REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

TWIN slaví 25. výročí

Společnost Twin je spolehlivý partner již 25 let. V roce 1992 ji s myšlenkou dodávat kvalitní interiérové doplňky založil pan Rusňák a po celou dobu působení rozvíjí obchodní síť hlavně v Čechách, na Slovensku a na Ukrajině.

Při vývoji kování spolupracuje se svými obchodními partnery, předními designéry a zkušenými konstruktéry. Díky tomu vzniká kování, které plní představy zákazníků. Společnost Twin hledá řešení, jak zpříjemnit bydlení pro širokou veřejnost, a proto přinesla na trh dveřní systémy Ergon a Compack, dveře se skrytou zárubní Xinnix a velmi oblíbená je také nejširší nabídka kování pro interiérové a vstupní dveře, kde si zákazník může vybrat jednotný design pro celý interiér.

XinnixXinnix

Šperkem sortimentu je řada prémiového kování Twin Luxus Selection, která byla vyvinuta s předními designery Brianem Sironim a Adrainem Wrightem. Vyznačuje se širokou škálou tvarů a především špičkovými povrchovými úpravami, na které je díky vysoké odolnosti poskytována záruka až 15 let. Velkou výhodou je bezesporu možnost sladění celého interiéru, protože kromě kování dveřního a bezpečnostního lze stejný typ kování vybrat i pro okna. Díky certifikaci na třetí zátěžovou třídu je řada Luxus Selection vhodná nejen do bytových prostor, ale také do kanceláří a snadno se udržuje, protože není náchylná na otisky prstů.

Naprosto bezkonkurenční je pak kombinace Luxus Selection a dveří se skrytou zárubní Xinnix. Ta sjednotí dveře s okolní stěnou a právě svou nenápadností z nich vytvoří elegantní a designový prvek interiéru. Lze je zabudovat do klasických povrchů jako jsou dřevo nebo tapeta, ale také například do benátských štuků či keramického obložení. Použít skryté zárubně lze i v případě posuvných dveří a dveří atypických rozměrů. Skvěle se vyjímají s křídlem sahajícím od podlahy po strop a to do výšky až 3 metrů. Součástí systému zárubní je zámek s tichým chodem a magnetickou střelkou, a i proto jsou čím dál žádanější volbou architektů i samotných zákazníků.

Společnost Twin svým klientům nabízí zajištění kompletní dodávky i pomoc se samotným výběrem zboží. I proto neustále rozšiřuje síť vzorkových prodejen v České republice a na Slovensku. Ta nejnovější se od února nachází v Jesenici u Prahy a je otevřena každý všední den v odpoledních hodinách. Velkou výhodou je možnost domluvení schůzky i mimo otevírací dobu.

TWIN s.r.o

logoZemědělská 571/9
321 00 Plzeň - Litice

telefon: +420 377 328 012
e-mail: twin@twin.cz

web: www.twin.cz, www.skrytezarubne.info

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu Dveře

zdroj: AGC Glass Europe

Vrstvené bezpečnostní sklo: Z čeho se skládá a jaké má vlastnosti

Vrstvené sklo (někdy nepřesně označované jako lepené či pod starým obchodním názvem Connex) se skládá ze dvou či více tabulí skla a jedné či více polyvinylbutyralových mezivrstev (PVB fólií), které se vyznačují mimořádnou pevností, pružností a přilnavostí. Tyto vlastnosti zaručí, že v případě rozbití zůstanou střepy ...

Zdroj: Fotolia.com - hiphoto39

Snižování energetické náročnosti existujících budov nejen zateplením – díl I.

Pokud bydlíte ve starším rodinném nebo bytovém domě, jistě jste někdy uvažovali o snížení jeho energetické náročnosti. To vyžaduje často stavební úpravy a stěžejní je zateplení, což znamená většinou nemalé finanční investice. Snižovat energetickou náročnost a tím i náklady na provoz domu lze ale i dalšími způsoby. V ...

Výstavba rodinného domu: Osazení oken a balkonových dveří

Výstavba rodinného domu: Osazení oken a balkonových dveří

V našem seriálu o výstavbě rodinných domů se dnes podíváme, jak probíhala montáž oken a balkonových dveří. Výstavbu sleduje ESTAV.cz již od základů. Nyní máme hrubou stavbu hotovou, stavba je pod střechou. Osazení oken tedy nic nebrání. Pojďme se podívat a řekněme si jak by některé věci šly udělat lépe.

REKLAMA