REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Bytová show 2016 inspiruje, jak vytvořit útulné, pohodlné a zdravé bydlení

Největší výstava bytového interiéru ve východních Čechách se koná od čtvrtka 3. 11. až do neděle 6. 11. v Kongresovém centru Aldis v Hradci Králové. Návštěvníci mají jedinečnou možnost se inspirovat, vše si vyzkoušet a najít to nejlepší vybavení pro svůj byt či dům.

Bydlet ve svém a po svém budou lidé chtít neustále, mladší i starší, a budou chtít bydlet útulně, kvalitně a zdravě. Inspiraci k tomuto cíli najdou návštěvníci na výstavě Bytová show, kde se mohou seznámit s materiály pro výrobu, různými styly a trendy v bydlení. Je to ideální příležitost porovnat ceny a kvalitu přímo u výrobců a dobrých obchodních firem. Výstavní plocha přes 4.500 m2 dosahuje maximální možné kapacity prostor Kongresového centra Aldis.

Na 21. výstavě nábytku, interiérů a bytových doplňků se setkáte přímo s výrobci, architekty a designéry, kteří vám podají informace opravdu z té první ruky. Nabitý je také doprovodný program. Na přednáškách je možné získat cenné rady a inspiraci od zkušených odborníků, kteří se zaměří na otázky: Jak správně postupovat při koupi vysněného domu nebo bytu? Jak vytvořit svůj domov útulnější, zdravější a kvalitnější?

Stavební portál ESTAV.cz bude rozdávat tištěnou verzi příručky Jak koupit bydlení.

Na jedné z přednášek příručku podrobně představí šéfredaktor Ing. arch. Oldřich Rejl. Proč spolupracovat s designérem vysvětlí Ing. Luděk Jekl a Ing. Jan Opitz, kteří se specializují na navrhování interiérů i exteriérů a kladou důraz na správné dispoziční řešení, estetičnost
a funkčnost daného prostoru. Zakladatelka Evropské školy Feng Shui Mgr. Radka Hozmanová zasvětí zájemce do tajů návrhu domu, který vznikal „na zelené louce“.    

Zdroj: Dooreg

V průběhu výstavy jsou k dispozici tři nezávislí architekti, kteří vám poradí s uspořádáním interiéru. Pro tuto službu je vhodné vzít si s sebou na výstavu plánek bytu, pokoje nebo půdorys domu. V Poradenském centru Cechu malířů, lakýrníků a tapetářů ČR budou prezentovány malby klasické včetně příslušných předúprav, ale i netradiční a speciální dekory a malby. Po celou dobu výstavy se vám budou věnovat fundovaní odborníci na povrchové úpravy.

Elegantní, vkusně a moderně zařízený dům či byt je vždy vizitkou jejich obyvatel, Bytová show vám nabízí čtyři dny plné inspirace pro zútulnění vašeho domova. Pro předem registrované návštěvníky je připravený dárek ke vstupence.

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Bytová show 2016 - největší výstava interiérů v Královéhradeckém kraji

Bytová show 2016 - největší výstava interiérů v Královéhradeckém kraji

Od 3. do 6. listopadu na výstavě Bytová show v Hradci Králové uvidíte všechny nejdůležitější obchodní a výrobní firmy z regionu východních Čech, ale i z celé ČR a zahraničí. Přijeďte si splnit své sny o bydlení. Na této výstavě se setkáte přímo s výrobci, architekty a designéry, kteří vám podají informace opravdu z…

REKLAMA