REKLAMA

Všechny otázky k dřevostavbám vám zodpoví CESTY DŘEVA

Veletrh CESTY DŘEVA se uskuteční již ve dnech 9. – 11. února na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Na návštěvníky čeká zajímavý doprovodný program. Přímo ve výstavní hale vyroste roubenka, pro děti je připravena interaktivní vzdělávací plocha a spousta dalšího. Záštitu nad akcí CESTY DŘEVA převzal ministr zemědělství Marian Jurečka, generálním partnerem projektu je Národní dřevařský klastr.
Všechny otázky k dřevostavbám vám zodpoví CESTY DŘEVA

V první polovině února se v letňanském areálu PVA EXPO PRAHA uskuteční jedinečný veletrh CESTY DŘEVA, na kterém se představí dodavatelé dřevostaveb. Pro zájemce o tento moderní způsob bydlení jsou nachystané specializované semináře a přednášky.

Například Dřevařský ústav připravil informace k tématům Tepelně izolační vlastnosti srubů a roubenek a Biologické poškození srubů a roubenek. Návštěvníci se dozvědí, zda dokážou dřevostavby konkurovat domům jiných stavebních systémů a jak předejít destrukci dřeva biotickými škůdci, jako jsou houby, plísně, hmyz. Společnost DEKPANEL divize DEKWOOD nachystala přednášky s názvem Cesta k Vaší roubence. Při přednášce odborníci představí celý proces výběru a realizace roubenky, od architektury, přes projektovou dokumentaci, výběr vhodného materiálu a typu stěn až po samotnou realizaci.  Přehled doprovodného programu je k dispozici na webu.

Přímo v jedné z hal vyroste průčelí roubeného domu díky projektu ROUBENKA NAŽIVO. Postaví ji studenti Vyšší odborné školy a Střední průmyslové školy Volyně ve spolupráci s firmou DEKWOOD.

Přijďte se podívat!

Nyní je možné zakoupit vstupenku na veletrh s výraznou slevou za cenu 50 Kč. Více podrobností.

Podrobné informace naleznete na webových stránkách Cesty dřeva

ABF, a.s.

logoMimoňská 645
190 001 Praha 9

telefon: 222 891 111, 222 891 160, fax: 222 891 197, 222 891 199
e-mail: info@abf.cz

web: www.abf.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Z kategorie FOR ARCH 2017 si přečtěte

Finále 21. ročník soutěže řemesel SUSO proběhlo v rámci veletrhu FOR ARCH v PVA EXPO Letňanech

Superstar mezi studenty jsou zedník, truhlář a kameník

Nedostatek zručných řemeslníků je v poslední době doslova alarmující a nedokáže jej pokrýt ani zapojení zahraničních pracovníků. Schopný česky hovořící řemeslník tak má stále častěji zaručen ...

Volná vstupenka na For Interior 2017

Volná vstupenka na For Interior 2017

Oblíbený podzimní veletrh nábytku, interiérů a bytových doplňků FOR INTERIOR se uskuteční 5. – 8. října v PVA EXPO PRAHA v Letňanech. K vidění budou výrobky českých i zahraničních firem, ale také ...

REKLAMA
REKLAMA

estav.cz v žebříčku návštěvnosti TOPlist