REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Vypínače Berker Q.1 a Berker Q.3: Láska na první dotek v novém designu

Sametový povrch vypínačů řady Q.1 a Q.3 nenechá nikoho na pochybách: tyto domovní spínače nejsou obyčejné, ani když zvolíte jednoduché barevné provedení. Čisté linie, materiál příjemný na dotek a decentní barevnost – v jednoduchosti je krása!

Nyní se vypínače řady Q se sametovým povrchem představují v novém designu, v barvě aluminia. Hodí se do vašeho interiéru design Berker Q.3, typický svými ostrými hranami nebo vám je sympatičtější řada Berker Q.1 se zaobleným rámečkem?

Hager Electro s.r.o.

logo
Pražská 238
250 66 Zdiby

telefon: +420 281 045 724
e-mail: info@hager.cz

web: www.hager.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Stavíte dům? Získejte každou 4. zásuvku Hager zdarma

Stavíte dům? Získejte každou 4. zásuvku Hager zdarma

Hager se stal partnerem Šekové knížky HELUZ! Držitelům šekové knížky při nákupu domovních spínačů Hager dáme každý 4. strojek zásuvky zdarma. Nabídka je platná pro zákazníky, kteří odebrali nebo odeberou materiál HELUZ na hrubou stavbu rodinného domu.

Porcelánové otočné vypínače

Porcelánové otočné vypínače

Skleněné, bakelitové, porcelánové – ale především v „retro“ designu nebo alespoň minulým stoletím inspirované. Právě takové vypínače vzbudily největší zájem návštěvníků na stánku Hager na letošním sedmnáctém ročníku veletrhu Designblok, který ve druhé polovině října proběhl v Průmyslovém paláci na pražském…

REKLAMA