REKLAMA

PKS okna s novým showroomem

Přední český výrobce oken a dveří, společnost PKS okna, otevřel svůj nový showroom – tentokrát v Praze. Nachází se v obchodně kancelářském komplexu River Garden na Rohanském nábřeží v pražském Karlíně.

Nevšední architektura sídelní budovy se snoubí se zajímavým architektonickým konceptem vlastního showroomu, o který se postarala kancelář SCHINDLER SEKO ARCHITEKTI s.r.o.

Uvnitř čeká návštěvníky ukázka širokého sortimentu oken, dveří a posuvných prvků z plastu, dřeva i hliníku a samozřejmě také zkušený personál, který vždy kvalifikovaně poradí s výběrem těch nejvhodnějších otvorových výplní pro váš dům či byt.

Do nově otevřeného showroomu PKS okna v Praze se můžete vypravit od pondělí do čtvrtka vždy mezi 12 a 18 hodinou.

Sdílet / hodnotit tento článek

Nejnovější redakční zprávy

Dálnice, výstavba

ŘSD dnes zahájí stavbu dalších úseků D6 na Rakovnicku

Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) dnes zahájí stavbu dalších úseků karlovarské dálnice D6 na Rakovnicku. Jde o úseky Nové Strašecí - Řevničov a obchvat Řevničova. Oba by měly být dokončené v roce ...

Ceny rodinných domů, ceny bytů, porovnání, růst cen nemovitostí

Ceny nemovitostí: Rodinné domy zdražují rychleji než byty

Ceny rodinných domů v Česku od začátku roku do konce října vzrostly téměř dvakrát rychleji než u bytů. Zatímco rodinné domy zdražily v průměru o 13,5 procenta, v případě bytů o 7,2 procenta. Vyplývá ...

REKLAMA
REKLAMA

estav.cz v žebříčku návštěvnosti TOPlist