Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Nové fasádní prvky PREFA Siding.X – funkčně spolehlivý a nezaměnitelný design

Nové fasádní prvky PREFA Siding.X představují opticky dokonale vyvážený, nezaměnitelný a funkčně spolehlivý systém, který uspokojí ty nejnáročnější požadavky projektantů a investorů. Vynikající konstrukční vlastnosti hliníkových obkladů umocňují designové přednosti, které stoprocentně přesvědčí.

Siding.X je vyroben z vysoce kvalitního hliníku tloušťky 1,0 mm. Vyniká proto nejenom svojí tuhostí, ale je také velmi lehký (3,3 – 4,3 kg/m2), a především nerozbitný, mimořádně stabilní, rezuvzdorný a bezúdržbový. Montuje se svisle nebo vodorovně (případně diagonálně), a to jak s přiznanou spárou (šířka 15 mm a hloubka 7 mm), tak beze spár. Skladba na vazbu skýtá mnoho variant kladečských plánů a podtrhuje opticky a architektonicky zajímavý vzhled fasády, a současně také zvyšuje pevnost samotného obkladu. Kotvení je přímé pomocí vrutů do spodní hliníkové nebo dřevěné konstrukce.

Pohledově Siding.X zaujme nepravidelnými povrchovými zlomy, které umožňují vytvořit futuristický design moderní fasády. Siding.X tak poskytuje z každého úhlu jiný pohled díky nekonečné hře světla a stínů. Pro zachování nepravidelnosti povrchu je každý prvek Siding.X již z výroby jedinečný. Lehké zlomy plochy se tak neopakují, a i na velkých plochách jsou nepravidelné, a přesto elegantní a noblesní.

Pohledové Siding.X - zaujme nepravidelnými povrchovými zlomy

Obdélníkové obkladové profily Siding.X jsou dostupné v délkách 500 až 2500 mm a ve skladebných šířkách 200, 300 nebo 400 mm. Vybírat je lze z 20 standardních barev, včetně oblíbené tmavě hnědé, antracitové, světle šedé, pískové nebo tmavě červené. Kvalitní dvouvrstvý vypalovaný lak zaručuje vysokou rezistenci vůči UV záření, dlouhodobě rozdílným teplotám i povětrnostním podmínkám. Barva si proto po dlouhá léta udrží stále stejný odstín, nepopraská a neoloupe se. Povrchová úprava P.10 neobsahuje žádné těžké kovy. Je na ní poskytována čtyřicetiletá záruka.

Prefa Aluminiumprodukte s.r.o.

logo
K Zelenči 2883/14
193 00 Praha 9 - Horní Počernice

telefon: +420 234 496 501
e-mail: office.cz@prefa.com

web: cz.prefa.com

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Bull of the year 2018

Bull of the year 2018

Slavnostní vyhlášení 15. ročníku cen Bull of the year společnosti PREFA Aluminiumprodukte s.r.o. se uskutečnilo v hotelu Vista v turistickém resortu Dolní Morava. Do tradiční soutěže, která je určena klempířským firmám, a které do ní mohou přihlásit své realizace s krytinou PREFA, se přihlásilo 68 firem s celkem 112…

Kvalitní, pevné a odolné hliníkové žlaby a svody

Kvalitní, pevné a odolné hliníkové žlaby a svody

Kvalitní okapový systém vyniká komplexní nabídkou všech potřebných komponent z vysoce kvalitního a nejlépe bezúdržbového materiálu. Vhodné je vybírat žlaby, svody a příslušenství ze stejného materiálu jako střešní krytinu. Zachováte tak funkčnost, dlouhou životnost a estetičnost.