REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Co o vás prozradí osvětlení v obývacím pokoji?

Existuje jedna věc, která o vás prozradí téměř vše. Jestli máte dobrý vkus, jestli se zajímáte o moderní trendy, jestli jste sebevědomí. Osvětlení vašeho obýváku. Nevěříte? Čtěte dál.

Proč obývací pokoj?

Je to jednoduché. Obývací pokoj vás do jisté míry reprezentuje. Právě sem si zvete návštěvy. Důležité hosty, na kterých vám záleží. Když si tuto místnost zařizujete, podvědomě s tím kalkulujete. Tedy v případě, že k vám občas někdo zajde. Jestli razíte heslo „Můj dům, můj hrad“ a ostatní mají přísný zákaz vstupu, možná se v našem přehledu nenajdete.

Retro, moderní nebo křišťál?

Houpe se vám na stropě nějaký retro lustr? Zřejmě jste konzervativní a nemáte příliš rádi změny. Zasněně vzpomínáte na staré dobré časy a nějak extra se nehoníte za zbytečnostmi. Jste spokojení s tím, co máte. Vyzařuje z vás klid, pohoda a životní nadhled.

Pyšní se váš obývák moderním lustrem, který svým neotřelým designem každého na první pohled zaujme? Gratulujeme. Dokážete být v obraze. Sledujete moderní trendy a vůbec vše, co se okolo vás děje. Máte rádi výzvy a neokoukané věci. Život vás baví a snažíte si ho užívat naplno.

A teď přijde opravdová třešnička na dortu. Jestli máte na stropě umístěný křišťálový lustr, uznáváte tradiční hodnoty a máte skutečně vytříbený vkus. Jste odvážní a nic vás nezlomí. Dokážete si jít za svým cílem. Názory ostatních respektujete, ale posloucháte především sami sebe. Nebojíte se všem ukázat, co se vám doopravdy líbí. Rozhodně vám nechybí sebevědomí ani styl.

Jakým lustrům přeje budoucnost?

Stále více lidí si do svých domácností pořizuje právě křišťálové lustry. A není se čemu divit. Naše společnost je stále vyspělejší a sebevědomější. Křišťálové lustry byly vždy považovány za symbol rovnováhy a čistoty. Cítíte to z nich? To je ten důvod, proč si je kupovaly naše babičky, my a budou poskytovat světlo i našim dětem. Je to zkrátka známka úspěchu a luxusu.

Dostali jste právě chuť udělat svému obýváku radost novým lustrem? Směle do toho. Širokou nabídku veškerého osvětlení najdete na stránkách Profisvitidla.cz. Při výběru lustru se řiďte zejména svou intuicí, ta vám poradí nejlépe.

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Osvětlení

Zdroj: Fotolia.com

7. ročník odborného semináře INTERIÉRY

Srdečně zveme všechny profesionály z oboru interiérů na již 7. ročník odborného semináře INTERIÉRY, který se koná ve čtvrtek 8. listopadu 2018 na VOŠ Volyně.

Zdroj: Fotolia.com - Cinematographer

LED pásky v nábytku pomohou vytvořit originální atmosféru interiéru

Trendů v nábytku je celá řada, my se tentokrát zaměříme na nábytek se světelným zdrojem. Nepůjde o svíticí plastové pohovky, stolky či jiné netradiční záležitosti, ale o integrované světelné zdroje. Ty se stále častěji objevují na zahraničních veletrzích a stávají se běžnou záležitostí v nábytku.

Foto: Delta light

Když stěna září: Nástěnné svíticí dekorace

Stěnu nemusí zdobit pouze obraz v rámu, zajímavá tapeta nebo sestava poliček s doplňky. Pokud chcete mít interiér opravdu zajímavý a dynamicky se měnící během dne, zkuste zapřemýšlet o svíticích nástěnných dekoracích. Jediným úskalím instalace této zajímavé dekorace je přívod elektrického proudu. Myslete tedy i na…

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Zdroj: Rigips.cz

Zapojte se do Rekonstrukční výzvy a získejte materiál v hodnotě 150 tis. Kč

Soutěž - získejte materiál na konstrukce suché výstavby značky Rigips a ISOVER

Zdroj: IVAR CS

Akce IVAR DAB Studená voda

Akce IVAR DAB Studená voda

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA