REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Všechny otázky k dřevostavbám vám zodpoví CESTY DŘEVA

Veletrh CESTY DŘEVA se uskuteční již ve dnech 9. – 11. února na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Na návštěvníky čeká zajímavý doprovodný program. Přímo ve výstavní hale vyroste roubenka, pro děti je připravena interaktivní vzdělávací plocha a spousta dalšího. Záštitu nad akcí CESTY DŘEVA převzal ministr zemědělství Marian Jurečka, generálním partnerem projektu je Národní dřevařský klastr.
Všechny otázky k dřevostavbám vám zodpoví CESTY DŘEVA

V první polovině února se v letňanském areálu PVA EXPO PRAHA uskuteční jedinečný veletrh CESTY DŘEVA, na kterém se představí dodavatelé dřevostaveb. Pro zájemce o tento moderní způsob bydlení jsou nachystané specializované semináře a přednášky.

Například Dřevařský ústav připravil informace k tématům Tepelně izolační vlastnosti srubů a roubenek a Biologické poškození srubů a roubenek. Návštěvníci se dozvědí, zda dokážou dřevostavby konkurovat domům jiných stavebních systémů a jak předejít destrukci dřeva biotickými škůdci, jako jsou houby, plísně, hmyz. Společnost DEKPANEL divize DEKWOOD nachystala přednášky s názvem Cesta k Vaší roubence. Při přednášce odborníci představí celý proces výběru a realizace roubenky, od architektury, přes projektovou dokumentaci, výběr vhodného materiálu a typu stěn až po samotnou realizaci.  Přehled doprovodného programu je k dispozici na webu.

Přímo v jedné z hal vyroste průčelí roubeného domu díky projektu ROUBENKA NAŽIVO. Postaví ji studenti Vyšší odborné školy a Střední průmyslové školy Volyně ve spolupráci s firmou DEKWOOD.

Přijďte se podívat!

Nyní je možné zakoupit vstupenku na veletrh s výraznou slevou za cenu 50 Kč. Více podrobností.

Podrobné informace naleznete na webových stránkách Cesty dřeva

ABF, a.s.

logo
Dělnická 12
170 00 Praha 7 - Holešovice

telefon: 222 891 111, 222 891 160, fax: 222 891 197, 222 891 199
e-mail: info@abf.cz

web: abf.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu FOR PASIV, FOR THERM, FOR WOOD

For Interior - ilustrační obrázek

Volná vstupenka na For Interior 2020

Téměř 120 vystavovatelů ve dvou výstavních halách přinese oblíbený veletrh nábytku FOR INTERIOR. Ve dnech 1. až 4. října představí na letňanském výstavišti PVA EXPO PRAHA výrobce, designéry a profesionály ze světa nábytku. Letňanský areál je připraven zajistit bezpečí a komfort návštěvníků i vystavovatelů.

Brno - výstaviště, ilustrační obrázek, zdroj: fotolia.com

Na brněnském výstavišti začínají stavební veletrhy

Ve třech pavilonech brněnského výstaviště dnes začínají tři stavební veletrhy. Stavební veletrh Brno, veletrh Dřevo a stavby a nábytkářský Mobitex potrvají až do soboty, poprvé je doprovodí Festival architektury. Jejich hlavním tématem bude letos ekologie.

For Pasiv - archivní obrázek, zdroj: ABF

Volná vstupenka na For Pasiv 2020. Přijďte na veletrh pro příručky od ESTAV.cz zdarma!

For Pasiv je specializovaným veletrhem pro šetrné stavebnictví a úspory energií. Přijměte pozvání na výstavu technologií a materiálů pro nízkoenergetické, pasivní a nulové stavby. ESTAV.cz pro vás má připravenou volnou vstupenku zdarma. Na veletrhu si navíc můžete vyzvednout oblíbené příručky redakce ESTAV.cz Jak…

Živé rozhovory ESTAV.cz a TZB-info z For Arch: Den třetí

Živé rozhovory ESTAV.cz a TZB-info z For Arch: Den třetí

I ve třetím veletržním dnu akce For Arch redakce ESTAV.cz a TZB-info vysílala ze svého stánku rozhovory s odborníky. Témata byla opět různorodá, rozhovory zaměřené na koncové stavebníky i odborníky. A kdo že přišel do studia ve čtvrtek?

REKLAMA