Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

FEMONT OPAVA – dodavatel lehkých ocelových výrobních a skladových hal

S ohledem na minimalizaci celkových nákladů staveb klademe důraz na součinnost se zpracovatelem stavebního řešení již v projektové přípravě stavby. Zejména u skladových hal může tato spolupráce pro investora znamenat značnou finanční úsporu. Snažíme se vyjít vstříc našim zákazníkům a zajištěním komplexní dodávky jim garantujeme kvalitní realizaci haly jako funkčního celku s vazbou na efektivně vynaložené investiční náklady.

Společnost FEMONT OPAVA s. r. o. se zabývá výrobou a montážemi průmyslových hal, supermarketů, autosalonů, čerpacích stanic pohonných hmot, montáží panelového i skládaného opláštění průmyslových objektů včetně světlíků, oken, vrat a aj. Významnou část našeho širokého portfolia dodávaných staveb tvoří realizace výrobních skladových hal.

U realizace uvedených halových systémů patří naše společnost mezi nejvýznamnější dodavatele na území České republiky. Našim zákazníkům nabízíme služby již od samotného vzniku projekčního návrhu, přes vizuální stránku až po samotnou výrobu, expedici a realizaci, kterou jsme v případě zájmu zákazníka schopni nabídnout také jako generální dodavatel.

S ohledem na minimalizaci celkových nákladů staveb se snažíme klást důraz na součinnost se zpracovatelem požárně bezpečnostního řešení již v projektové přípravě stavby. Zejména u skladových hal může tato spolupráce pro investora znamenat značnou finanční úsporu. Snažíme se vyjít vstříc našim zákazníkům, a zajištěním komplexní dodávky jim garantujeme kvalitní realizaci haly jako funkčního celku s vazbou na efektivně vynaložené investiční náklady.

Z hlediska konstrukčního systému se snažíme navrhnout průmyslové objekty tak, aby byly v maximální míře zohledněny požadavky zákazníka a technické specifikace z předprojektové fáze. V rámci našich realizací nabízíme systémová řešení u většiny komponent hal. Výrobní a skladové haly jsou navrženy i s ohledem na minimalizaci nákladů při budoucí údržbě.

Skladové haly

U výrobních a skladových hal jsou rozhodující pro kvalitní a ekonomicky výhodnou realizaci tyto faktory:

Návrh nosného konstrukčního systému haly

U výrobních a skladových hal jsme schopni navrhnout příhradové i rámové konstrukční systémy. Využití našich konstrukčních systémů umožňuje splnit požadavky zákazníka u všech rozhodujících parametrů haly, jako jsou modulace objektu, geometrie a sklon střech, dispozice ztužujících prvků. Pro naše zákazníky nejčastěji realizujeme haly s rozpětím do 30 m s volnou vnitřní dispozicí, nicméně dle požadavku zákazníka jsme však schopni navrhnout a dodat halu s rozpětím větším. V rámci konceptu našich výrobních a skladových hal je uvažováno i s požadavky na instalaci mostových, případně otočných jeřábů. Běžně realizujeme halové objekty s mostovými jeřáby o nosnosti od 3 t do 35 t.

Výrobní haly

Návrh stěnových a střešních systémů

Jednotlivé prvky stěnových střešních systémů jsou dodávány renomovanými výrobci. Návrh střešních a stěnových plášťů je do značné míry ovlivněn požárně bezpečnostními a tepelně technickými parametry. Pro splnění těchto parametrů používáme u stěnového opláštění našich hal sendvičových panelů. Jádro těchto panelů tvoří PUR pěna nebo minerální izolace. V rámci střešních systémů jsou využívány rovněž sendvičové panely, popřípadě u střech s nízkým skonem souvrství systémové skládané střechy. V rámci stěnového i střešního pláště je možno zajistit stavební připravenost pro osazení požadovaných otvorů. Zejména u výrobních objektů bývá kladen vysoký důraz na prosvětlení prostoru přirozeným světlem. Tento požadavek umíme u střešního pláště splnit použitím několika typů střešních světlíků nebo prosvětlovacích střešních pásů. U stěnového pláště lze prostory také prosvětlit za použití prosvětlovacích pásů a okenních prvků.
Námi dodávané objekty jsou charakteristické propracovaným řešením detailů s precizním zpracováním klempířských prvků.

Podívejte se na video z realizace ocelové montované haly

FEMONT OPAVA s.r.o.

logo
Vávrovická 274/90
747 73 Opava - Vávrovice

telefon: +420 553 793 181
e-mail: femont@femont.cz

web: www.femont.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Výroba, dodávka a kompletní realizace sportovních hal FEMONT Opava

Výroba, dodávka a kompletní realizace sportovních hal FEMONT Opava

Sportovní haly pro soukromé investory a menší školy a obce, i pro větší města. Sportovní haly realizujeme na celém území České i Slovenské republiky a to i jako generální dodavatel celé stavby. Součástí realizace bývá zázemí včetně dodání tribun a dalšího vybavení jako sedačky, sportovní pomůcky, nábytek, zpevnění…

Ostravská stavba roku

Ostravská stavba roku

Výstavba sportovní haly v obci Petřkovice byla vyhlášena jako vítěz 25. ročníku soutěže Ostravské stavby roku.

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Zdroj: Heluz

Akce HELUZ CIHLY FIRSTMINUTE NA PŘÍŠTÍ ROK je prodloužena!

Akce HELUZ CIHLY FIRSTMINUTE NA PŘÍŠTÍ ROK je prodloužena!

Zdroj: SATJAM

Podzimní akční slevy na krytiny SATJAM

Podzimní akční slevy na krytiny SATJAM

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA