REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Twin představuje dveře nejen jako zajímavou součást interiéru

Dveře dnes již nejsou praktickou nutností, ale naopak se stávají módním doplňkem interiéru. Nejen že si můžete vybrat design dveřního křídla podle libosti, ale čím dál oblíbenější jsou i atypické dveřní systémy. Jejich úkolem je nejen zaujmout na první pohled, ale hlavně ušetřit co nejvíce prostoru v místnosti – proto jsou vybírány nejčastěji do malometrážních bytů.

Společnost Twin ve své nabídce představuje systémy Compack a Ergon, které dokáží ušetřit až 50 % místa v zádveří. Compack funguje na principu skládání dveřního křídla a jeho překlopení na stěnu vedle zárubně, díky čemuž zůstává průchod v původní šíři a požadavek na místo složení křídla je minimální. Ergon je sice technologicky odlišný, nicméně stejně efektivní. Dveře fungují na otočně posuvném principu, kdy křídlo při otevření zabírá pouze polovinu své šířky v prostoru, a lze je otevírat oboustranně. Tyto dveřní systémy se skvěle hodí do místností se zkoseným stropem a koupelen a výhodou je i instalace, která nevyžaduje žádné speciální stavební úpravy – stavební otvor si nárokuje stejnou připravenost jako klasické dveře.

Kombinace kování řady Luxus Selection a dveří se skrytou zárubní Xinnix sjednotí dveře s okolní stěnou

Pravou třešničkou na dortu těchto nebo jakýchkoli jiných dveří je kvalitní kování, a to zejména kování z řady Twin Luxus Selection, které byla vyvinuto s předními designery Brianem Sironim a Adrainem Wrightem. Vyznačuje se širokou škálou tvarů, a především špičkovými povrchovými úpravami, na které je díky vysoké odolnosti poskytována záruka až 15 let. Velkou výhodou je bezesporu možnost sladění celého interiéru, protože kromě kování dveřního a bezpečnostního lze stejný typ kování vybrat i pro okna.

Díky certifikaci na třetí zátěžovou třídu je řada Luxus Selection vhodná nejen do bytových prostor, ale také do kanceláří a snadno se udržuje, protože není náchylná na otisky prstů. Naprosto bezkonkurenční je pak kombinace Luxus Selection a dveří se skrytou zárubní Xinnix. Ta sjednotí dveře s okolní stěnou, a právě svou nenápadností z nich vytvoří elegantní a designový prvek interiéru. Lze je zabudovat do klasických povrchů jako jsou dřevo nebo tapeta, ale také například do benátských štuků či keramického obložení. Použít skryté zárubně lze i v případě posuvných dveří a dveří atypických rozměrů. Součástí systému zárubní je zámek s tichým chodem a magnetickou střelkou, a i proto jsou čím dál žádanější volbou architektů i samotných zákazníků při stavění či rekonstrukci.

TWIN s.r.o

logo
Zemědělská 571/9
321 00 Plzeň - Litice

telefon: +420 377 328 012
e-mail: twin@twin.cz

web: www.twin.cz, www.skrytezarubne.info

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Dveře

Zdroj: AdobeStock - vladimirnenezic-1

Není sklo jako sklo. Okenní skla mají technické možnosti, které se vyplatí využívat

Není sklo, jako sklo. Okenní sklo může mít různé vlastnosti. Na domě můžeme využít skla akustická, protipožární, bezpečnostní. Náhledem do budoucnosti je technologie aktivních skel, které se zatemňují či zmatní řízeně. Začneme ale pěkně popořadě. Z čeho se okenní sklo skládá? A proč se nedávají na celý dům stejná skla?

Zdroj: Fotolia.com

Jak vybrat bytové dveře?

V současné době se na českém trhu pohybuje celá řada výrobců a dovozců bezpečnostních dveří do bytových domů. Většina renomovaných výrobců nabízí dveře, které splňují zákonné i normativní požadavky pro instalaci vstupních bytových dveří. Najdou se však i firmy, které nabízí dveře, co nesplňují takřka nic. Zkusme se…

REKLAMA