REKLAMA

POL-SKONE inspiruje novými trendy pro interiéry, přijďte si vybrat na FOR ARCH

Elegantní a vkusně zařízený dům je vizitkou svých obyvatel. Proto věnujeme spoustu času výběru jednotlivých prvků jeho vybavení. Při vybírání se řídíme zejména vlastním estetickým vkusem, ale také funkčními parametry výrobků. Vnitřní dveře hrají v interiérech domů výjimečnou roli. Nejenže zavírají místnosti, ale také otevírají prostor pro jejich aranžování.

Správně zvolené dveře změní interiér vašeho domu

POL-SKONE myslí na vždy módní a stylovou podobu interiérů, inspiruje nové trendy a přináší bohatou nabídku vnitřních dveří. Vybrat si můžete ze široké škály vzorů – od klasických, přes univerzální až po moderní.

Co nabízíme?

  • Nabízíme kompletní řešení pro výplně stavebních otvorů.
  • Vyrábíme dřevěná/dřevohliníková okna, interiérové dveře, vchodové bezpečnostní a protipožární dveře, exteriérové vchodové dveře a dodáváme veškeré doplňky související s touto nabídkou. Samozřejmostí jsou platné certifikáty.
  • V našem sortimentu najdete jak ekonomické, tak i exkluzivní provedení dveří ve všech možných povrchových variantách – fólie, CPL, HPL, RAL, povrchy z přírodních dýh a velmi zajímavé dýhy mořené.
  • Výrobky jsou vyráběny podle standardních norem v kombinaci s obložkovou nebo kovovou zárubní. Dle dohody umíme vyrobit i výškově atypická křídla. Samozřejmostí je možnost falcového, bezfalcového a posuvného systému.

POL-SKONE vždy myslí na dokonalé sladění dekorů

Pro výrobu dveří a oken, je využíváno borovicové dřevo. Tento materiál tvoří vnitřní celoobvodový dřevěný rám a dále výplně u vybraných modelů dveří ve formě lepených hranolů s vlastnostmi masivu.

Dřevo sami sušíme v k tomu určených halách, které jsou součástí areálů s výrobními závody. Při výrobě jsou vyřezávány suky a tím získané kusy, které jsou napojovány pomocí CNC stroje, ztrácí možnost se od suků, jakkoliv deformovat.

Konstrukce dveří je tvořena již zmíněným dřevěným rámem, který je dále, ve standardním provedení, vyplněn tzv. „voštinovou výplní“.

Jako další druhy výplní má u nás zákazník možnost zvolit odlehčenou/děrovanou nebo plnou dřevotřísku.

POL-SKONE vyrábí dřevěná okna i dveře včetně doplňků

Naše firma nabízí i u ekonomických variant pevný materiál ve formě dřeva a povrchy, jenž vynikají svými vlastnostmi pro běžné užívání. Zákazníci mají na výběr z mnoha dekorů, které nejsou dostupné jinde na trhu a lze tak sladit interiér přesně podle představ. U našich výrobků, které si zákazník zvolí, může očekávat tu nejvyšší kvalitu a odpovídající vlastnosti v dané kategorii.

Najdete nás na výstavě FOR ARCH – hala č.2, stánek A13

Zde na vás budou čekat přední odborníci v oboru výplní stavebních otvorů, kteří vám rádi poradí s jakýmkoliv dotazem a variantou.

Těšíme se na setkání s vámi.

Sdílet / hodnotit tento článek

Z kategorie Dveře si přečtěte

Dveře – způsoby otevírání, druhy, typy a dělení

Dveře – způsoby otevírání, druhy, typy a dělení

Dříve dveře suplovala zvířecí kožešina či rohož z proutí či jiného dostupného materiálu, podle času a místa určení. Později, když tyto dveře neobstály před kamenným kyjem, šípem nebo hlavou ...

REKLAMA
REKLAMA

estav.cz v žebříčku návštěvnosti TOPlist