REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

TWIN slaví 25. výročí

Společnost Twin je spolehlivý partner již 25 let. V roce 1992 ji s myšlenkou dodávat kvalitní interiérové doplňky založil pan Rusňák a po celou dobu působení rozvíjí obchodní síť hlavně v Čechách, na Slovensku a na Ukrajině.

Při vývoji kování spolupracuje se svými obchodními partnery, předními designéry a zkušenými konstruktéry. Díky tomu vzniká kování, které plní představy zákazníků. Společnost Twin hledá řešení, jak zpříjemnit bydlení pro širokou veřejnost, a proto přinesla na trh dveřní systémy Ergon a Compack, dveře se skrytou zárubní Xinnix a velmi oblíbená je také nejširší nabídka kování pro interiérové a vstupní dveře, kde si zákazník může vybrat jednotný design pro celý interiér.

XinnixXinnix

Šperkem sortimentu je řada prémiového kování Twin Luxus Selection, která byla vyvinuta s předními designery Brianem Sironim a Adrainem Wrightem. Vyznačuje se širokou škálou tvarů a především špičkovými povrchovými úpravami, na které je díky vysoké odolnosti poskytována záruka až 15 let. Velkou výhodou je bezesporu možnost sladění celého interiéru, protože kromě kování dveřního a bezpečnostního lze stejný typ kování vybrat i pro okna. Díky certifikaci na třetí zátěžovou třídu je řada Luxus Selection vhodná nejen do bytových prostor, ale také do kanceláří a snadno se udržuje, protože není náchylná na otisky prstů.

Naprosto bezkonkurenční je pak kombinace Luxus Selection a dveří se skrytou zárubní Xinnix. Ta sjednotí dveře s okolní stěnou a právě svou nenápadností z nich vytvoří elegantní a designový prvek interiéru. Lze je zabudovat do klasických povrchů jako jsou dřevo nebo tapeta, ale také například do benátských štuků či keramického obložení. Použít skryté zárubně lze i v případě posuvných dveří a dveří atypických rozměrů. Skvěle se vyjímají s křídlem sahajícím od podlahy po strop a to do výšky až 3 metrů. Součástí systému zárubní je zámek s tichým chodem a magnetickou střelkou, a i proto jsou čím dál žádanější volbou architektů i samotných zákazníků.

Společnost Twin svým klientům nabízí zajištění kompletní dodávky i pomoc se samotným výběrem zboží. I proto neustále rozšiřuje síť vzorkových prodejen v České republice a na Slovensku. Ta nejnovější se od února nachází v Jesenici u Prahy a je otevřena každý všední den v odpoledních hodinách. Velkou výhodou je možnost domluvení schůzky i mimo otevírací dobu.

TWIN s.r.o

logo
Zemědělská 571/9
321 00 Plzeň - Litice

telefon: +420 377 328 012
e-mail: twin@twin.cz

web: www.twin.cz, www.skrytezarubne.info

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Dveře

Zdroj: Fotolia.com

Jak vybrat bytové dveře?

V současné době se na českém trhu pohybuje celá řada výrobců a dovozců bezpečnostních dveří do bytových domů. Většina renomovaných výrobců nabízí dveře, které splňují zákonné i normativní požadavky pro instalaci vstupních bytových dveří. Najdou se však i firmy, které nabízí dveře, co nesplňují takřka nic. Zkusme se…

Vezměte za kliku a račte vstoupit. Vyfoťte dveře a vyhrajte!

Vezměte za kliku a račte vstoupit. Vyfoťte dveře a vyhrajte!

Vstupy, vchody – to jsou témata letní fotosoutěže ESTAV.cz a TZB-info s názvem „Račte vstoupit“. Vyfoťte nějaký zajímavý vstup do domu, do bytu či na zahradu, celé dveře nebo jejich detail a vyhrajte hodnotné ceny. Jednou z hlavních cen jsou poukázky na kliky od českého výrobce Cobra. Podívejme se dnes na tuto…

REKLAMA