REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

G Servis – povinná dokumentace projektu rodinného domu se slevou

Rozhodli jste se stavět a máte v hlavě i pár strašáků, kteří vás od tohoto záměru odrazují? Zbytečně se obáváte, protože ani stavba vás nemusí připravit o klidný spánek.

Základem všeho je kompletní projektová dokumentace, která bude připravená pro realizaci stavby. Bez ní do země prostě "nekopnete". Projekty G SERVIS jsou dodávané v nadstandardní kvalitě v pěti vyhotoveních a jsou vytištěny tzv. vodostále. Co to znamená? Že je ani vaše slzy radosti či chvilkové stavebnické deprese nedokáží poničit.

Výhodný balíček aneb povinná dokumentace se slevou

Každého z vás pak určitě zajímá, jak ušetřit. Proto byste měli zpozornět, protože G SERVIS pro své zákazníky připravil tzv. "Výhodný balíček povinné dokumentace" se slevou 5 590 Kč, který obsahuje:

  • Typový projekt rodinného domu za běžnou cenu 28 600 Kč
  • Projekt osazení domu na pozemek za běžnou cenu 9 990 Kč
  • Průkaz energetické náročnosti (ENB) za běžnou cenu 3 990 Kč

Celková cena po vaší slevě = 36 990 Kč.

Výhodný balíček se slevouVýhodný balíček se slevou

"Chystáte se stavět a v hlavě se vám hromadí spousta nezodpovězených otázek a nejistota, zda stavbu zvládnete? Budete-li mít k dispozici kvalitní projekt, žádné katastrofické scénáře se dít nemusí. Naše technická řešení všech konstrukcí jsou v projektech podrobně rozpracovaná z důvodu následného správného provedení jednotlivých detailů, a tím zachování dlouhodobé funkčnosti. Technická zpráva obsahuje materiálovou specifikaci a jsou v ní nadefinované i všechny úpravy povrchů. Nechybí ani kalkulace spotřeb materiálů pro různé varianty střech a krytiny a také rozpočet zdiva. V kombinaci s výkazem výměr se vám dostává do rukou účinná zbraň proti nepoctivým obchodníkům,“ vysvětluje Honza Korejtka, projektant G SERVIS.

Potřebujete se na cokoli zeptat, s čímkoli poradit? Sjednejte si zdarma bezplatnou konzultaci.

G SERVIS CZ - Projekty rodinných domů

logoPaříkova 910/11a
190 00 Praha 9 - Vysočany

telefon: 236 160 333
e-mail: gservis@gservis.cz

web: www.gservis.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Z kategorie Stavba si přečtěte

REKLAMA
REKLAMA

estav.cz v žebříčku návštěvnosti TOPlist

14.11.2018 konference TZB-info o bytových domech

Připravujete rekonstrukci bytového domu? Jak na úspory za energie a zhodnocení domu? Jak plánovat opravy a finance? Unikátní publikace pro účastníky. Těšíme se na vás v Praze.

Program a přihláška