REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa!

Nové bezrámové centrum v showroomu OKNA.EU

V novém bezrámovém centru v showroomu Praha-Pankrác se mohou zájemci na ploše více než 500 m2 seznámit s celoprosklenými rohy, bezrámovým zasklením, bezprahovým řešením otvíravých dveří a posuvných portálů, velkoformátovými HS portály se skrytými křídly a dalšími detaily bezrámového řešení s možností elektrických posuvů.

Společnost OKNA.EU klade tradičně důraz na kvalitu technické služby jak pro zákazníka, tak autora projektu a zároveň respektuje přání architekta. Bezrámové centrum tak může sloužit i jako inspirace architektům a jejich klientům při výstavbě domů. Odborníci firmy jsou připraveni všem poradit s vhodným typem zasklení či výběrem dveří do jejich domu a odpovědět na všechny dotazy.

Společnost OKNA.EU vystavuje ve dvou prostorných showroomech Praha-Pankrác a Říčany-Modletice celé portfolio včetně oken a dveří velkých formátů, které běžně v klasických prodejnách k vidění nebývají. Vedle základních typů oken jsou v nabídce obou showroomů i prémiové produkty, jako moderní posuvné HS portály, hliníkové vchodové dveře v designovém provedení či neobvyklá velkoplošná zasklení. Přibližují také možnosti elektrického ovládání dveří, posuvů, oken, žaluzií a rolet včetně stínění celoprosklených a otevřených rohů. Z materiálů je hojně zastoupen hliník, ale použity jsou i prvky dřevohliníkové a plastohliníkové. Vystavené produkty nejsou pouhými řezy, nýbrž finálním řešením oken a dveří do rodinných domů. Zákazníci si díky tomu mohou jednotlivé produkty nejen prohlédnout a porovnat, ale také si zkusit ovládání oken nebo dveří ještě předtím, než se pro jejich nákup rozhodnou. „Naše showroomy jsou na českém trhu ojedinělé svým rozsahem, zákazníci si v nich mohou nejen prohlédnout, ale i vyzkoušet manipulaci například s hliníkovými a dřevohliníkovými okny v různých designových variantách, včetně zabudovaných žaluzií, skrytých křídel či bezrámových detailů,“ přiblížil význam prémiových showroomů Ing. Jiří Chomát ze společnosti OKNA.EU.

Showroom Praha-Pankrác zájemci najdou na magistrále ve směru do centra před sjezdem na Pankrác a Podolí. Jeho největším lákadlem je unikátní panoramatická posuvná stěna s elektrickým ovládacím systémem ve zcela bezrámovém provedení, ale jsou v něm zastoupena prakticky všechna konstrukční řešení celoprosklených rohů. Druhý showroom – v Říčanech-Modleticích – je dobře dostupný z Pražského okruhu u sjezdu z D1. Velká část jeho výstavní plochy je vyčleněna pro zimní zahrady a speciální konstrukce posuvných a skládacích dveří, které jsou pro ně vhodné.

V následujících měsících si mohou zájemci zasoutěžit o okna společnosti OKNA.EU v třetím ročníku fotografické soutěže, kterou letos společnost pořádá ve spolupráci s portálem Svépomocí.cz. V soutěži se hraje o ceny v hodnotě více než 200 000 Kč. Do soutěže se mohou zapojit i lidé, kteří od společnosti OKNA.EU již letos okna poptávali. V případě výhry budou moci poukaz uplatnit i zpětně na okna zakoupená v letošním roce.

OKNA.EU

logo
vzorková prodejna Pankrác, ul. 5.května (magistrála směr do Prahy)
140 00 Praha 4

telefon: 773 360 000
e-mail: okna@okna.eu

web: www.okna.eu

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Okna

Zdroj: AdobeStock- stock56876

Nezapomeňte před zimou seřídit a opravit plastová okna

Podzimní měsíce představují ideální čas pro jednu nepříliš lákavou, ovšem velmi důležitou činnost, a sice údržbu plastových oken. Pravidelným servisem například předejdete rychlému opotřebení oken i zbytečným výdajům za vytápění způsobených špatným těsněním. Stačí před nástupem zimy provést pět důležitých kroků.

Rekonstrukce bytu z první republiky: Sondy, bourací práce, pohledové zdivo

Rekonstrukce bytu z první republiky: Sondy, bourací práce, pohledové zdivo

V předešlém článku tohoto seriálu jsme se zabývali koupí prvorepublikové nemovitosti, předpokládaným rozsahem rekonstrukce či přípravnými projekčními pracemi. V tomto díle se již pustíme do vlastní rekonstrukce, která začala postupně zodpovídat spoustu předem nevyjasněných záležitostí. Podívejte se na demoliční práce ...

Kompletní pravidla fotosoutěže: Račte vstoupit! Vyhrajte hodnotné ceny!

Kompletní pravidla fotosoutěže: Račte vstoupit! Vyhrajte hodnotné ceny!

Stavební portály ESTAV.cz a TZB-info vyhlašují velkou letní fotosoutěž na téma Račte vstoupit. Jejím tématem jsou vstupy, vchody, zápraží, předzahrádky nebo branky. Račte vstoupit do naší fotosoutěže, mějte oči otevřené a fotoaparát připravený. Vyhrajte zajímavé ceny.

Soutěž HELUZ „Vyfoť stín“

Soutěž HELUZ „Vyfoť stín“

V uměleckém ztvárnění jistě dostane stín opět mnoho podob. Své snímky můžete přihlásit do 15. června 2019 a můžete vyhrát klasické sluneční brýle Ray Ban Aviator.

ISOTRA předokenní roleta Plasterax, barevné provedení lamely RAL 9006

Dotace na předokenní žaluzie, rolety či slunolamy

Od 15. října 2018 je možné získat příspěvek i na úsporné rekonstrukce domů realizované svépomocí, venkovní stínicí techniku, stavbu domu v nízkoenergetickém standardu nebo výměnu starých kamen bez nutnosti zateplení.

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Nejspolehlivější tepelné čerpadlo pro váš domov

Nejspolehlivější tepelné čerpadlo pro váš domov

Akce na tepelná čerpadla Daikin

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA