REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Rychletuhnoucí spárovací malta na dlažby trvale uložené pod vodou

Mrazuvzdorná prášková spárovací malta weber.fug 872 F je určená pro vnitřní i vnější použití a pro práce v časové tísni. Je ideální především pro spárování ve vlhkém prostředí a i na místech, která jsou trvale pod vodou.

Rychletuhnoucí spárovací maltu weber.fug 872 F využijete na obklady i dlažby z kameniny a slinutých dlaždic, štípané dlaždice a kabřincové obklady, betonové dlaždice, dlaždice z opracovaného kamene (náchylné na vlhko).

Požadavky pro podklad

Suchý, pevný beze změn, nosný, zbavený všech volně oddělitelných částic (jako např. prach), oleje, mastnoty apod. Doporučujeme podklad upravit vyškrábáním zbytků lepicích tmelů.

Zpracování

Teplota podkladu a vzduchu nesmí klesnout pod +5 °C. Práce spojené s aplikací se nesmí provádět pod +5 °C (vzduch i konstrukce), při zpracování je třeba se vyhnout přímým negativním účinkům tepla, vlhka a průvanu. Max. teplota při provádění 30 °C.

Malta se připraví postupným vmícháním 1 pytle (25 kg) do 4 litrů vody pomocí míchadla (nástavec ruční vrtačky). Doba míchání je 2 minuty. Nechat 5 minut odstát a poté ještě jednou krátce promíchat. Doba zpracování směsi cca 30 min.

Nejdůležitější vlastnosti

  • možno používat na dlažby trvale uložené pod vodou
  • pro práce v časové tísni
  • vhodná pro dlaždice z kameniny, štípaných dlaždic, kabřince a dlaždic z opracovaného kamene
  • třída CG1
  • šířka spáry 3 – 20 mm

CHCETE PORADIT VE VAŠEM REGIONU?

Najdeme řešení i pro Váš projekt, v každém regionu jsou specialisté firmy Weber, kteří Vám rádi poradí. Kontaktujte nás emailem info@weber-terranova.cz nebo telefonicky dle příslušného kraje na mapce.

Aplikace

Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., Divize WEBER

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

JAK KOUPIT BYDLENÍ

Příručka Jak koupit bydlení

E-book: Příručka ZDARMA!

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

estav.cz v žebříčku návštěvnosti TOPlist

14.11.2018 konference TZB-info o bytových domech

Připravujete rekonstrukci bytového domu? Jak na úspory za energie a zhodnocení domu? Jak plánovat opravy a finance? Unikátní publikace pro účastníky. Těšíme se na vás v Praze.

Program a přihláška