REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Nová generace vysavačů UltraOne: Vysoký výkon, snadné ovládání a nízká hlučnost

Electrolux s hrdostí představuje novou generaci vysavačů řady UltraOne. Několikanásobný vítěz mnoha testů, skandinávská značka, prvotřídní kvalita 4A a jedinečný design – vysávání si s UltraOne budete doslova užívat.

Již od prvního uvedení řady vysavačů UltraOne na trh bylo jasné, že se jedná o Mercedes mezi vysavači. Dokazuje to nejen celá řada nezávislých testů spotřebitelských organizací, ale také zisk ocenění „nejlepší vysavač testu“ na dvanácti evropských trzích nebo výhra prestižního ocenění Reddot Design Awards, či vítězství produktové designové ceny IF Awards.

Nová generace vysavačů UltraOne nyní vyráží překonat svého předchůdce. Vývoj této řady doprovázela celá řada spotřebitelských výzkumů a mohl tak vzniknout vysavač vyhovující všem hlavním požadavkům. Těmi jsou podle průzkumů mezi spotřebiteli zejména vysoká výkonnost, jednoduché ovládání, schopnost překonávání překážek a také maximální snížení hluku spotřebiče.

S hubicí FlowMotion™ Mini Turbo můžete snadno odstraňovat zvířecí chlupy ze tkanin či nábytku

V souladu s přáním zákazníků je nová řada tišší, aniž by utrpěl jeho výkon. Všechna tyto přání plní Electrolux jedinečným výkonem o síle příkonu 700W a výškou hluku pouhých 65dB(A).

Unikátní spojení toho nejlepšího i pro náročné

Aby pro vás bylo ovládání vysavače co nejjednodušší, tato řada značky Electrolux vám nyní nabídne model EUO99TM s elektronickým dálkovým ovládáním na rukojeti s ergonomickým držadlem Aero Pro remote, dále také elektronickou regulaci s funkcí AUTO a digitální displej. Jako příjemný bonus je tento kousek doplněn hubicí na tvrdé podlahy Aero Pro Parketto Pro, protože tajemství prvotřídních čisticích schopností se neskrývá pouze v silném motoru, ale také v silném proudění vzduchu.

Domácí mazlíčci, alergie, šetrnost k přírodě – pokryli jsme vše!

Ani další modely řady UltraOne nezůstávají jejich jedinečností a výkonností pozadu, naopak si nyní může z této řady vybrat opravdu široké spektrum zákazníků. Pokud jste například majitelem chlupatého miláčka a je pro vás kvalitní vysavač každodenní spásou, je zde pro vás nyní EUO9ANIMAL, který je přizpůsobený svým výkonem a Mini-turbo kartáčem přesně pro domácnosti se zvýšenou koncentrací zvířecích chlupů.

Za zmínku určitě také stojí novinka mezi vysavači šetrná k přírodě – a to model EUO9GREEN vyrobený z 70% z recyklovaných plastů!

Prodloužení záruky až na 6 let

Jako pomyslnou třešinku na dortu připravil Electrolux jedinečnou akci s prodloužením záruky vysavače až na neuvěřitelných 6 let a bude vztahovat na kompletně celý přístroj. Podmínkou registrace této záruky je kromě vysavače řady UltraOne také zakoupení startovacího balíčku USK1. Ten zahrnuje 4 sáčky, 1 omyvatelný filtr, 1 motorový filtr a 1 vůni – tedy veškeré originální příslušenství.

Akce je platná od 24. 11. 2017 až do 31. 3. 2018.

Sdílet / hodnotit tento článek

Z kategorie Údržba a čištění podlahy si přečtěte

Zdroj: Fotolia.com - poplasen

Jak udržovat a čistit keramické a kamenné povrchy

Kamenné a keramické povrchy najdeme všude kolem nás. Kámen, tradiční a stoletími ověřený materiál, dodává interiérům a exteriérům nezaměnitelnou krásu – keramické dlažby a obklady zase odolný povrch. ...

Zdroj: Fotolia.com - Focus Pocus LTD

Jak udržovat a čistit dřevěnou podlahu

Dřevo patří k nejstarším stavebním materiálům a používá se jako podlahovina již mnoho století. Svoje pozice na trhu si pevně drží také v současné „době vinylové“, protože přináší do našich obydlí ...

REKLAMA
REKLAMA

estav.cz v žebříčku návštěvnosti TOPlist

14.11.2018 konference TZB-info o bytových domech

Připravujete rekonstrukci bytového domu? Jak na úspory za energie a zhodnocení domu? Jak plánovat opravy a finance? Unikátní publikace pro účastníky. Těšíme se na vás v Praze.

Program a přihláška