REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Pozor! Nepropásněte poslední šanci ušetřit za vytápění vašeho domu ještě více!

Už jste si o dotaci na nové, modernější vytápění vašeho domu požádali? A víte, že můžete ušetřit ještě mnohem víc, než kolik činí výše dotace od Ministerstva životního prostředí? Při koupi tepelného čerpadla Daikin Altherma získáte další dotaci ve výši patnácti tisíc korun a pro koncového odběratele také 20 % slevu z ceníkové ceny. A to se už opravdu vyplatí! TATO MIMOŘÁDNÁ AKCE PLATÍ POUZE DO 31.3.2018!

Víte, kolik peněz zbytečně vyletí každý rok vaším komínem při vytápění domu starým kotlem na pevná paliva? Také se chytáte za hlavu pokaždé, když je potřeba koupit uhlí, které je čím dál tím dražší? Baví vás tahat sem a tam těžké uhláky a každou zimu riskovat nejen bolavá záda, ale i možnost úrazu – třeba tak častý pád na schodech sklepa?

Je načase s tím vším skoncovat! Právě teď se vám nabízí jedinečná možnost využít speciální nabídku od výrobce špičkových tepelných čerpadel, se kterými ušetříte nejen peníze, ale i práci, kterou s vytápěním vašeho domu máte.

Nespalujte své těžce vydělané peníze – topit se dá mnohem levněji!

Pozor! Hrozí vysoké pokuty!

Nezadržitelně se blíží okamžik, kdy už nebude možné provozovat staré kotle, nevyhovující díky vysokým emisím. Za jejich používání bude hrozit vysoká pokuta! Odhaduje se, že těchto starých kotlů je v České republice stále v provozu více než sto tisíc. Co myslíte, že se stane, až budou ze dne na den nuceni všichni majitelé tyto kotle ze dne na den odstavit? Pravděpodobně to neudělají – čím by pak doma vytápěli. A co bude pak? Budou po obcích jezdit kontroloři, staré kotle odpojovat a bez náhrady odvážet, a samozřejmě sázet pokuty jako na běžícím pásu? Ne, takto „drsné“ to pravděpodobně nebude, i tak je ale mnohem rozumnější situaci vyřešit už nyní a starého kotle na pevná paliva se včas zbavit.

Zdroj: Adobestock

Kačky nechte v matraci - využijte dotaci!

Nepropadejte panice, je ještě čas problémům předejít. Na výměnu starého kotle můžete získat dotaci od Ministerstva životního prostředí. Říká se jí „kotlíková dotace“ a může vám pokrýt až 85 % pořizovací ceny nového vytápění pro váš dům. Každoročně si o ni žádají tisíce lidí z celé České republiky. Nejvyšší možná částka, kterou takto můžete získat, je 127 500 korun. A to už je pěkná hromádka peněz. Ty vaše nechte klidně v bance nebo ve slamníku. Dotace pokryje většinu nákladů za nové, úsporné a moderní vytápění vašeho domu.

Jak opravdu ušetřit? Pořiďte si tepelné čerpadlo!

Novým předpisům vyhovují i některé kotle na pevná paliva, ale výměnou nového kotle za starý rozhodně neušetříte tolik, kolik byste mohli. Kotel na uhlí je pořád jen kotel na uhlí, žádnou velkou změnu nepřináší. Pořád budete muset platit za uhlí, skládat uhlí, nosit uhlí, štípat dříví, tahat se s těžkým uhlákem, uklízet nepořádek, čistit jak kotel, tak i podlah a sebe samé od mouru. Žádný pokrok, žádná skutečná změna k lepšímu. Kdo by o tuhle dřinu stál, v jednadvacátém století, kdy jsou snadno dostupné technologie, které nás jich mohou zbavit? Pořiďte si tepelné čerpadlo. Tepelná čerpadla jsou nejen nejšetrnější k životnímu prostředí, ale šetrná jsou také pro vaši peněženku. A šetří i váš čas, protože s tepelným čerpadlem odpadne jednou provždy všechna ta otravná a namáhavá práce kolem topení, která navíc nepatří k nejčistším.

Vyberte si, jestli chcete nadále tahat uhláky, nebo žít pohodlně a bez námahy. Nyní můžete topit pouhým dotekem prstu!

