REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Co o vás prozradí osvětlení v obývacím pokoji?

Existuje jedna věc, která o vás prozradí téměř vše. Jestli máte dobrý vkus, jestli se zajímáte o moderní trendy, jestli jste sebevědomí. Osvětlení vašeho obýváku. Nevěříte? Čtěte dál.

Proč obývací pokoj?

Je to jednoduché. Obývací pokoj vás do jisté míry reprezentuje. Právě sem si zvete návštěvy. Důležité hosty, na kterých vám záleží. Když si tuto místnost zařizujete, podvědomě s tím kalkulujete. Tedy v případě, že k vám občas někdo zajde. Jestli razíte heslo „Můj dům, můj hrad“ a ostatní mají přísný zákaz vstupu, možná se v našem přehledu nenajdete.

Retro, moderní nebo křišťál?

Houpe se vám na stropě nějaký retro lustr? Zřejmě jste konzervativní a nemáte příliš rádi změny. Zasněně vzpomínáte na staré dobré časy a nějak extra se nehoníte za zbytečnostmi. Jste spokojení s tím, co máte. Vyzařuje z vás klid, pohoda a životní nadhled.

Pyšní se váš obývák moderním lustrem, který svým neotřelým designem každého na první pohled zaujme? Gratulujeme. Dokážete být v obraze. Sledujete moderní trendy a vůbec vše, co se okolo vás děje. Máte rádi výzvy a neokoukané věci. Život vás baví a snažíte si ho užívat naplno.

A teď přijde opravdová třešnička na dortu. Jestli máte na stropě umístěný křišťálový lustr, uznáváte tradiční hodnoty a máte skutečně vytříbený vkus. Jste odvážní a nic vás nezlomí. Dokážete si jít za svým cílem. Názory ostatních respektujete, ale posloucháte především sami sebe. Nebojíte se všem ukázat, co se vám doopravdy líbí. Rozhodně vám nechybí sebevědomí ani styl.

Jakým lustrům přeje budoucnost?

Stále více lidí si do svých domácností pořizuje právě křišťálové lustry. A není se čemu divit. Naše společnost je stále vyspělejší a sebevědomější. Křišťálové lustry byly vždy považovány za symbol rovnováhy a čistoty. Cítíte to z nich? To je ten důvod, proč si je kupovaly naše babičky, my a budou poskytovat světlo i našim dětem. Je to zkrátka známka úspěchu a luxusu.

Dostali jste právě chuť udělat svému obýváku radost novým lustrem? Směle do toho. Širokou nabídku veškerého osvětlení najdete na stránkách Profisvitidla.cz. Při výběru lustru se řiďte zejména svou intuicí, ta vám poradí nejlépe.

Sdílet / hodnotit tento článek

Z kategorie Osvětlení si přečtěte

Foto: Delta light

Když stěna září: Nástěnné svíticí dekorace

Stěnu nemusí zdobit pouze obraz v rámu, zajímavá tapeta nebo sestava poliček s doplňky. Pokud chcete mít interiér opravdu zajímavý a dynamicky se měnící během dne, zkuste zapřemýšlet o svíticích ...

Foto: Iva Bastlová

FOTOGALERIE: Svítidla ze světového veletrhu Euroluce 2017

Euroluce je navazujícím veletrhem milánského salónu, koná se jednou za dva roky a vždy se střídá s tématem kuchyní Eurocucina. Ve čtyřech velkých halách jsou k mání novinky i stálice výrobců svítidel ...

REKLAMA
REKLAMA

estav.cz v žebříčku návštěvnosti TOPlist

14.11.2018 konference TZB-info o bytových domech

Připravujete rekonstrukci bytového domu? Jak na úspory za energie a zhodnocení domu? Jak plánovat opravy a finance? Unikátní publikace pro účastníky. Těšíme se na vás v Praze.

Program a přihláška