REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Nadčasová bílá s řadou Kludi Balance white a Logo neo

Bílé interiéry se těší nepřetržité popularitě již několik let. Ceněné jak pro eleganci, tak pro moderní styl, mají ještě jeden vynikající atribut – stačí jen pár barevných doplňků k tomu, aby změnily atmosféru celého interiéru. Takže není divu, že si tuto barvu vybrali také návrháři KLUDI. Bílá páka je nejen elegantní alternativou k pochromované baterii, ale také zajímavý detail.

V moderních koupelnách hraje, kromě funkčnosti, stále důležitější roli forma. Návrháři a zákazníci hledají netypická řešení, a efekt překvapení v interiéru lze dosáhnout bílou baterií. Po velkém úspěchu KLUDI ZENTA WHITE, nejoblíbenější řady bílých baterií firmy KLUDI, se společnost rozhodla představit nové bílé baterie v rámci dvou dalších produktových řad. KLUDI BALANCE WHITE a ekonomická řada KLUDI LOGO NEO zdůrazňují kontrastní kombinace   a úlohu akcentů v interiéru.

KLUDI BALANCE WHITE je synonymem pro sofistikovaný design kombinovaný   s vysokou použitelností. Jemné, zaoblené tvary, hladké povrchy a chromované díly se v ideálním případě hodí do harmonického a přehledného uspořádání. Bílé zbarvení poskytne každé koupelně pocit elegance, který ocení ti, kteří mají rádi sofistikované, krásné interiéry. Spojenci stylového designu koupelny jsou baterie namontované nad umyvadlem. Novinka: nástěnná umyvadlová baterie s rukojetí a výtok umístěný na jedné růžici, je dokonalým doplňkem ke stylovému modernímu interiéru. Dvě délky výtoku (185 mm a 235 mm) poskytují pohodlí při použití a možnost volby. Celá rozsáhlá řada KLUDI BALANCE WHITE, která zahrnuje různé modely umyvadlových, bidetových, vanových a sprchových baterií (nástěnné, skryté nebo termostatické), umožňuje uspořádání koupelny v jednom konzistentním stylu.

Na druhé straně KLUDI LOGO NEO WHITE je nabídkou pro lidi, kteří oceňují univerzální řešení a jednoduchou estetiku. Další výhodou tohoto řešení je jeho atraktivní cena. Tradiční silueta páky je zajímavým detailem jak v moderních, tak v klasických koupelnách. Nové bílé modely umyvadlových, bidetových, vanových a sprchových baterií doplňují různé kombinace. Baterie KLUDI LOGO NEO WHITE bude vypadat ideálně obklopena třpytivou keramikou, šedými dlaždicemi a přirozenými odstíny dřeva.

Rozšíření sortimentu KLUDI, o nové modely bílých baterií, je naplnění potřeb uživatelů, kteří chtějí vytvořit a žít v jedinečných interiérech. Spojení s elegancí a stylem, použití bílé barvy dodává koupelně okouzlující vzhled.

Kludi-Armaturen spol. s r.o.

logo
Havlíčkova 966/11
669 02 Znojmo

telefon: 515 222 520
e-mail: info@kludi.cz

web: www.kludi.com/cz/

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu Zařizovací předměty v koupelně

Zdroj: Hornbach

Krása mozaiky opět na výsluní. Jaká je historie mozaiky a proč ji využít u sebe doma?

Menší poskládané geometrické tvary, pro něž se vžil název mozaika, využívají lidé již více než pět tisíc let. Dochovaly se vzácné exempláře z Persie, Číny, Indie či Řecka. Původně šlo o nejrůznější úlomky kamenů osekaných do tvaru krychle, aby bylo možné je umístit blízko sebe a dosáhnout tak zajímavého vykreslení…

Zdroj: konference-interiery.cz

Konference INTERIÉRY 2021

Ve čtvrtek 4. listopadu 2021 se koná jubilejní 10. ročník konference INTERIÉRY, která je určena interiérovým designérům, architektům, výrobcům nábytku a dalším profesionálům z oboru interiérů.

Zdroj: Mooden

Design koupelen s duchem římských lázní

Očista bývá v mnoha kulturách součástí těla i ducha, přičemž místo rekonvalescence nemusí být pevně určeno. Koupelna může být stejně tak očistnou svatyní, jako běžným místem denní potřeby. Koupelny se dokonce stávají součástí obývacích pokojů, běžněji ložnic.

Zdroj: Adobe Stock -  stanislawmikulski

Vysoušení rukou na záchodech v době pandemie nemoci COVID-19

Hygiena v kancelářských budovách se ještě donedávna jevila být okrajovým tématem, ale události tohoto roku to změnily. Dost výrazně. A zdá se, že udržovat dvoumetrový odstup, nosit roušky a mýt si ruce při každé příležitosti ještě chvilku budeme. Mantry o opakovaném mytí rukou si povšimli i odborníci z mezinárodní…

REKLAMA