REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Proč FOR ARCH?

Veletrh FOR ARCH je největší mezinárodní stavební výstavou v České republice pořádanou každoročně již téměř 30 let na výstavišti PVA EXPO PRAHA společností ABF, a.s. FOR ARCH je nejen křižovatkou obchodních jednání pro odborníky, ale také inspirací pro širokou veřejnost.

Je hned několik důvodů proč si tuto akci nenechat ujít:

Uvažujete o rekonstrukci nebo stavbě nového bydlení?

Je třeba začít již „od píky“, tedy od správného projektu a vhodného financování přes výběr nejvhodnějšího materiálu až po oslovení kvalitní stavební firmy.

Hledáte nové obchodní partnery, dodavatele či naopak máte co nabídnout odběratelům a prodejcům ze stavebního oboru?

Nebojte se jít se svou „kůží na trh“, představit produkty či služby v rámci výstavní expozice nebo jako návštěvník oslovit přední firmy ze stavebnictví.

Chcete stavět kvalitně a chytře?

Pokud řešíte stavbu či renovaci, jistě víte, že nabídka firem je opravdu široká. Je ale také velmi důležité vědět, jak si vybrat „tu správnou“ firmu. Tu, která vám poradí a pomůže k vysněnému bydlení kvalitně i úsporně. Není řeč jen o realizační firmě, ale také o správném návrhu, vhodně vybraném materiálu a otvorových výplních, efektivní technologii a v neposlední řadě úsporném financování s maximálním využití aktuálních dotačních programů, kterých je již několik. Ty vám totiž dnes mohou ušetřit velké procento z celkové částky za projekt.

Rádi byste efektivnější a úspornější vytápění včetně využití dotačního programu na výměnu kotlů a nevíte si rady?

V dnešní době je několik dotačních programů, které investorům mohou ušetřit spoustu financí. Jedním takovým je „kotlíková dotace“, jejíž cílem je podpora ekologického a úsporného vytápění domácností. Využít ji mohou ti, co pořizují nové vytápění v podobě tepelných čerpadel, kotlů na biomasu či pelety, nebo alternativní zdroje energie.

Také patříte do skupiny lidí, kteří si své bydlení nebo podnikání neumí představit bez wellness?

Stále velké procento populace, ať už bydlící v rodinných domech či bytech, již má anebo touží po vlastním bazénu, vířivce, sauně nebo v tomto oboru podnikají.

Někdy můžou být ale překážkou ne pořizovací náklady, ale náklady provozní. V dnešní době se tímto tématem odborníci zabývají a pro investory mají zajímavé novinky právě z oblasti úspory energetických a provozních nákladů pro wellness.

Láká vás život v dřevostavbě nebo dokonce ve srubu či roubené chatě?

Láska ke dřevu se čím dál více stává životním stylem. Odpovídá tomu i narůstající zájem o montované domy – dřevostavby. Málokdo ví, že tento „dřevo trend“ se objevil již před několika desítkami let. Od té doby ušel dlouhou a rozvíjející se cestu a dnes nabízí dokonalé a velmi úsporné bydlení. Dřevostavby se staví jak nízkoenergetické, tak pasivní.

Nebojte se zeptat těch nejlepších! Vše potřebné naleznete na veletrhu FOR ARCH, kde se potkáte s kvalitními firmami ze stavebního oboru.

ABF, a.s.

logo
Dělnická 12
170 00 Praha 7 - Holešovice

telefon: 222 891 111, 222 891 160, fax: 222 891 197, 222 891 199
e-mail: info@abf.cz

web: abf.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu Stavba

Foto: Chytrý dům, s.r.o.

Pasivní rodinný dům ze dřeva na hraně strmého svahu

Vypořádat se se strmým svahem je pro architekta výzvou. Ateliér Sféra se tohoto úkolu zhostil na výbornou. Výsledkem je příjemná třípodlažní dřevostavba v pasivním standardu zapuštěná do terénu s přímým vstupem do zahrady.

Zateplování, Kingspan, ilustrační obrázek, foto redakce

Energetická střediska EKIS poradí zdarma s úsporami energií

Energetické konzultační a informační středisko - tedy EKIS poradí podnikatelům, správcům bytových domů i obyvatelům rodinných domů, jak uspořit energie. Techničtí specialisté pomohou s přípravou konkrétních řešení. Konzultace jsou dvakrát týdně zdarma.

Zateplení fasády, ilustrační obrázek, zdroj: fotolia.com, m_kara

Na bezúročné úvěry na zateplování domů má fond investic miliardu

Na bezúročné úvěry na zateplování bytových domů má Státní fond podpory investic (SFPI) vyčleněnu miliardu korun. V programu Zateplování aktuálně přijal 118 žádostí za 440 milionů korun. Úvěr je možné získat od 500.000 do 90 milionů korun na dobu 20 let. Sdělilo to ministerstvo pro místní rozvoj (MMR), pod které fond…

Řeka, ilustrační obrázek, zdroj: fotolia.com

Orlice se u Týniště po 30 letech vrátila do původního koryta

Řeka Orlice se u Týniště nad Orlicí na Rychnovsku po více než 30 letech vrátila do původního koryta a její tok se prodloužil o 400 metrů. Práce na převedení řeky do odstaveného meandru zvaného Jordán zahájil státní podnik Povodí Labe v říjnu 2019. Umělé koryto zkrácení řeky, které vzniklo na konci 80. let minulého…

Letiště Saudská Arábie, ilustrační obrázek, zdroj: fotolia.com

Saúdská Arábie začne stavět futuristické ekologické město

Saúdskoarabský korunní princ Muhammad bin Salmán představil megaprojekt futuristického ekologického města, v němž podle něj "nebudou auta, ulice, ani uhlíkové emise" a lidé budou žít v souladu s přírodou díky vysoce vyspělým technologiím. S výstavbou města, v němž má žít milion lidí, chce Rijád začít už letos v…

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA