REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Nové bezrámové centrum v showroomu OKNA.EU

V novém bezrámovém centru v showroomu Praha-Pankrác se mohou zájemci na ploše více než 500 m2 seznámit s celoprosklenými rohy, bezrámovým zasklením, bezprahovým řešením otvíravých dveří a posuvných portálů, velkoformátovými HS portály se skrytými křídly a dalšími detaily bezrámového řešení s možností elektrických posuvů.

Společnost OKNA.EU klade tradičně důraz na kvalitu technické služby jak pro zákazníka, tak autora projektu a zároveň respektuje přání architekta. Bezrámové centrum tak může sloužit i jako inspirace architektům a jejich klientům při výstavbě domů. Odborníci firmy jsou připraveni všem poradit s vhodným typem zasklení či výběrem dveří do jejich domu a odpovědět na všechny dotazy.

Společnost OKNA.EU vystavuje ve dvou prostorných showroomech Praha-Pankrác a Říčany-Modletice celé portfolio včetně oken a dveří velkých formátů, které běžně v klasických prodejnách k vidění nebývají. Vedle základních typů oken jsou v nabídce obou showroomů i prémiové produkty, jako moderní posuvné HS portály, hliníkové vchodové dveře v designovém provedení či neobvyklá velkoplošná zasklení. Přibližují také možnosti elektrického ovládání dveří, posuvů, oken, žaluzií a rolet včetně stínění celoprosklených a otevřených rohů. Z materiálů je hojně zastoupen hliník, ale použity jsou i prvky dřevohliníkové a plastohliníkové. Vystavené produkty nejsou pouhými řezy, nýbrž finálním řešením oken a dveří do rodinných domů. Zákazníci si díky tomu mohou jednotlivé produkty nejen prohlédnout a porovnat, ale také si zkusit ovládání oken nebo dveří ještě předtím, než se pro jejich nákup rozhodnou. „Naše showroomy jsou na českém trhu ojedinělé svým rozsahem, zákazníci si v nich mohou nejen prohlédnout, ale i vyzkoušet manipulaci například s hliníkovými a dřevohliníkovými okny v různých designových variantách, včetně zabudovaných žaluzií, skrytých křídel či bezrámových detailů,“ přiblížil význam prémiových showroomů Ing. Jiří Chomát ze společnosti OKNA.EU.

Showroom Praha-Pankrác zájemci najdou na magistrále ve směru do centra před sjezdem na Pankrác a Podolí. Jeho největším lákadlem je unikátní panoramatická posuvná stěna s elektrickým ovládacím systémem ve zcela bezrámovém provedení, ale jsou v něm zastoupena prakticky všechna konstrukční řešení celoprosklených rohů. Druhý showroom – v Říčanech-Modleticích – je dobře dostupný z Pražského okruhu u sjezdu z D1. Velká část jeho výstavní plochy je vyčleněna pro zimní zahrady a speciální konstrukce posuvných a skládacích dveří, které jsou pro ně vhodné.

V následujících měsících si mohou zájemci zasoutěžit o okna společnosti OKNA.EU v třetím ročníku fotografické soutěže, kterou letos společnost pořádá ve spolupráci s portálem Svépomocí.cz. V soutěži se hraje o ceny v hodnotě více než 200 000 Kč. Do soutěže se mohou zapojit i lidé, kteří od společnosti OKNA.EU již letos okna poptávali. V případě výhry budou moci poukaz uplatnit i zpětně na okna zakoupená v letošním roce.

OKNA.EU

logo
vzorková prodejna Pankrác, ul. 5.května (magistrála směr do Prahy)
140 00 Praha 4

telefon: 773 360 000
e-mail: okna@okna.eu

web: www.okna.eu

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Okna

Foto: Fitim Mucaj

Měli u domu nevzhledné betonové sloupořadí. Vyčarovali elegantní přístavbu

Domy, ve kterých plánujeme bydlet, k nám ne vždy doputují v originálním balení a vonící novotou. Někdy jsou to, zachovalosti a plné funkčnosti navzdory prostě stavby, ve kterých už někdo žil a měl s nimi své vlastní plány. Které se pak novým majitelům nemusí zdát pochopitelné. Což je i příklad rodinného domu, který…

Zdroj: lboro.ac.uk

Okna plná vody snižují energetickou náročnost domů

Cirkulující voda místo klimatizace. Nápad, který pochází z přírody. Podobně jako voda cirkuluje v oceánech z míst teplejších do míst chladnějších a vyrovnává tak teplotní rozdíly na planetě nechávají výzkumníci cirkulovat vodu po budově. Voda tak vyrovnává teplotní rozdíly, ochlazuje přehřívaná místa a vyhřívá místa…

Zdroj: AdobeStock- stock56876

Nezapomeňte před zimou seřídit a opravit plastová okna

Podzimní měsíce představují ideální čas pro jednu nepříliš lákavou, ovšem velmi důležitou činnost, a sice údržbu plastových oken. Pravidelným servisem například předejdete rychlému opotřebení oken i zbytečným výdajům za vytápění způsobených špatným těsněním. Stačí před nástupem zimy provést pět důležitých kroků.

Rekonstrukce bytu z první republiky: Sondy, bourací práce, pohledové zdivo

Rekonstrukce bytu z první republiky: Sondy, bourací práce, pohledové zdivo

V předešlém článku tohoto seriálu jsme se zabývali koupí prvorepublikové nemovitosti, předpokládaným rozsahem rekonstrukce či přípravnými projekčními pracemi. V tomto díle se již pustíme do vlastní rekonstrukce, která začala postupně zodpovídat spoustu předem nevyjasněných záležitostí. Podívejte se na demoliční práce…

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Zdroj: Rigips.cz

Zapojte se do Rekonstrukční výzvy a získejte materiál v hodnotě 150 tis. Kč

Soutěž - získejte materiál na konstrukce suché výstavby značky Rigips a ISOVER

Zdroj: IVAR CS

Akce IVAR DAB Studená voda

Akce IVAR DAB Studená voda

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA