REKLAMA

Nové větrací jednotky Zehnder ComfoAir Q - o 5 % vyšší rekuperace, o 8 dB (A) nižší hlučnost, o 10 % nižší spotřeba energie

Nová vlajková loď rekuperačních jednotek Zehnder zaujme svým nejmodernějším designem. Novinkou je nabídka větracích jednotek ve třech velikostech s odstupňovaným vzduchovým výkonem 350, 450 a 600 m³/h. To umožňuje optimální navrhování jednotek Zehnder ComfoAir Q do apartmánů, jedno a vícegeneračních rodinných domů, kanceláří a komerčních budov.

Nová generace větracích jednotek Zehnder ComfoAir Q bude v prodeji od ledna 2017. Šestnáct klíčových funkcí a vlastností splňují požadavky konečných zákazníků stejně jako odborníků z oblasti větrání.

Vlivem nejnovější technologie ventilátorů jsou jednotky Zehnder ComfoAir Q nejen podstatně tišší, ale mají také velmi nízkou spotřebu energie. Díky technologickým inovacím jednotky Zehnder ComfoAir Q dosahují až o 5 % vyšší rekuperaci tepla, mají až o 10 % nižší spotřebu energie a až o 8 dB (A) nižší hlučnost. Kromě toho se uživatelé Zehnder ComfoAir Q mohou těšit na velmi příjemné vnitřní klima. Adaptivní předehřev se automaticky dokonale přizpůsobí venkovní teplotě a zajišťuje potřebnou teplotu venkovního vzduchu přiváděného do výměníku tepla. Tím umožňuje maximální možnou rekuperaci tepla a současně nízkou spotřebu elektrické energie.

Vnímání teploty lidmi závisí na aktuální venkovní teplotě a průměrné venkovní teplotě v posledních dnech. Proto pro maximální komfort uživatelů inteligentní řízení Zehnder ComfoAir Q na základě informací z teplotních a vlhkostních čidel vyrovnává teplotu přiváděného vzduchu. To umožňuje rovněž nový regulovatelný by-pass nastavením stupně rekuperace a množství vzduchu.

A konečně nový patentovaný koncept filtrů rovněž pozitivně ovlivňuje vnitřní klima. Nyní jsou dva filtry umístěny na vstupu vzduchu do jednotky. Díky tomu jsou všechny komponenty jednotky chráněny před znečištěním od samého počátku. Velmi zvláštní high-tech funkci má Flow Control. Tento řídicí modul zajišťuje vyvážený konstantní průtok přiváděného a odváděného vzduchu v budově, což umožňuje efektivnější provoz větracího systému.

Obsluha jednotky Zehnder ComfoAir Q je snadnější než kdy jindy: pomocí integrovaného intuitivního displeje, zobrazující veškeré provozní údaje v reálném čase, uživatel získává informace o spotřebě energie i úspoře nákladů na vytápění. Další velkou předností je univerzálnost jednotek pro pravou nebo levou instalaci.

Samozřejmě všechny větrací jednotky Zehnder ComfoAir Q jsou dodávány se standardním i entalpickým výměníkem tepla. Jsou nejen dokonale kompatibilní se všemi komponenty systému větrání Zehnder (se zemním výměníkem, chladicí jednotkou, hygienickými rozvody vzduchu), ale hlavně otevírají novou kapitolu "inovativního větrání s rekuperací tepla“, řízeného požadavky zákazníků. Nová generace větracích jednotek bude v prodeji od ledna 2017, kdy budou k dispozici katalogy, ceníky, prezentace na internetu.

Zehnder Group Czech Republic s.r.o.

logoPionýrů 641
391 02 Sezimovo Ústí II

telefon: +420 383 136 222, +420 731 414 443
e-mail: info@zehnder.cz

web: www.zehnder.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

JAK KOUPIT BYDLENÍ

Příručka Jak koupit bydlení

E-book: Příručka ZDARMA!

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Ušetřete více než 60 000 Kč a získejte služby zdarma od Dům jedním tahem

Ušetřete více než 60 000 Kč a získejte služby zdarma od Dům jedním tahem

Akce od Dům jedním tahem: Ušetřete 62.350 Kč vč. DPH

Povrchová úprava střechy Lindab Premium za cenu základní úpravy Classic

Povrchová úprava střechy Lindab Premium za cenu základní úpravy Classic

Střecha Lindab Premium za cenu základní úpravy

Akce Grundfos na prémiová čerpadla pro váš dům a zahradu

Akce Grundfos na prémiová čerpadla pro váš dům a zahradu

Soutěž: Kompletní systém pro vytápění a větrání ZDARMA!

Šťavnatá jarní prémie na střešní okna FAKRO

Šťavnatá jarní prémie na střešní okna FAKRO

Získejte prémii až 9000 Kč! Šťavnatá jarní akce na střešní okna FAKRO

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

estav.cz v žebříčku návštěvnosti TOPlist