REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Již pátý ročník výstavy Scéna: Inspirace & Trendy vám ukáže jak si zařídit interiér

Letošní přehlídka interiérových trendů s názvem Scéna: Inspirace & trendy se koná při veletrhu Design Shaker již po páté! Ve dnech 22. až 25. března 2018 si můžete na výstavišti PVA v Praze v Letňanech prohlédnout opět 4 aktuální směry v oblasti interiérového designu. Expozici najdete přímo ve vstupní hale č. 2 - vstup z parkoviště.

Již tradičně připravuje expozici Iva Bastlová, designérka a vydavatelka odborného magazínu Interiéry a autorka článků na ESTAV.cz. Inspiraci při tvorbě k této akci čerpá designérka při prohlídkách zahraničních veletrhů (Heimtextil, IMM, ISaloni, Cersaie), které pravidelně navštěvuje.

Stejně jako ročníky předchozí i nyní se můžete těšit na přednášku o aktuálních trendech a komentovanou prohlídku expozice. Nově zde proběhne i další doprovodný program I LOVE KITCHEN, kde bude probíhat zkušební jízda, přednášky a kuchařská show. Profesionálům pak doporučujeme přednášku o aplikaci digitálního tisku v interiéru.

4 trendy pro rok 2018

URBAN GREEN

Protože naše životy jsou stále více mimo přírodu, hledáme ji ve svých domovech, a to nejen v podobě živých rostlin, ale i jejich motivů. Listy, květy a organické motivy hrají hlavní roli stejně jako paleta zelených odstínů. 

IMPERFECTION HOME

Krása nedokonalosti, ruční práce a umění. Tak zní charakteristika tohoto směru, jež je pravým opakem konzumního stylu. Nejde tu o dekorativnost, ale o pohodu a příjemný život bez diktátu ke konkrétním pravidlům.

COLOR POWER

Konečně je to tu! Znovu opěvujeme sílu barev a jejich jednotlivých odstínů a tónů. Hlavní roli zde hrají modrá a červená ve všech svých podobách. Nechybí ani fialová, barva letošního roku dle Pantone.

PASTEL OASIS

Obytné prostory se zmenšují, cena za bydlení jde nahoru. Reakcí na malé byty jsou palety z pastelových barev, jež jsou do těchto míst ideální. Nejde však jen o barvy, materiály by měly mít přidanou hodnotu jako je např. snadná úprava (easy care & easy clean).

Přijďte se inspirovat na jedinou expozici s interiérovými trendy na veletrh Design Shaker 22. až 25. března 2018, rádi vás uvidíme!

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Nenechte si ujít to nejlepší z FOR HABITAT 2018 a přijďte již tento týden do Letňan!

Nenechte si ujít to nejlepší z FOR HABITAT 2018 a přijďte již tento týden do Letňan!

Největší jarní veletrhy bydlení, interiérů, zahrad a designu v ČR můžete navštívit již 22. - 25. 3. 2018 v PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Souběh veletrhů bydlení láká na představení novinek, trendů a inovací od více než 600 českých i zahraničních společností. Stáhněte si čestnou vstupenku zdarma – odkaz v článku.

REKLAMA
REKLAMA

REKLAMA