REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Nadčasová bílá s řadou Kludi Balance white a Logo neo

Bílé interiéry se těší nepřetržité popularitě již několik let. Ceněné jak pro eleganci, tak pro moderní styl, mají ještě jeden vynikající atribut – stačí jen pár barevných doplňků k tomu, aby změnily atmosféru celého interiéru. Takže není divu, že si tuto barvu vybrali také návrháři KLUDI. Bílá páka je nejen elegantní alternativou k pochromované baterii, ale také zajímavý detail.

V moderních koupelnách hraje, kromě funkčnosti, stále důležitější roli forma. Návrháři a zákazníci hledají netypická řešení, a efekt překvapení v interiéru lze dosáhnout bílou baterií. Po velkém úspěchu KLUDI ZENTA WHITE, nejoblíbenější řady bílých baterií firmy KLUDI, se společnost rozhodla představit nové bílé baterie v rámci dvou dalších produktových řad. KLUDI BALANCE WHITE a ekonomická řada KLUDI LOGO NEO zdůrazňují kontrastní kombinace   a úlohu akcentů v interiéru.

KLUDI ZENTA WHITE jednopáková umyvadlová baterie XL

KLUDI BALANCE WHITE je synonymem pro sofistikovaný design kombinovaný   s vysokou použitelností. Jemné, zaoblené tvary, hladké povrchy a chromované díly se v ideálním případě hodí do harmonického a přehledného uspořádání. Bílé zbarvení poskytne každé koupelně pocit elegance, který ocení ti, kteří mají rádi sofistikované, krásné interiéry. Spojenci stylového designu koupelny jsou baterie namontované nad umyvadlem. Novinka: nástěnná umyvadlová baterie s rukojetí a výtok umístěný na jedné růžici, je dokonalým doplňkem ke stylovému modernímu interiéru. Dvě délky výtoku (185 mm a 235 mm) poskytují pohodlí při použití a možnost volby. Celá rozsáhlá řada KLUDI BALANCE WHITE, která zahrnuje různé modely umyvadlových, bidetových, vanových a sprchových baterií (nástěnné, skryté nebo termostatické), umožňuje uspořádání koupelny v jednom konzistentním stylu.

Na druhé straně KLUDI LOGO NEO WHITE je nabídkou pro lidi, kteří oceňují univerzální řešení a jednoduchou estetiku. Další výhodou tohoto řešení je jeho atraktivní cena. Tradiční silueta páky je zajímavým detailem jak v moderních, tak v klasických koupelnách. Nové bílé modely umyvadlových, bidetových, vanových a sprchových baterií doplňují různé kombinace. Baterie KLUDI LOGO NEO WHITE bude vypadat ideálně obklopena třpytivou keramikou, šedými dlaždicemi a přirozenými odstíny dřeva.

Rozšíření sortimentu KLUDI, o nové modely bílých baterií, je naplnění potřeb uživatelů, kteří chtějí vytvořit a žít v jedinečných interiérech. Spojení s elegancí a stylem, použití bílé barvy dodává koupelně okouzlující vzhled.

Kludi-Armaturen spol. s r.o.

logoHavlíčkova 966/11
669 02 Znojmo

telefon: 515 222 520
e-mail: info@kludi.cz

web: www.kludi.com/cz/

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu Zařizovací předměty v koupelně

Interiérový designér: 10 otázek a 10 odpovědí

Interiérový designér: 10 otázek a 10 odpovědí

Na veletrhu Mobitex přednášela interiérová designérka Iva Bastlová s Ing. Milanem Vrbíkem na téma 10 otázek a 10 odpovědí interiérového designéra. ESTAV.cz přináší svým čtenářům obsah přednášky v ...

Zdroj: Fotolia.com - brizmaker

Příprava teplé vody: Jaké jsou možnosti ohřevu vody

Jaké jsou možnosti ohřevu vody? Jaké jsou výhodnější způsoby přípravy teplé vody pro byt, rodinný dům, bytový dům, rekreační chatu? Podíváme se na dělení dle několika hledisek z pohledu umístění ...

REKLAMA

estav.cz v žebříčku návštěvnosti TOPlist

14.11.2018 konference TZB-info o bytových domech

Připravujete rekonstrukci bytového domu? Jak na úspory za energie a zhodnocení domu? Jak plánovat opravy a finance? Unikátní publikace pro účastníky. Těšíme se na vás v Praze.

Program a přihláška