REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Designové, protipožární, voděodolné dveře MASONITE na veletrhu FOR ARCH

MASONITE, největší český výrobce dveří s tradicí již od roku 1960, bude na veletrhu FOR ARCH (19. - 23. září, PVA Letňany Praha) představovat nové horizontální dekory a také interiérové dveře se zvýšenými užitnými vlastnostmi soutěžícími o cenu Grand Prix.

Jihlavský výrobce dveří dodává na český i evropský trh přes 1 500 druhů. Každý zákazník si může sestavit své vlastní dveře na míru v online konfigurátoru.

Na stánku A12 v hale 2 veletrhu FOR ARCH pak může zájemce svojí individuální představu probrat s obchodníky a techniky MASONITE a podívat se na nové dekory a průřezový sortiment dveří, zárubní i kování. Na veletrhu si může návštěvník také osahat povrchovou úpravu dveří, která v horizontálním dekoru velice věrně prezentuje dřevěný strukturovaný povrch. Tento nový dekor s variantou hliníkových pásek se stane designovým prvkem každé místnosti.

Do veletržní soutěže Grand Prix výrobce přihlásil dvě novinky. První jsou certifikované dřevěné protipožární dveře s deklarovanou bezpečnostní třídou RC 2 a zvýšenou protihlukovou odolností (LUME EXTRA Safety Acoustic), které se používají jako požární uzávěr.

Druhým soutěžícím produktem jsou interiérové voděodolné a nárazuvzdorné dveře (AQUA EXTREM), které jsou speciálně vyvinuty pro náročné provozy. I tyto dveře mají protipožární úpravu a ocení je provozovatelé průmyslových, komerčních a občanských provozů jako jsou výrobní provozy, bazény, nemocnice atd.

Pokud máte zájem si sjednat na veletrhu schůzku, kontaktujte společnost MASONITE na czechinfo@masonite.com.

Masonite CZ spol. s r.o.

logo
Hruškové Dvory 82
586 02 Jihlava

telefon: +420 567 121 411
e-mail: czechinfo@masonite.com

web: www.masonite.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu Dveře

Zdroj: AdobeStock - vladimirnenezic-1

Není sklo jako sklo. Okenní skla mají technické možnosti, které se vyplatí využívat

Není sklo, jako sklo. Okenní sklo může mít různé vlastnosti. Na domě můžeme využít skla akustická, protipožární, bezpečnostní. Náhledem do budoucnosti je technologie aktivních skel, které se zatemňují či zmatní řízeně. Začneme ale pěkně popořadě. Z čeho se okenní sklo skládá? A proč se nedávají na celý dům stejná skla?

Zdroj: Fotolia.com

Jak vybrat bytové dveře?

V současné době se na českém trhu pohybuje celá řada výrobců a dovozců bezpečnostních dveří do bytových domů. Většina renomovaných výrobců nabízí dveře, které splňují zákonné i normativní požadavky pro instalaci vstupních bytových dveří. Najdou se však i firmy, které nabízí dveře, co nesplňují takřka nic. Zkusme se…

REKLAMA