REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Proč je vhodné využívat kvalitní správu domu

Moderní developerské projekty dnes obvykle nabízejí bydlení spojené s mnoha výhodami, kam patří i kompletní správa. Pokud aktuálně nejste spokojeni, je možné oznámit změnu správce domu, stejně jako je možné i na jakýchkoliv jiných nemovitostech kvalitní správu využívat. A proč je to výhodné?
S kvalitní správou domu jasně víte, kolik je ve fondu a na účtech

Dobrá komunikace

Správná správa domu je určitě výhodná v tom ohledu, že s ní máte možnost komunikovat jakékoliv požadavky, nebo také potřeby. Na rozdíl od různých dosazených lidí z řad obyvatel může být výhodou v tom, že zná mnoho věcí, díky kterým může vaše požadavky velmi rychle a správně vyřešit, a to hlavně k vaší spokojenosti.

Zajistí mnoho doprovodných služeb

Velkou výhodou kvalitní správy domu je rozhodně i to, že dokáže zajistit mnoho služeb, které se týkají ulehčení různých prací. Mezi hlavní poskytované služby dnes patří:

  • Venkovní údržba objektu a okolí.
  • Pravidelný úklid společný ch prostor.
  • Starost o technické vybavení.

Přehlednost financí

Nejenom, že u kvalitní správy domu jasně víte, kolik je ve fondu a na účtech. Dobře se vyznáte také v jednotlivých zálohách, stejně jako budete platit sumu, která odpovídá vaší spotřebě. A je jedno, jestli půjde o vodu, elektřinu, nebo například i plyn, či teplo. I to jsou důvody pro správný výběr společnosti, díky které bude vaše bydlení vždy mnohem příjemnější a bude bez problémů.

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Stavba

Foto: Chytrý dům, s.r.o.

Pasivní rodinný dům ze dřeva na hraně strmého svahu

Vypořádat se se strmým svahem je pro architekta výzvou. Ateliér Sféra se tohoto úkolu zhostil na výbornou. Výsledkem je příjemná třípodlažní dřevostavba v pasivním standardu zapuštěná do terénu s přímým vstupem do zahrady.

Zateplování, Kingspan, ilustrační obrázek, foto redakce

Energetická střediska EKIS poradí zdarma s úsporami energií

Energetické konzultační a informační středisko - tedy EKIS poradí podnikatelům, správcům bytových domů i obyvatelům rodinných domů, jak uspořit energie. Techničtí specialisté pomohou s přípravou konkrétních řešení. Konzultace jsou dvakrát týdně zdarma.

Zateplení fasády, ilustrační obrázek, zdroj: fotolia.com, m_kara

Na bezúročné úvěry na zateplování domů má fond investic miliardu

Na bezúročné úvěry na zateplování bytových domů má Státní fond podpory investic (SFPI) vyčleněnu miliardu korun. V programu Zateplování aktuálně přijal 118 žádostí za 440 milionů korun. Úvěr je možné získat od 500.000 do 90 milionů korun na dobu 20 let. Sdělilo to ministerstvo pro místní rozvoj (MMR), pod které fond…

Řeka, ilustrační obrázek, zdroj: fotolia.com

Orlice se u Týniště po 30 letech vrátila do původního koryta

Řeka Orlice se u Týniště nad Orlicí na Rychnovsku po více než 30 letech vrátila do původního koryta a její tok se prodloužil o 400 metrů. Práce na převedení řeky do odstaveného meandru zvaného Jordán zahájil státní podnik Povodí Labe v říjnu 2019. Umělé koryto zkrácení řeky, které vzniklo na konci 80. let minulého…

Letiště Saudská Arábie, ilustrační obrázek, zdroj: fotolia.com

Saúdská Arábie začne stavět futuristické ekologické město

Saúdskoarabský korunní princ Muhammad bin Salmán představil megaprojekt futuristického ekologického města, v němž podle něj "nebudou auta, ulice, ani uhlíkové emise" a lidé budou žít v souladu s přírodou díky vysoce vyspělým technologiím. S výstavbou města, v němž má žít milion lidí, chce Rijád začít už letos v…

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA