Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

ESTAV.cz vstoupil do nového roku s rekordní návštěvností. Víte, co vše portál nabízí?

V lednu 2017 překonala návštěvnost portálu ESTAV.cz další rekord. Dle měření toplist.cz se vyšplhala přes 90 tisíc návštěv měsíčně, což je nejvíce od „přestavby“ celého portálu. Děkujeme všem čtenářům, autorům, podporovatelům i sponzorům. Naše práce nás baví, díky vám. Přinášíme vám tipy o ESTAV.cz, které jste možná nevěděli.
ESTAV.cz vstoupil do nového roku s rekordní návštěvností. Víte, co vše portál nabízí?

Portál vám nabízí nezávislé informace ze stavebnictví od odborníků ve srozumitelném balení. Odborné informace tříděné do témat, aktuality ze světa stavebnictví vydáváme každý den. Líbí se vám ESTAV.cz? Doporučte jej svým známým. A jak můžete ESTAV.cz využít ještě více?

E-mailový zpravodaj: Nezmeškejte nic důležitého!

Nestíháte sledovat novinky na ESTAV.cz každý den? Nechcete si nechat ujít nic z našeho obsahu? Aktivujte si e-mailový zpravodaj zadáním adresy. Každé pondělí vám přijde do e-mailové schránky týdenní přehled článků přehledně rozdělený na redakční informace, krátké zprávy a informace od firem. Kontakty nepředáváme třetím osobám, odebírání je zcela zdarma a můžete jej kdykoli odhlásit. Nic tak neriskujete.

© Fotolia.com - rido

Pondělky patří architektuře

Každé pondělí přinášíme zajímavou architektonickou inspiraci, především ze zahraničí od světových architektonických ateliérů. Inspirativní stavby, odvážná řešení, netradiční ztvárnění prostoru, tím vším se můžete inspirovat při hledání nových nápadů pro svoji realizaci, pro tříbení svého architektonického vkusu či pro inspiraci na zájezd. Články jsou doplněné velkým množstvím fotografií a výkresů.

E-book zdarma: Jak koupit bydlení

Chystáte se koupit byt, dům, pozemek? Nenechte se napálit. ESTAV.cz vám přináší rádce, příručku Jak koupit bydlení. Najdete v ní informace jak na hypotéku, užitečné rady okolo problematiky nemovitostí a hlavně soubor mnoha otázek, na které byste měli znát odpověď před podpisem kupní či rezervační smlouvy. Příručka byla oceněna na For arch 2015 nejvyšším oceněním GRAND PRIX. Příručku můžete číst on-line nebo si ji stáhnout a vytisknout v PDF.

Fotoblog ESTAV.cz

Stavíte? Malujete? Zařizujete interiér? Fotíte stavby? Pochlubte se. Fotoblog ESTAV.cz je tu pro vás, kteří hledáte kultivovaný prostor pro sdílení svých stavařských zkušeností, chcete diskutovat nad obrázky nebo se chcete inspirovat od ostatních? Zaregistrujte se ještě dnes!

© Fotolia.com - goodluz

Témata – srozumitelné odborné informace

Od prvopočátku nové historie ESTAV.cz ten nejhodnotnější redakční obsah připravujeme jako témata. Ucelené informace o problematice ze stavebních oborů. Jednoduché originální členění témat na kategorie (Plánujeme, Stavíme, Zařizujeme a vybavujeme, Udržujeme a opravujeme, Inspirujeme se) vás jednoduše navede v naší „učebnici českého stavebnictví“. Na tématech stále pracujeme, zdokonalujeme je a tvoříme nová. Máte tip na téma, které Vám chybí? Napište nám to!

Facebook – zajímavosti, novinky, kuriozity

Zajímavé články, architektonické inspirace, stavařský humor i fotogalerie z aktuálního dění z veletrhů nebo přímo z naší kanceláře. Takový je náš Facebookový profil. Kultivovaný, slušný, veselý a užitečný. Prostě ESTAV.cz. Likněte si nás, ať nás můžete sledovat.

Poznejte naše autory

Většina našich autorů má pod článkem svoji fotografii a informace o svém působení, vzdělání, praxi. Přesně tak víte, kdo vám informace přináší, že jej psal odborník, a že si za svým textem stojí. Při kliknutí na jméno autora dostanete výpis všech jeho článků na ESTAV.cz.

Poznejte redakci osobně na akcích

Naši redakci a některé autory můžete poznat i osobně na velkých akcích. Nechybíme každoročně na největším stavebním veletrhu For arch v Praze, jsme také na veletrhu Infotherma v Ostravě. Na tyto veletrhy připravujeme pro vás doprovodný program ve formě přednášek nebo konzultací s odborníky zdarma. Na našem stánku se nás pak můžete zeptat na všechno, co vás zajímá.

© Fotolia.com - ty

Trocha historie

Portál ESTAV.cz patří mezi nejstarší internetové projekty v oblasti stavebnictví na českém trhu. Jeho počátky sahají až k roku 2000, kdy byl založen jako internetová databáze stavebních výrobků a firem. ESTAV.cz patřil vždy mezi nejnavštěvovanější české stránky ve stavebnictví. Svého postavení dosáhl díky spojení s veletrhem For Arch a zejména díky poskytování na internetu jedinečných informací.

V roce 2014 došlo k akvizici portálu ESTAV.cz společností Topinfo s.r.o., která provozuje největší odborný internetový portál na českém internetu TZB-info. ESTAV.cz po převzetí dostal zcela novou tvář a začala se psát jeho nová historie ve spojení s portálem TZB-info.

Reklama je z oboru a vždy označená

Odborné nezávislé informace vám můžeme přinášet díky našim sponzorům a firemním partnerům a jejich placeným prezentacím. Firemní informace o novinkách ve stavebních materiálech či o technologiích jsou vždy označené, například články v záhlaví jako „firemní“.

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu Články

Zdroj: AdobeStock - pressmaster

Žáků odborných škol přibývá. Covid-19 zájem o řemeslo nesnížil

Praktická výuka je pro studium řemesla stěžejní. Kvůli protiepidemickým opatřením se ale v loňském školním roce učni do školních dílen téměř nepodívali. I proto se ředitelé středních odborných škol báli, že do prvních ročníků letos nastoupí výrazně méně žáků. Jejich obavy se ale nenaplnily. Naopak. Většina středních…

Zdroj: AdobeStock - vladimirnenezic-1

Není sklo jako sklo. Okenní skla mají technické možnosti, které se vyplatí využívat

Není sklo, jako sklo. Okenní sklo může mít různé vlastnosti. Na domě můžeme využít skla akustická, protipožární, bezpečnostní. Náhledem do budoucnosti je technologie aktivních skel, které se zatemňují či zmatní řízeně. Začneme ale pěkně popořadě. Z čeho se okenní sklo skládá? A proč se nedávají na celý dům stejná skla?

Zdroj: AdobeStock - Wayhome Studio

Vyplatí se hypotéka nebo nájem? Výpočty překvapí. A jak to udělat chytře?

Hypotéka nebo nájem? Odvěká otázka měla vcelku jasnou odpověď, ale se vzrůstajícími ceny nemovitostí, zdražujícími se hypotékami a pokulhávajícím turistickým ruchem ovlivňujícím krátkodobé pronájmy se situace mění. V rozhovoru šéfredaktora ESTAV.cz s analytikem realitního trhu Vítem Souralem jsme se na problém…

REKLAMA