REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Proč je vhodné využívat kvalitní správu domu

Moderní developerské projekty dnes obvykle nabízejí bydlení spojené s mnoha výhodami, kam patří i kompletní správa. Pokud aktuálně nejste spokojeni, je možné oznámit změnu správce domu, stejně jako je možné i na jakýchkoliv jiných nemovitostech kvalitní správu využívat. A proč je to výhodné?
S kvalitní správou domu jasně víte, kolik je ve fondu a na účtech

Dobrá komunikace

Správná správa domu je určitě výhodná v tom ohledu, že s ní máte možnost komunikovat jakékoliv požadavky, nebo také potřeby. Na rozdíl od různých dosazených lidí z řad obyvatel může být výhodou v tom, že zná mnoho věcí, díky kterým může vaše požadavky velmi rychle a správně vyřešit, a to hlavně k vaší spokojenosti.

Zajistí mnoho doprovodných služeb

Velkou výhodou kvalitní správy domu je rozhodně i to, že dokáže zajistit mnoho služeb, které se týkají ulehčení různých prací. Mezi hlavní poskytované služby dnes patří:

  • Venkovní údržba objektu a okolí.
  • Pravidelný úklid společný ch prostor.
  • Starost o technické vybavení.

Přehlednost financí

Nejenom, že u kvalitní správy domu jasně víte, kolik je ve fondu a na účtech. Dobře se vyznáte také v jednotlivých zálohách, stejně jako budete platit sumu, která odpovídá vaší spotřebě. A je jedno, jestli půjde o vodu, elektřinu, nebo například i plyn, či teplo. I to jsou důvody pro správný výběr společnosti, díky které bude vaše bydlení vždy mnohem příjemnější a bude bez problémů.

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Stavba

Zdroj: Česká agentura pro standardizaci

Stavařina to je dřina? Nemusí. Robotizace změní i stavebnictví

Jednotvárné a těžké lidské práce nás – snad brzy – zbaví roboti. Tomuto trendu se nevyhne ani stavebnictví. Metoda BIM k tomu otevírá dveře. Informace s Digitálního modelu stavby (DiMS) umožní řídit autonomní stroje i roboty. Takže záhy může nastat doba, kdy lidí na stavbě bude třeba mnohem méně.

Foto: Petr Polák

Tři domy a dvůr pod Lysou horou

Provozní areál údržby golfového hřiště Golf & ski resortu v Ostravici je tou správnou výzvou pro architekta. Jak pojmout ryze účelové zařízení, architektonicko-urbanistické řešení, finanční stránku, materiálové pojetí a začlenění do stávající horské zalesněné krajiny Beskyd? To vše zde naleznete.

Zdroj: AdobeStock.com - iryna

Smlouvy o dílo ve stavebnictví očima právníků: pět nejčastějších chyb objednatelů

Jakých chyb se nejčastěji dopouští objednatelé staveb? Dejte si pozor na tyto zásadní. Smlouva o dílo sice dle zákona může být ústní, ale u staveb lze doporučit písemnou formu. Porušuje-li zhotovitel své povinnosti, oznamte mu to písemně. Nepodceňujte důležitost předávacího protokolu a vady vytkněte bez zbytečného…

Zdroj: AdobeStock.com - bigshottheory-1

Fotovoltaika na bytovém domě umí snížit účty za elektřinu až o třetinu. Čeká se ale na komunitní energetiku

Fotovoltaická elektrárna na bytovém domě může obyvatelům přinést úspory na elektřině v desítkách procent. Navíc na ni lze získat 50 % dotací z programu Nová zelená úsporám. Proč tedy v dobách vysokých cen elektřiny zažívá fotovoltaika boom jen na rodinných domech? Instalace fotovoltaiky na bytový dům je totiž v roce…

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Zdroj: SATJAM

Podzimní akční slevy na krytiny SATJAM

Podzimní akční slevy na krytiny SATJAM

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA