REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Do každé koupelny patří kvalitní sprchový kout

Pokud si právě zařizujete koupelnu, jistě si vybíráte sprchový kout. Díky standardním i atypickým řešením sprchových koutů a zástěn SanSwiss je výběr mnohem jednodušší. Na trhu je dnes rozmanitá nabídka sprchových koutů. Rozdíl mezi nimi není však jenom v ceně, ale i v jejich kvalitě. A ta je stěžejní – pokud tedy nechcete objevit nedostatky sprchového koutu až v okamžiku, kdy se začnete sprchovat.

Při výběru sprchového koutu je nezbytné zvážit mnoho faktorů, mezi které nepatří pouze funkčnost, komfort, design, je však třeba zamyslet se i nad technickými souvislostmi. Na trhu jsou dnes k dispozici sprchové kouty nejrůznějších velikostí, materiálů, provedení – kouty bezrámové, částečně rámované nebo rámové zástěny s různými tvary profilů, široce otvíratelné křídlové dveře, posuvné dveře s úsporou místa nebo pevné WALK-IN zástěny do velkých koupelen. Navíc si lze vybrat i různé varianty skel – čirá, tónovaná, dekorová nebo skla se sítotiskem. Při tom všem je stále důležité myslet na kvalitu sprchových koutů a zástěn. Zde se vyplatí důvěřovat silné značce, která se etablovala na trhu.

Proto jsme oslovili obchodního ředitele společnosti SanSwiss Františka Bílka

V naší společnosti se zákazníkem vždy konzultujeme výběr typu sprchového koutu, prostorové možnosti koupelny a její dispoziční řešení. I když se na první pohled může zdát, že jste zvolili dostatečnou velikost sprchového koutu a optimální otvírání dveří, v praxi byste přesto mohli mít problém se pohodlně otočit a dveře by nebylo možné otevřít v jejich plném rozsahu. I pokud máte malou koupelnu, neslevujte z velikosti sprchového koutu a nejmenší rozměr zvolte 90 x 90 cm. V designových koupelnách s větším prostorem se staly trendem naše WALK-IN zástěny. Skládají se z jedné nebo více pevných stěn a nejsou zcela uzavřené, často mají sprchovací a vstupní zónu. Zástěny značky SanSwiss se využívají i jako součást velké ložnice nebo wellness zóny v domě. Instalace našich WALK-IN zástěn je možná na plochou vaničku, přímo na dlažbu, ale i případně na vanu s plochým lemem.

WALK-INWALK-IN

S vaničkou nebo bez vaničky?

Pokud chcete k vaně anebo místo vany sprchový kout, měli byste si nejprve rozmyslet, zda chcete postavit sprchovou zástěnu na dlažbu nebo na vaničku. Koupelna totiž dnes není pouhým místem očisty těla, ale i místem vaší relaxace. A kontakt bosých nohou s podlahou může celkový pocit ze sprchování značně ovlivnit. Z našeho sortimentu mohu doporučit moderní sprchové vaničky ILA a MARBLEMATE. Sprchové vaničky od společnosti SanSwiss jsou vyrobeny z kvalitního litého mramoru, tlumí hluk a poskytují tepelnou izolaci. Lze je nainstalovat na podlahu nebo na nožičky s předním panelem. Umožňují pohodlný vstup do sprchy. Dvoukomorový sifon s vysokou průtočností, který je umístěný pod lineárním krytem, lze snadno čistit. Sprchové vaničky SanSwiss splňují kritéria EN 14527:2016, tato norma mimo jiné ošetřuje i stabilitu dna (možné zatížení až do 150 kg), čistitelnost, bezproblémové vypouštění vody a odolnost proti změnám teploty a chemikáliím. Pro zákazníky, kteří preferují jednolitou podlahu, která přechází volně do sprchového koutu, doporučujeme řešení bez vaničky.

Máte atypicky řešenou koupelnu a stále si nemůžete vybrat vhodné řešení?

