REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Revoluční teplovodní krbová vložka pro nízkoenergetické domy

Dnešní domy s nízkou tepelnou ztrátou mají velice malé nároky na vytápění. Současně je však velkým trendem na vytápění domu využívat teplovodní krbové vložky. Často však v těchto případech dochází k přehřívání prostoru a plýtváním teplem. Proto firma BeF Home vyvinula revoluční teplovodní krb speciálně pro tyto domy, který navíc nepodléhá každoročním povinným kontrolám topidel!

Revoluční teplovodní krbová vložka BeF AQUALITE

Tato řada krbů díky schopnostem provozu na nízký výkon nepodléhá každoročním povinným kontrolám technického stavu a provozu spalovacích stacionárních zdrojů dle zákona o ochraně ovzduší 201/2012 SB.  

Inovativní řešení konstrukce teplovodního výměníku zaručuje maximálně efektivní odběr tepla a zároveň dává možnost jeho mnohem snazšího čištění z topeniště. Tak odpadá nutnost instalace nevzhledného revizního otvoru v kouřovodu ale i v obezdívce na místech, které nebyly esteticky vhodné.

Povrch skla je podstatně chladnější

BeF aqualite krbová vložkaBeF aqualite krbová vložka

Krbová vložka BeF Aqualite je již v základu vybavena trojsklem. Inovativní systém přívodu vzduchu pro spalování přináší lepší využití výkonu krbu pro ohřev topné vody. Je vybavena revolučním systémem oplachu skla spočívající ve vnitřním chlazení speciálního trojskla. Tím zajišťuje v dnešní době velice žádaný minimální přenos tepla přes sklo do prostoru, ve kterém je umístěna a zvyšuje výkon výměníku. A nejen to, díky tomuto řešení je povrch skla krbu podstatně chladnější a tím pádem i bezpečnější pro děti!

Ohniště je vyloženo speciálním akumulačním materiálem Carcon, který byl vyvinut na míru pro firmu. Tato výstelka přispívá k tomu, že je v krbu dosaženo vysoké účinnosti spalování a vysoké čistoty. Má výborné jak akumulační tak i pevnostní schopnosti a tím zajišťuje dokonalé spalování topiva. Tělo krbové vložky je pokryto tepelnou izolací.

Plní s předstihem nejpřísnější evropské normy

Tyto teplovodní krbové vložky splňují nejpřísnější evropské emisní normy a mají jednu z nejvyšších účinností spalování na trhu. Současně jsou vybavené dochlazovací smyčkou, která zajišťuje bezpečnost při vytápění.

Tyto krby jsou jedinečnou špičkou mezi teplovodními krbovými vložkami pro úsporné domy. Přestože mají tyto domy velice malé nároky na energetickou náročnost, tak i přes to se v našich klimatických podmínkách v zimě bez zdroje tepla neobejdou.

Teplovodní krbové vložky BeF Aqualite dokážou vyhřát dům za nízkou cenu a současně vytvořit tepelnou pohodu a jsou mnohem bezpečnější pro děti. Zároveň mají nepřekonatelný poměr výkonu vzduch – voda.

BeF Home, s.r.o.

logo
Kotvrdovice 277
679 07 Kotvrdovice

telefon: +420 516 428 240
e-mail: info@bef.cz

web: www.krby-bef.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Krbové vložky BeF Home v letní akci se slevou

Krbové vložky BeF Home v letní akci se slevou

Velká letní slevová akce společnosti BeF Home přináší slevy na krbové vložky BeF Aqualite 7 a na další vybrané krbové vložky. Slevy skončí posledním letním dnem 21. 9. 2019.

REKLAMA