REKLAMA

Co se děje v obýváku? MyJABLOTRON vám to ukáže na dálku

Zabezpečovací systém JABLOTRON 100 se špičkovými parametry a nadčasovým designem profesionálně ochrání byt, dům nebo firmu před zloději i před požárem, a navíc nabízí řadu funkcí z oblasti domácí automatizace. A to vše při zachování velmi jednoduchého a srozumitelného ovládání.

Zdánlivě neslučitelné požadavky na pružnou velikost a zároveň jednoduchost a srozumitelnost naplňuje doslova revoluční systém ovládání. K ovládání alarmu slouží klávesnice se stavebnicovou architekturou. Podle velikosti domu a požadovaných funkcí se přesně na míru složí sestava ovládacích segmentů. Ty umožňují zapínat střežení  jednotlivých částí domu, vyslat tísňový signál, nebo ovládat spotřebiče. Segmenty mají jasnou logiku semaforu v podobě zelené a červené signálky. Jde o jednoduchý, a přitom revoluční princip umožňující vyhodnotit stav systému jediným pohledem.

Dosavadní alarmy stresovaly své majitele složitostí a nepřehledností. JABLOTRON 100 přináší řešení, které je srozumitelné, logické a hlavně přesně koresponduje reálným potřebám uživatelů. Stačí jen stisknout požadované tlačítko a přiložit svůj identifikační čip. Alarm lze použít jak v malém bytě, tak třeba v malé nebo střední firmě, která má mnoho různých oddělení a stovky zaměstnanců.

Alarm je navíc možné jednoduše ovládat kdykoli a kdekoli prostřednictvím webové a mobilní aplikace MyJABLOTRON. Není tak problém se mj. na dálku přesvědčit, zda je objekt zajištěný, zjistit pomocí fotky, co se děje v obýváku nebo ve firmě, a nebo zapnout topení před návratem z dovolené.

Alarm JABLOTRON 100 přináší nejen unikátní způsob ovládání, ale i zcela novou škálu detektorů a dalších periferií. Vše s novým a propracovaným vzhledem, jehož autorem je renomovaný český designér Jan Tuček. Možnost kombinovat v sestavě bezdrátové a sběrnicové prvky umožňuje šetrnou instalaci systému a šetří při tom peněženku. JABLOTRON 100 používá nejmodernější komunikační metody a protokol s nejvyšší mírou spolehlivosti.

Komplexní ochrana ale neznamená jen samotný alarm. Ke skutečnému bezpečí vedou čtyři kroky: kvalitní výrobek, profesionální montáž, nepřetržitý dohled pultem centrální ochrany a rychlý zásah v případě potřeby. JABLOTRON 100 je proto dodáván se službou úplné ochrany na tři měsíce zdarma. Odbornou montáž zajišťují certifikované montážní firmy. Jablotron navíc k alarmu nabízí nadstandardní pozáruční servis – záruku rozšířenou na 7 let bezplatných oprav.

Klikněte pro další informace o alarmu JABLOTRON 100 .

JABLOTRON ALARMS a.s.

logoPod Skalkou 4567/33
46601 Jablonec nad Nisou

telefon: Zákaznická linka 800 800 522. Linka pro montéry: 800 900 096. Školení: 483 559 951
e-mail: prodej@jablotron.cz

web: www.jablotron.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

JAK KOUPIT BYDLENÍ

Příručka Jak koupit bydlení

E-book: Příručka ZDARMA!

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Šťavnatá jarní prémie na střešní okna FAKRO

Šťavnatá jarní prémie na střešní okna FAKRO

Získejte prémii až 9000 Kč! Šťavnatá jarní akce na střešní okna FAKRO

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

estav.cz v žebříčku návštěvnosti TOPlist