Co všechno s tepelným čerpadlem ušetříte?

Technologie vytápění tepelným čerpadlem vám ušetří peníze, práci, čas, a dokonce i prostor ve vašem domě. Ať už jste uhlí a dříví skladovali kdekoli, při používání tepelného čerpadla můžete někdejší skladovací prostory využít mnohem zábavněji. Přemýšleli jste třeba o udírně nebo o vinném sklípku? Jistě sami přijdete na další možnosti, jak díky tepelnému čerpadlu užívat volný čas, který byste jinak museli věnovat práci se zatápěním a přikládáním. S tepelným čerpadlem prostě jen stisknete tlačítko.

Váš nový, pohodlný život s tepelným čerpadlem. Jaký bude?

Vytápění tepelným čerpadlem je maximálně pohodlné. Stačí ho jen před zimou zapnout a samo si změří venkovní teplotu a tomu přizpůsobí svůj výkon. Zapnutí čerpadla můžete bez obav svěřit i školákovi. Nemůže už být jednodušší. Další funkcí tepelného čerpadla je i ohřev teplé vody, takže máte teplou vodu kdykoli pohodlně k dispozici. Tento ohřev je navíc mnohem úspornější!

A uspoříte ještě mnohem víc! Při použití tepelného čerpadla se výrazně sníží vaše výdaje za odběr elektřiny. Za provoz veškerých elektrospotřebičů tak zaplatíte mnohem méně, než kolik platíte nyní. Vzpomínáte ještě na volný prostor ve vašem domě? I na jeho zvelebení a nové využití můžete tyto ušetřené prostředky využít.  Popřemýšlejte o tom! Teď je ten správný čas vyměnit svůj starý, nemoderní kotel, který zatěžuje váš rozpočet, za nové a úsporné tepelné čerpadlo!

Pozor! Nepropásněte poslední šanci ušetřit za vytápění vašeho domu ještě více!

Už jste si o dotaci na nové, modernější vytápění vašeho domu požádali? A víte, že můžete ušetřit ještě mnohem víc, než kolik činí výše dotace od Ministerstva životního prostředí?

Ne všichni, kteří již dotaci obdrželi a rozhodují se pro pořízení tepelného čerpadla vědí, že společnost Daikin jako jediná na trhu nabízí ještě něco navíc. Při koupi tepelného čerpadla Daikin Altherma získáte další dotaci ve výši patnácti tisíc korun a pro koncového odběratele také 20 % slevu z ceníkové ceny. A to se už opravdu vyplatí!

Tato mimořádná akce platí pouze do 31. 3. 2018!

Daikin Airconditioning Central Europe - Czech Republic spol. s r.o.

logo
Budějovická 778/3a
140 00 Praha 4 - Michle

telefon: +420 221 715 700
e-mail: office@daikin.cz

web: www.daikin.cz/cs_cz/zakaznici.html

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Akce a slevy

Zdroj: Heluz

Přihlaste se na webinář „Jednovrstvé konstrukce HELUZ“

Společnost HELUZ vás zve na další online webinář , který se uskuteční 6. září od 10 hodin. Během hodinové prezentace vám techničtí poradci společnosti HELUZ představí jednovrstvou konstrukci z tepelněizolačních cihel HELUZ.

Seminář TZB-info: Správa a provoz nemovitostí, facility management v praxi

Seminář TZB-info: Správa a provoz nemovitostí, facility management v praxi

Neváhejte s přihlášením - na březnový termín zbývá už jen 5 volných míst - začínáme v pondělí 23. března. Intenzivní pětidenní vzdělávací seminář je zaměřen na technické, ekonomické a energetické aspekty správy nemovitostí. Účastníci obdrží Certifikát managera správy a provozu nemovitostí, který vydává TZB-info.

Vezměte své děti v sobotu na akci Řemeslo dětem na veletrh FOR ARCH

Vezměte své děti v sobotu na akci Řemeslo dětem na veletrh FOR ARCH

Celou sobotu si děti vyzkouší práci řemeslníků na vlastní kůži. Připraveno je 13 stanovišť - tradiční řemesla jako je truhlář, instalatér, klempíř, malíř/natěrač, elektrikář a sklenář, ale i moderní technologie, třeba vakuování plastu, odlévání, řezání polystyrenu.