REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Přejete si bydlet moderně? Bytová show 2017 zve do světa interiérů

22. ročník výstavy nábytku, interiérů a bytových doplňků Bytová show 2017 otevírá své brány v Hradci Králové již od 9. do 12. listopadu. Přijďte si prohlédnout nejnovější nabídky vystavovatelů a vybrat ten pravý styl pro vás. Navíc po celou dobu trvání výstavy můžete využít poradnu bytových architektů zdarma.

Bytová show vám pomáhá přetvářet vaše sny o novém bydlení ve skutečnost. Inspirovat se můžete při výběru kuchyně, sedací soupravy, ložnice, osvětlení, bytových doplňků, dveří, oken nebo podlah. Uvidíte také značkové domácí spotřebiče, které přitahují pozornost novodobým designem, maximálním výkonem, nízkou hlučností a spotřebou energie.

Potřebujete menší nebo větší stůl? Čeká vás nákup nové sedačky? Sháníte podlahu, ze které nebudete moci oči odtrhnout? Nevíte, zda bude lepší schodiště kovové nebo dřevěné?

Co je nového ve světě zdravého spánku? Na co vše si dát pozor a jaká postel je pro vás ta pravá? Chcete se rychle zahřát a topit zdravě? Jak si usnadníte každodenní práce v domácnosti? Máte dilema, jakou barvou vymalovat?

Moderní sedací soupravy, Zdroj: semQelb s.r.o.

Při zařizování interiéru vás čeká vyřešit řada otázek. Přijďte se poradit s odborníky na Bytovou show. Získáte ten nejlepší přehled o nejnovějších možnostech, materiálech a cenách na jednom místě. Oblíbenou službou je poradna bytového architekta zdarma pro zájemce z řad návštěvníků Bytové show. Letos budou připraveni tři nezávislí bytoví architekti, kteří se s vámi zamyslí nad vašimi konkrétními problémy při realizaci bydlení. Pro tuto službu je vhodné vzít si s sebou na výstavu plánek bytu, pokoje nebo půdorys domu.

Velký zájem je i o odborné přednášky, které jsou také zdarma. Každoročně je plný přednáškový sál. Po delší době nás navštíví jedna z nejžádanějších designérek v ČR Ing. Iva Lukšová, designérka, která se stala jednou z nejoblíbenějších v pořadu ČT Bydlení je hra. Bude k nám vážit cestu až z Ostravy s přednáškou na téma „Vytápění pomocí krbů, kamen v domech a bytech“. Těšit se na ni můžete ve čtvrtek 9. 11. od 16.30 hod.

Spací systémy na míru, Zdroj: EUROtest s.r.o.

Další z nejlepších a nejžádanějších designérů z našeho kraje jsou Ing. Luděk Jekl a Ing. Jan Opitz. Tito designéři a pedagogové na SUPŠ HNN v Hradci Králové si připravili přednášku „Co může nabídnout obývací pokoj“. Vystoupí s ní v pátek 10. 11. od 16.30 hod. Jejich přednášky bývají velice zajímavé nejen proto, že vaši pozornost udrží dva zajímaví a mladí designéři, ale i propracovaností a fotografickými ukázkami interiérů. V sobotu 11. 11. v 11.00 hod. vás čeká otvírání Svatomartinských vín a ve 14 hod. můžete ještě navštívit přednášku „Moderní trendy vytápění“, kde se dozvíte přednosti topných infra panelů.

Pro zájemce bude k dispozici také pomocník portálu ESTAV.cz – tištěná příručka JAK KOUPIT BYDLENÍ zdarma! Získáte cenné informace, jak správně postupovat při koupi a zařizování vysněného domu nebo bytu.

Pro účast na přednáškách se, prosím, registrujte na bytovashow.cz.

Všechny, kteří touží po jedinečném domově, srdečně zveme na Bytovou show. Na výstavě uvidíte novinky, hodně zajímavostí a módních trendů, český i zahraniční nábytek. Využijte jedinečnou příležitost porovnat ceny a kvalitu přímo u výrobců a dobrých obchodních firem na jednom místě.

Termín konání: 9. - 11. 11. 2017, 10.00 – 18.00 hod.
12. 11. 2017, 10.00 – 16.00 hod.
Místo konání: Hradec Králové, Kongresové a výstavní centrum Aldis

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Co může dnes nabídnout obývací pokoj?

Co může dnes nabídnout obývací pokoj?

Význam se mění – funkce se rozšiřují. Obývací pokoje jsou tématem přednášky, se kterou vystoupí designéři Ing. Luděk Jekl a Ing. Jan Opitz na výstavě Bytová show 2017 v Hradci Králové.

REKLAMA