REKLAMA

Nadčasová bílá s řadou Kludi Balance white a Logo neo

Bílé interiéry se těší nepřetržité popularitě již několik let. Ceněné jak pro eleganci, tak pro moderní styl, mají ještě jeden vynikající atribut – stačí jen pár barevných doplňků k tomu, aby změnily atmosféru celého interiéru. Takže není divu, že si tuto barvu vybrali také návrháři KLUDI. Bílá páka je nejen elegantní alternativou k pochromované baterii, ale také zajímavý detail.

V moderních koupelnách hraje, kromě funkčnosti, stále důležitější roli forma. Návrháři a zákazníci hledají netypická řešení, a efekt překvapení v interiéru lze dosáhnout bílou baterií. Po velkém úspěchu KLUDI ZENTA WHITE, nejoblíbenější řady bílých baterií firmy KLUDI, se společnost rozhodla představit nové bílé baterie v rámci dvou dalších produktových řad. KLUDI BALANCE WHITE a ekonomická řada KLUDI LOGO NEO zdůrazňují kontrastní kombinace   a úlohu akcentů v interiéru.

KLUDI ZENTA WHITE jednopáková umyvadlová baterie XL

KLUDI BALANCE WHITE je synonymem pro sofistikovaný design kombinovaný   s vysokou použitelností. Jemné, zaoblené tvary, hladké povrchy a chromované díly se v ideálním případě hodí do harmonického a přehledného uspořádání. Bílé zbarvení poskytne každé koupelně pocit elegance, který ocení ti, kteří mají rádi sofistikované, krásné interiéry. Spojenci stylového designu koupelny jsou baterie namontované nad umyvadlem. Novinka: nástěnná umyvadlová baterie s rukojetí a výtok umístěný na jedné růžici, je dokonalým doplňkem ke stylovému modernímu interiéru. Dvě délky výtoku (185 mm a 235 mm) poskytují pohodlí při použití a možnost volby. Celá rozsáhlá řada KLUDI BALANCE WHITE, která zahrnuje různé modely umyvadlových, bidetových, vanových a sprchových baterií (nástěnné, skryté nebo termostatické), umožňuje uspořádání koupelny v jednom konzistentním stylu.

Na druhé straně KLUDI LOGO NEO WHITE je nabídkou pro lidi, kteří oceňují univerzální řešení a jednoduchou estetiku. Další výhodou tohoto řešení je jeho atraktivní cena. Tradiční silueta páky je zajímavým detailem jak v moderních, tak v klasických koupelnách. Nové bílé modely umyvadlových, bidetových, vanových a sprchových baterií doplňují různé kombinace. Baterie KLUDI LOGO NEO WHITE bude vypadat ideálně obklopena třpytivou keramikou, šedými dlaždicemi a přirozenými odstíny dřeva.

Rozšíření sortimentu KLUDI, o nové modely bílých baterií, je naplnění potřeb uživatelů, kteří chtějí vytvořit a žít v jedinečných interiérech. Spojení s elegancí a stylem, použití bílé barvy dodává koupelně okouzlující vzhled.

Kludi-Armaturen spol. s r.o.

logoHavlíčkova 966/11
669 02 Znojmo

telefon: 515 222 520
e-mail: info@kludi.cz

web: www.kludi.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Z kategorie Zařizovací předměty v koupelně si přečtěte

Zdroj: Fotolia.com - Pictures4you

Ohřev teplé vody: Úvodní rozvaha a normy

Teplou vodu si dopřeje rád každý z nás. Její příprava je energeticky náročná, proto se vyvíjejí stále nové technologie, pro úspornou přípravu teplé vody. Podíl přípravy teplé vody na energetické ...

FOTOGALERIE: Koupelny na veletrhu ISH 2017 ve Frankfurtu

FOTOGALERIE: Koupelny na veletrhu ISH 2017 ve Frankfurtu

Jestliže na ISH 2017 byly stánky v oboru vytápění a větrání především futuristické, cílem stánků se sanitou bylo „být co nejkrásnější“. A opravdu se bylo na co dívat. Sanita, to bylo několik hal ...

REKLAMA
REKLAMA

estav.cz v žebříčku návštěvnosti TOPlist