REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Stavíte svépomocí? Koupě materiálu je dnes hračkou

Rozhodli jste se, že si svůj vysněný dům postavíte svépomocí? Pokud ano, už se nemusíte bát toho, že by byl problém s tím, kde a jak koupit požadovaný materiál. Prvním pozitivem je to, že různých stavebnin je jistě i ve vašem okolí více než dost. A jelikož většinu hlavního stavebního materiálu mají skladem, můžete si být stoprocentně jisti tím, že hravě pořídíte přesně to, co konkrétně potřebujete. Tím ale výčet pozitiv nekončí.
Paletové váhy vám jednoduše zjistí, zda na dodané paletě nic nechybí

Přesně tolik, kolik požadujete

Už se není třeba obávat, že by konkrétní odběr požadovaných kusů, nebo hmotnosti, byl jakýkoliv problém. Zajistí to moderní technologie. Nabízíme paletové váhy, které jsou zajímavou možností, jak rychle a jednoduše zvážit paletu a tím zjistit, že na ní ani nic nechybí, ani nic nepřebývá. Pro vás jako zákazníka nejenom plus v tom, že získáte tolik, kolik potřebujete, ale i plus v tom, že vás nikdo neokrádá. Pozitiva daných vah jsou zřejmá:

  • Snadné využití v mnoha provozech
  • Rychlost vážení
  • Velká přesnost vážení

Ceny jsou poměrně nízké

Velkým pozitivem v oblasti stavebních materiálů je také to, že jejich ceny jsou poměrně nízké. Zde je výhoda spojená s tím, že se mnohdy skutečně vyplatí postavit si bydlení svépomocí. Nejenom, že si lze porovnat ceny v okolí, ale mnohdy není jakýmkoliv problémem ani to, že si u prodejce vyjednáte množstevní slevu.

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Stavba

Foto: Chytrý dům, s.r.o.

Pasivní rodinný dům ze dřeva na hraně strmého svahu

Vypořádat se se strmým svahem je pro architekta výzvou. Ateliér Sféra se tohoto úkolu zhostil na výbornou. Výsledkem je příjemná třípodlažní dřevostavba v pasivním standardu zapuštěná do terénu s přímým vstupem do zahrady.

Zateplování, Kingspan, ilustrační obrázek, foto redakce

Energetická střediska EKIS poradí zdarma s úsporami energií

Energetické konzultační a informační středisko - tedy EKIS poradí podnikatelům, správcům bytových domů i obyvatelům rodinných domů, jak uspořit energie. Techničtí specialisté pomohou s přípravou konkrétních řešení. Konzultace jsou dvakrát týdně zdarma.

Zateplení fasády, ilustrační obrázek, zdroj: fotolia.com, m_kara

Na bezúročné úvěry na zateplování domů má fond investic miliardu

Na bezúročné úvěry na zateplování bytových domů má Státní fond podpory investic (SFPI) vyčleněnu miliardu korun. V programu Zateplování aktuálně přijal 118 žádostí za 440 milionů korun. Úvěr je možné získat od 500.000 do 90 milionů korun na dobu 20 let. Sdělilo to ministerstvo pro místní rozvoj (MMR), pod které fond…

Řeka, ilustrační obrázek, zdroj: fotolia.com

Orlice se u Týniště po 30 letech vrátila do původního koryta

Řeka Orlice se u Týniště nad Orlicí na Rychnovsku po více než 30 letech vrátila do původního koryta a její tok se prodloužil o 400 metrů. Práce na převedení řeky do odstaveného meandru zvaného Jordán zahájil státní podnik Povodí Labe v říjnu 2019. Umělé koryto zkrácení řeky, které vzniklo na konci 80. let minulého…

Letiště Saudská Arábie, ilustrační obrázek, zdroj: fotolia.com

Saúdská Arábie začne stavět futuristické ekologické město

Saúdskoarabský korunní princ Muhammad bin Salmán představil megaprojekt futuristického ekologického města, v němž podle něj "nebudou auta, ulice, ani uhlíkové emise" a lidé budou žít v souladu s přírodou díky vysoce vyspělým technologiím. S výstavbou města, v němž má žít milion lidí, chce Rijád začít už letos v…

REKLAMA