REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

TWIN slaví 25. výročí

Společnost Twin je spolehlivý partner již 25 let. V roce 1992 ji s myšlenkou dodávat kvalitní interiérové doplňky založil pan Rusňák a po celou dobu působení rozvíjí obchodní síť hlavně v Čechách, na Slovensku a na Ukrajině.

Při vývoji kování spolupracuje se svými obchodními partnery, předními designéry a zkušenými konstruktéry. Díky tomu vzniká kování, které plní představy zákazníků. Společnost Twin hledá řešení, jak zpříjemnit bydlení pro širokou veřejnost, a proto přinesla na trh dveřní systémy Ergon a Compack, dveře se skrytou zárubní Xinnix a velmi oblíbená je také nejširší nabídka kování pro interiérové a vstupní dveře, kde si zákazník může vybrat jednotný design pro celý interiér.

XinnixXinnix

Šperkem sortimentu je řada prémiového kování Twin Luxus Selection, která byla vyvinuta s předními designery Brianem Sironim a Adrainem Wrightem. Vyznačuje se širokou škálou tvarů a především špičkovými povrchovými úpravami, na které je díky vysoké odolnosti poskytována záruka až 15 let. Velkou výhodou je bezesporu možnost sladění celého interiéru, protože kromě kování dveřního a bezpečnostního lze stejný typ kování vybrat i pro okna. Díky certifikaci na třetí zátěžovou třídu je řada Luxus Selection vhodná nejen do bytových prostor, ale také do kanceláří a snadno se udržuje, protože není náchylná na otisky prstů.

Naprosto bezkonkurenční je pak kombinace Luxus Selection a dveří se skrytou zárubní Xinnix. Ta sjednotí dveře s okolní stěnou a právě svou nenápadností z nich vytvoří elegantní a designový prvek interiéru. Lze je zabudovat do klasických povrchů jako jsou dřevo nebo tapeta, ale také například do benátských štuků či keramického obložení. Použít skryté zárubně lze i v případě posuvných dveří a dveří atypických rozměrů. Skvěle se vyjímají s křídlem sahajícím od podlahy po strop a to do výšky až 3 metrů. Součástí systému zárubní je zámek s tichým chodem a magnetickou střelkou, a i proto jsou čím dál žádanější volbou architektů i samotných zákazníků.

Společnost Twin svým klientům nabízí zajištění kompletní dodávky i pomoc se samotným výběrem zboží. I proto neustále rozšiřuje síť vzorkových prodejen v České republice a na Slovensku. Ta nejnovější se od února nachází v Jesenici u Prahy a je otevřena každý všední den v odpoledních hodinách. Velkou výhodou je možnost domluvení schůzky i mimo otevírací dobu.

TWIN s.r.o

logo
Zemědělská 571/9
321 00 Plzeň - Litice

telefon: +420 377 328 012
e-mail: twin@twin.cz

web: www.twin.cz, www.skrytezarubne.info

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Dveře

Zdroj: AdobeStock - vladimirnenezic-1

Není sklo jako sklo. Okenní skla mají technické možnosti, které se vyplatí využívat

Není sklo, jako sklo. Okenní sklo může mít různé vlastnosti. Na domě můžeme využít skla akustická, protipožární, bezpečnostní. Náhledem do budoucnosti je technologie aktivních skel, které se zatemňují či zmatní řízeně. Začneme ale pěkně popořadě. Z čeho se okenní sklo skládá? A proč se nedávají na celý dům stejná skla?

Zdroj: Fotolia.com

Jak vybrat bytové dveře?

V současné době se na českém trhu pohybuje celá řada výrobců a dovozců bezpečnostních dveří do bytových domů. Většina renomovaných výrobců nabízí dveře, které splňují zákonné i normativní požadavky pro instalaci vstupních bytových dveří. Najdou se však i firmy, které nabízí dveře, co nesplňují takřka nic. Zkusme se…

REKLAMA