REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

V Mladé Boleslavi jsou na prodej další pozemky

V Mladé Boleslavi je nyní k mání více než 33 tisíc metrů čtverečních pozemků pro výstavbu výrobních hal, skladů nebo obchodních ploch.
V Mladé Boleslavi jsou na prodej další pozemky

Výběrové řízení na jejich prodej vyhlásila v těchto dnech společnost Naxos, která se zabývá prodeji větších komerčních nemovitostí. Minimální kupní cena je 50 244 000 korun, první kolo výběrového řízení končí 4 listopadu. Pozemek se nachází na strategickém místě – blízko centra, dálnice D10 i výpadovky na Jičín. Jeho prodej a rozšíření mladoboleslavské průmyslové zóny tak přinese i nová pracovní místa.

Poptávka po průmyslových prostorách je teď v Česku velká a Středočeský kraj, především Mladoboleslavsko, přitahuje tuzemské i nadnárodní developerské společnosti. „Vzhledem k vysoké poptávce po takových pozemcích očekáváme velký zájem,“ říká ředitel Naxosu Jan Sachr.

„Pozemek je vhodný pro výrobní společnosti spojené s mladoboleslavskou automobilkou, ale třeba také pro investory, kteří se zabývají výstavbou skladových a výrobních hal a dále je pronajímají. Na pozemku, který přes cestu sousedí s komerční zónou, kde sídlí přední světové značky, může také vyrůst velkosklad. A lidé, kteří budou v nových objektech pracovat, to sem budou mít blízko z centra Mladé Boleslavi,“ dodává Sachr.

Podle Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí se v minulém roce v ČR dokončilo 566 000 m2 nových skladových a průmyslových prostor, tedy nejvíce od počátku světové ekonomické krize v roce 2007. Celková plocha těchto prostor je v tuzemsku kolem 5,69 milionů m2.

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA