

logoHruškové Dvory 82
586 02 Jihlava

telefon: +420 567 121 411
e-mail: czechinfo@masonite.com

web: www.masonite.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu Dveře

JAK KOUPIT BYDLENÍ

Příručka Jak koupit bydlení

E-book: Příručka ZDARMA!

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA