REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Všechny otázky k dřevostavbám vám zodpoví CESTY DŘEVA

Veletrh CESTY DŘEVA se uskuteční již ve dnech 9. – 11. února na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Na návštěvníky čeká zajímavý doprovodný program. Přímo ve výstavní hale vyroste roubenka, pro děti je připravena interaktivní vzdělávací plocha a spousta dalšího. Záštitu nad akcí CESTY DŘEVA převzal ministr zemědělství Marian Jurečka, generálním partnerem projektu je Národní dřevařský klastr.
Všechny otázky k dřevostavbám vám zodpoví CESTY DŘEVA

V první polovině února se v letňanském areálu PVA EXPO PRAHA uskuteční jedinečný veletrh CESTY DŘEVA, na kterém se představí dodavatelé dřevostaveb. Pro zájemce o tento moderní způsob bydlení jsou nachystané specializované semináře a přednášky.

Například Dřevařský ústav připravil informace k tématům Tepelně izolační vlastnosti srubů a roubenek a Biologické poškození srubů a roubenek. Návštěvníci se dozvědí, zda dokážou dřevostavby konkurovat domům jiných stavebních systémů a jak předejít destrukci dřeva biotickými škůdci, jako jsou houby, plísně, hmyz. Společnost DEKPANEL divize DEKWOOD nachystala přednášky s názvem Cesta k Vaší roubence. Při přednášce odborníci představí celý proces výběru a realizace roubenky, od architektury, přes projektovou dokumentaci, výběr vhodného materiálu a typu stěn až po samotnou realizaci.  Přehled doprovodného programu je k dispozici na webu.

Přímo v jedné z hal vyroste průčelí roubeného domu díky projektu ROUBENKA NAŽIVO. Postaví ji studenti Vyšší odborné školy a Střední průmyslové školy Volyně ve spolupráci s firmou DEKWOOD.

Přijďte se podívat!

Nyní je možné zakoupit vstupenku na veletrh s výraznou slevou za cenu 50 Kč. Více podrobností.

Podrobné informace naleznete na webových stránkách Cesty dřeva

ABF, a.s.

logo
Dělnická 12
170 00 Praha 7 - Holešovice

telefon: 222 891 111, 222 891 160, fax: 222 891 197, 222 891 199
e-mail: info@abf.cz

web: abf.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu FOR PASIV

Ohlédnutí za veletrhem For Arch 2018: Živá vysílání, konference i dílny

Ohlédnutí za veletrhem For Arch 2018: Živá vysílání, konference i dílny

Když se řekne stavební veletrh, mnozí si představí spousty stánků firem, které ukazují svá více či méně ojedinělá řešení a výrobky pro stavebnictví. Veletrh je ale nejen to. Je to oslava stavitelství, setkávání lidí se zájmem o obor a bohatý doprovodný program zaměřený na odbornou i laickou veřejnost.

REKLAMA
REKLAMA