REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

„Nejlepší výrobce stavebnin 2016“ je DITON

Dne 20.9.2017 proběhlo v prostorách Kočárovny zámku Ctěnice v Praze slavnostní vyhlášení výsledků jubilejního 10. ročníku soutěže NEJLEPŠÍ VÝROBCE STAVEBNIN 2016. Společnost DITON se stala vítězem v kategorii do 250 zaměstnanců.

Vyhlášení výsledků soutěže se zúčastnily pouze firmy, které postoupily do užší nominace a získaly tak ocenění v podobě diplomu z rukou ředitele odboru stavebnictví a stavebních hmot MPO Ing. Petra Serafína, prezidenta SPS Ing. Václava Matyáše, ředitele ÚRS PRAHA, a. s. Ing. Františka Glazara a šéfredaktorky časopisu Stavebnictví Ing. Hany Duškové.

Vítěz soutěže v kategorii do 250 zaměstnanců:

  • DITON s.r.o.

Vítězové v kategorii nad 250 zaměstnanců:

  • Saint-Gobain Construction Products CZ, a.s., divize Weber
  • Cena mediálního partnera soutěže časopisu Stavebnictví: EUTIT, spol. s r.o.
  • Cena ÚRS PRAHA, a.s.: XELLA a.s.
  • Cena Ministerstva průmyslu a obchodu ČR: P-D Refractories, a.s.
  • Cena Svazu podnikatelů ve stavebnictví: Kámen a písek spol. s r.o.
  • Cena poroty soutěže: HELUZ cihlářský průmysl v.o.s.

Vítězové soutěže převzali ocenění na akci Dnů stavitelství a architektury v Betlémské kapli dne 5. 10. 2017.

Všechna ocenění jsou pro společnost DITON s.r.o. potvrzením, že směr, kterým společnost kráčí, je správný. Velké díky patří všem zákazníkům, bez kterých by společnost DITON s.r.o. nebyla tak úspěšná, jak je nyní. Jejich věrnosti si váží a je za ni vděčná! Výsledky všech zúčastněných společností byly zařazeny do ratingu RABF (metodika hodnocení kvality ve stavebnictví).

Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže NEJLEPŠÍ VÝROBCE STAVEBNIN proběhlo ve středu 20. 9. 2017 v prostorách Kočárovny zámku Ctěnice v Praze

Desetiletí potvrdilo významnost soutěže

Deset ročníků ukázalo, že soutěž má již svoji tradici a že ji zúčastněné firmy vnímají jako prestižní záležitost, kterou dokáží zúročit jako výhodu oproti konkurenci.

Soutěž přispívá k propagaci odvětví výroby stavebních hmot a materiálů. Podniky zúčastněné v minulých ročnících upevnily svoji prestiž a dostaly se tak do povědomí veřejnosti. Mezi oceněnými byly jak velké podniky s pobočkami po celé ČR, tak i malé rodinné firmy působící regionálně. Nezáleží na velikosti, ale na přesvědčení dělat věci správně, kvalitně, ekologicky a vstřícně ke svému okolí a zaměstnancům.

Do soutěže se mohou hlásit jak velké podniky s pobočkami po celém území ČR, tak malé rodinné společnosti působící místně. Není důležité, jak jsou velcí, ale jak jsou dobří. Jak se starají o kvalitu svých výrobků, o své zaměstnance, o ekologii i o své okolí. Proto je soutěž rozdělena do dvou velikostních kategorií (pod a nad 200 pracovníků)

Sdílet / hodnotit tento článek

Z kategorie Stavba si přečtěte

REKLAMA
REKLAMA

estav.cz v žebříčku návštěvnosti TOPlist