REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Horkovzdušné vysoušeče vás překvapí svou rychlostí

Doba, kdy podobné typy vysoušečů byly jen „pouhými fény”, které osušily ruce za více jak 30-40 sekund, je pryč. Díky proudu vzduchu o rychlosti 105 m/s jsou ruce dokonale suché do 15-20 vteřin. S Jet Dryer se vám nestane, že si po dlouhém čekání na vysušení rukou nakonec stále mokré ruce utřete do oblečení.

Další výhodou je, že systém sušení je bezdotykový a tím se stává maximálně hygienickým. Zároveň se uživateli dostává nejvyššího komfortu a příjemného pocitu z proudění teplého vzduchu.

Horkovzdušné bezdotykové vysoušeče rukou Jet Dryer každého překvapí svou sušicí silou a malými rozměry. Při rychlosti proudu vzduchu 105 m/s jsou ruce suché do 15-20 sekund. Systém sušení je bezdotykový a maximálně hygienický. Uživateli se tak dostává maximálního komfortu. Tento typ horkovzdušných vysoušečů řadíme mezi nejoblíbenější na trhu. Mají moderní design a jsou ideální i do prostorově omezených toalet. Používáním horkovzdušných vysoušečů Jet Dryer šetříte životní prostředí a vlastní náklady v porovnání s papírovými ubrousky.

Vysoušeče Jet Dryer se nejlépe hodí do provozů typu hotely, restaurace, penziony, obchodní domy a řetězce, sportovní haly, bazény, wellness centra, letiště apod.

Naše reference:

  • MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.,
  • Globus CZ, Aquapark Kuřim,
  • Tesco a.s.,
  • Bazén Rožnov pod Radhoštěm atd.

Proč jsou horkovzdušné vysoušeče tak oblíbené?

Svoji popularitu si horkovzdušné vysoušeče zasloužily díky kombinaci vysokého výkonu, nízké ceny a kompaktních rozměrů.

Pokud si vysoušeče chcete otestovat přímo v provozu, poskytujeme zápůjčky ZDARMA.

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Revoluční technologie sušení rukou

Revoluční technologie sušení rukou

Tryskové bezdotykové vysoušeče rukou Jet Dryer přináší revoluci ve způsobu osoušení. Tato nová technologie je oproti papírovým ubrouskům ekologická, maximálně hygienická, rychlá a finančně úspornější. Ubydou vám starosti s povalujícími se ubrousky po zemi, jejich objednáváním a neustálým doplňováním.