Ovládejte svůj zabezpečovací systém s aplikací MyJablotron

Díky našemu zabezpečovacímu systému a aplikaci MyJABLOTRON můžete pohodlně ovládat svá zařízení na dálku, ať už jste kdekoli. Jednoduše a hned tak na cestě do práce, ve frontě v supermarketu nebo třeba z dovolené zjistíte, jestli je u vás doma vše v pořádku.
Ovládejte svůj zabezpečovací systém s aplikací MyJablotron

Mobilní a webová aplikace MyJABLOTRON je vůbec první aplikací svého druhu na světě. Za dobu své existenci si získala více než 94 tisíc uživatelů a další každý den přibývají. Prostřednictvím aplikace můžete navíc ovládat nejen domovní alarm, ale i autoalarm, univerzální GSM hlásič a ovladač nebo GSM kameru.

Velkou výhodou aplikace je také její uživatelsky přívětivé prostředí a jednoduchost ovládání, která je charakteristická pro všechny výrobky od Jablotronu. Díky aplikaci tak máte pod kontrolou všechny prvky alarmu, tj. celý komplexní zabezpečovací systém, ale i nejrůznější spotřebiče v domácnosti. Snadno tak můžete odečíst spotřebu elektřiny, zjistit průběh teploty, prohlédnout si fotografie z detektorů pohybu s kamerou anebo sledovat historii událostí.

Zároveň jste o všech změnách informováni prostřednictvím notifikací SMS, e-mailem nebo PUSH zprávou. Aplikace je k dispozici pro nejvíc využívané platformy chytrých telefonů iOS APPLE a ANDROID. Zřízení přístupu do aplikace MyJABLOTRON je zcela zdarma.

Stahujte zdarma

Další informace o aplikaci najdete zde!

JABLOTRON ALARMS a.s.

logoPod Skalkou 4567/33
46601 Jablonec nad Nisou

telefon: 483 559 811, Prodej 483 559 999, Technici 483 559 987, Školení 483 559 951, Servis 483 559 881
e-mail: prodej@jablotron.cz

web: www.jablotron.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Fenolická pěna RESOL má nadčasové protipožární parametry

Fenolická pěna RESOL má nadčasové protipožární parametry

Protipožární řešení s fenolickou pěnou společnosti HPI-CZ zvyšující požární odolnost nadpraží a ostění otvorů oken a dveří v obvodovém plášti s ETICS splňuje nové znění normy ČSN 73 0810 - Požární ...

REKLAMA
REKLAMA

estav.cz v žebříčku návštěvnosti TOPlist