REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Co o vás prozradí osvětlení v obývacím pokoji?

Existuje jedna věc, která o vás prozradí téměř vše. Jestli máte dobrý vkus, jestli se zajímáte o moderní trendy, jestli jste sebevědomí. Osvětlení vašeho obýváku. Nevěříte? Čtěte dál.

Proč obývací pokoj?

Je to jednoduché. Obývací pokoj vás do jisté míry reprezentuje. Právě sem si zvete návštěvy. Důležité hosty, na kterých vám záleží. Když si tuto místnost zařizujete, podvědomě s tím kalkulujete. Tedy v případě, že k vám občas někdo zajde. Jestli razíte heslo „Můj dům, můj hrad“ a ostatní mají přísný zákaz vstupu, možná se v našem přehledu nenajdete.

Retro, moderní nebo křišťál?

Houpe se vám na stropě nějaký retro lustr? Zřejmě jste konzervativní a nemáte příliš rádi změny. Zasněně vzpomínáte na staré dobré časy a nějak extra se nehoníte za zbytečnostmi. Jste spokojení s tím, co máte. Vyzařuje z vás klid, pohoda a životní nadhled.

Pyšní se váš obývák moderním lustrem, který svým neotřelým designem každého na první pohled zaujme? Gratulujeme. Dokážete být v obraze. Sledujete moderní trendy a vůbec vše, co se okolo vás děje. Máte rádi výzvy a neokoukané věci. Život vás baví a snažíte si ho užívat naplno.

A teď přijde opravdová třešnička na dortu. Jestli máte na stropě umístěný křišťálový lustr, uznáváte tradiční hodnoty a máte skutečně vytříbený vkus. Jste odvážní a nic vás nezlomí. Dokážete si jít za svým cílem. Názory ostatních respektujete, ale posloucháte především sami sebe. Nebojíte se všem ukázat, co se vám doopravdy líbí. Rozhodně vám nechybí sebevědomí ani styl.

Jakým lustrům přeje budoucnost?

Stále více lidí si do svých domácností pořizuje právě křišťálové lustry. A není se čemu divit. Naše společnost je stále vyspělejší a sebevědomější. Křišťálové lustry byly vždy považovány za symbol rovnováhy a čistoty. Cítíte to z nich? To je ten důvod, proč si je kupovaly naše babičky, my a budou poskytovat světlo i našim dětem. Je to zkrátka známka úspěchu a luxusu.

Dostali jste právě chuť udělat svému obýváku radost novým lustrem? Směle do toho. Širokou nabídku veškerého osvětlení najdete na stránkách Profisvitidla.cz. Při výběru lustru se řiďte zejména svou intuicí, ta vám poradí nejlépe.

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Osvětlení

Zdroj: konference-interiery.cz

Konference INTERIÉRY 2021

Ve čtvrtek 4. listopadu 2021 se koná jubilejní 10. ročník konference INTERIÉRY, která je určena interiérovým designérům, architektům, výrobcům nábytku a dalším profesionálům z oboru interiérů.

Ilustrační obrázek, Zdroj: fotolia

Studie: Výměna zastaralého osvětlení může Česku ročně ušetřit 1,9 miliardy Kč

Úplný přechod na LED osvětlení v oblastech souvisejících s veřejnými rozpočty, tj. u silničního a pouličního osvětlení, ve zdravotnictví a vzdělávání by Česku pomohl dosáhnout ročních úspor na spotřebě elektřiny za 1,9 miliardy korun. Vyplývá to ze studie společnosti Signify, lídra světového trhu osvětlení, která…

Zdroj: Fotolia.com

7. ročník odborného semináře INTERIÉRY

Srdečně zveme všechny profesionály z oboru interiérů na již 7. ročník odborného semináře INTERIÉRY, který se koná ve čtvrtek 8. listopadu 2018 na VOŠ Volyně.

REKLAMA