Ať už se jedná o zvláštní rozměry až do výšky 2300 mm, zkosení, výřezy, či zkrácené boční stěny, naše firma SanSwiss nalezne vždy vhodné řešení. Bezrámové zástěny PUR splní všechna vaše přání – díky široké nabídce standardních i zvláštních provedení a atraktivní nabídce příslušenství. Kvalitní materiály jako masivní panty a kování z pochromované mosazi, 8 mm bezpečnostní sklo, ale i stabilizační vzpěry a designová madla poskytnou vysoký komfort při sprchování po mnoho let. Vysokou kvalitu typové řady PUR dotváří jak standardně dodávaná antiplaková úprava Aquaperle, tak na vnitřní straně zapuštěné panty vybavené zdvihovým mechanismem. Díky těmto vychytávkám bude čištění sprchového koutu SanSwiss ještě jednodušší.

SanSwiss MeliaSanSwiss Melia

Stavíte si roubenku a nemůžete v ní umístit klasický sprchový kout?

Pro prostory, kde není k dispozici roh pro umístění klasického sprchového koutu, doporučujeme sprchové kabiny (boxy) značky SanSwiss. MODUL 1400 jsou exkluzivní sprchové kabiny, které naleznou využití v malých i velkých koupelnách, díky snadné a rychlé instalaci se úspěšně montují i do dřevostaveb. Pokud se rozhodnete pro sprchovou kabinu, odpadá vám nutnost obezdívání sprchového koutu – tedy spousta peněz a práce. MODUL 1400 je inovativní sprchová kabina skládající se ze speciální akrylátové vaničky, termostatické baterie, ruční nebo hlavové sprchy, dvou zadních skleněných stěn z lakovaného 6 mm bezpečnostního skla, dveří a boční stěny ze série TOP-LINE.

Závěrem ještě jednou zdůrazňuji, že se opravdu vyplatí dbát na kvalitu! Počáteční investice do sprchového koutu nebo zástěny se vám vrátí v podobě delší životnosti a příjemného sprchování. Věříme, že si vyberete pro sebe to nejlepší řešení! Společnost SanSwiss je specialista na sprchové kouty, které se vyznačují prvotřídní kvalitou, funkčností a moderním designem. Výběr kvalitních materiálů, pečlivé zpracování moderními výrobními procesy a následný další vývoj zajišťují osvědčenou vysokou úroveň kvality všech sprchových koutů a zástěn SanSwiss. Díky rozsáhlému know-how i četným inovacím patří naše společnost k úspěšným výrobcům v Evropě. Profesionální služby v oblasti poradenství jsou samozřejmostí.

SanSwiss s.r.o.

logo
Popovická 1123
50601 Jičín

telefon: 493 644 644 (ústředna)
e-mail: prodej@sanswiss.cz

web: www.sanswiss.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu Zařizovací předměty v koupelně

Zdroj: konference-interiery.cz

Konference INTERIÉRY 2021

Ve čtvrtek 4. listopadu 2021 se koná jubilejní 10. ročník konference INTERIÉRY, která je určena interiérovým designérům, architektům, výrobcům nábytku a dalším profesionálům z oboru interiérů.

Zdroj: Mooden

Design koupelen s duchem římských lázní

Očista bývá v mnoha kulturách součástí těla i ducha, přičemž místo rekonvalescence nemusí být pevně určeno. Koupelna může být stejně tak očistnou svatyní, jako běžným místem denní potřeby. Koupelny se dokonce stávají součástí obývacích pokojů, běžněji ložnic.

Zdroj: Adobe Stock -  stanislawmikulski

Vysoušení rukou na záchodech v době pandemie nemoci COVID-19

Hygiena v kancelářských budovách se ještě donedávna jevila být okrajovým tématem, ale události tohoto roku to změnily. Dost výrazně. A zdá se, že udržovat dvoumetrový odstup, nosit roušky a mýt si ruce při každé příležitosti ještě chvilku budeme. Mantry o opakovaném mytí rukou si povšimli i odborníci z mezinárodní…

Tlačítko dvojitého splachování, foto © TZB-info

Úsporné splachování je dnes standardem

Sucho, nedostatek vody a její neustále rostoucí cena v posledních letech vedou ke snahám o úsporu vody. Splachování toalet je také jednou z možností, kde lze vodou šetřit, a to ve větším množství. Podle statistických údajů se nejvíce pitné vody spotřebuje při splachování toalet, na druhém místě je koupání ve vaně, na…

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA