REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Designové, protipožární, voděodolné dveře MASONITE na veletrhu FOR ARCH

MASONITE, největší český výrobce dveří s tradicí již od roku 1960, bude na veletrhu FOR ARCH (19. - 23. září, PVA Letňany Praha) představovat nové horizontální dekory a také interiérové dveře se zvýšenými užitnými vlastnostmi soutěžícími o cenu Grand Prix.

Jihlavský výrobce dveří dodává na český i evropský trh přes 1 500 druhů. Každý zákazník si může sestavit své vlastní dveře na míru v online konfigurátoru.

Na stánku A12 v hale 2 veletrhu FOR ARCH pak může zájemce svojí individuální představu probrat s obchodníky a techniky MASONITE a podívat se na nové dekory a průřezový sortiment dveří, zárubní i kování. Na veletrhu si může návštěvník také osahat povrchovou úpravu dveří, která v horizontálním dekoru velice věrně prezentuje dřevěný strukturovaný povrch. Tento nový dekor s variantou hliníkových pásek se stane designovým prvkem každé místnosti.

Do veletržní soutěže Grand Prix výrobce přihlásil dvě novinky. První jsou certifikované dřevěné protipožární dveře s deklarovanou bezpečnostní třídou RC 2 a zvýšenou protihlukovou odolností (LUME EXTRA Safety Acoustic), které se používají jako požární uzávěr.

Druhým soutěžícím produktem jsou interiérové voděodolné a nárazuvzdorné dveře (AQUA EXTREM), které jsou speciálně vyvinuty pro náročné provozy. I tyto dveře mají protipožární úpravu a ocení je provozovatelé průmyslových, komerčních a občanských provozů jako jsou výrobní provozy, bazény, nemocnice atd.

Pokud máte zájem si sjednat na veletrhu schůzku, kontaktujte společnost MASONITE na czechinfo@masonite.com.

Masonite CZ spol. s r.o.

logo
Hruškové Dvory 82
586 02 Jihlava

telefon: +420 567 121 411
e-mail: czechinfo@masonite.com

web: www.masonite.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu Dveře

Zdroj: Fotolia.com

Jak vybrat bytové dveře?

V současné době se na českém trhu pohybuje celá řada výrobců a dovozců bezpečnostních dveří do bytových domů. Většina renomovaných výrobců nabízí dveře, které splňují zákonné i normativní požadavky pro instalaci vstupních bytových dveří. Najdou se však i firmy, které nabízí dveře, co nesplňují takřka nic. Zkusme se…

Vezměte za kliku a račte vstoupit. Vyfoťte dveře a vyhrajte!

Vezměte za kliku a račte vstoupit. Vyfoťte dveře a vyhrajte!

Vstupy, vchody – to jsou témata letní fotosoutěže ESTAV.cz a TZB-info s názvem „Račte vstoupit“. Vyfoťte nějaký zajímavý vstup do domu, do bytu či na zahradu, celé dveře nebo jejich detail a vyhrajte hodnotné ceny. Jednou z hlavních cen jsou poukázky na kliky od českého výrobce Cobra. Podívejme se dnes na tuto…

REKLAMA