Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

ZDARMA: Právní poradna od ESTAV.cz na veletrhu For Arch 2019

Nevyznáte se ve stavebním právu? Řešíte konflikt se sousedy? Potřebujete pomoci objasnit proces povolení stavby? Řešíte konflikty se stavební firmou? Na co si dát pozor před podepsáním rezervační smlouvy? Tyto a další vaše otázky vám pomůžeme řešit osobně na veletrhu For Arch 2019 na stánku ESTAV.cz! Využijte konzultace zdarma s našimi právníky!
Zdroj: Fotolia.com - vege

ESTAV.cz pozval na veletrh dva oblíbené autory článků, právní konzultantku JUDr. Petru Adámkovou, Ph.D., a advokáta Radka Motzkeho. Odpovídat na vaše dotazy budou zdarma!

Ve středu a ve čtvrtek budou na stánku probíhat s našimi právníky i natáčené rozhovory o stavebním právu, územním plánování a smlouvě o dílo, které si můžete přijít vyslechnout nebo je sledovat on-line na titulní straně webu TZB-info. Na veletrh For Arch se zdarma dostanete pomocí naší čestné vstupenky, kterou naleznete v článku pod tímto odkazem.

Všechny konzultace i rozhovory budou probíhat na veletrhu For Arch 2019 v pražských Letňanech na stánku ESTAV.cz a TZB-info: Hala 1, stánek 1F17.

Mgr. Radek Motzke – advokát

Kdy: středa, 18. 9. 2019

Časový rozvrh: I. blok 10:00 až 11:00, II. blok 13:00 – 15:30, III. blok 16:00 – 18:00

Délka jedné konzultace max. 30 minut.

„Chystáte se vydat svoje životní úspory na výstavbu nebo koupi nemovitosti? Pojďte se poradit s právníkem, jak celý proces ochránit a zdárně ho dokončit. Na co si dát pozor při koupi nemovitosti? Co vás čeká na stavebním úřadě? Jak nejen stavět, ale i dostavět kvalitně a za předem stanovený rozpočet? Na tyto i na další dotazy budu odpovídat díky ESTAV.cz celý den zdarma. Přijďte se poradit.“  říká Mgr. Radek Motzke, specialista na stavební právo.

JUDr. Petra Adámková, Ph.D. – právní konzultantka

Kdy: čtvrtek, 19. 9. 2019

Časový rozvrh: I. blok 10:00 – 12:00, II. blok 13:30 – 16:00, III. blok 16:30 – 18:00

Délka jedné konzultace max. 30 minut.

„Zájemcům a návštěvníkům stánku ESTAV.cz mohu pomoci zorientovat se v platné legislativě soukromého i veřejného práva spojené s koupí nemovitosti, plánovanou výstavbou či rekonstrukcí nemovitosti, jak optimálně nastavit kupní smlouvu, smluvní vztahy s realizační firmou a technickým dozorem, vysvětlím, jak probíhá stavební řízení a co je třeba pro jeho úspěšné zvládnutí, kdy je třeba se obracet na stavební úřady či na soudy v případě sousedských sporů atd.“  komentuje své možnosti Petra Adámková.

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Živé rozhovory ESTAV.cz a TZB-info z For Arch: Den první

Živé rozhovory ESTAV.cz a TZB-info z For Arch: Den první

Portály ESTAV.cz a TZB-info vysílájí živě z veletrhu For Arch přímo ze svého stánku rozhovory se zajímavými hosty na rozličná stavební témata. V prvním dnu jste tak mohli vidět rozhovory na téma zdravých budov, komentáře k situaci na realitním trhu, či technická témata o řešení větrání či požární odolnosti plochých…