REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Výkonný audiosystém SC-UX100/102 s kvalitním zvukem v kompaktním provedení

Společnost Panasonic představuje nový audiosystém SC-UX100/102, dostatečně výkonný na to, aby zaplnil čistým a přitom průrazným zvukem i větší místnost. Aplikace MAX Juke a DJ Jukebox navíc jistě potěší majitele telefonů s Androidem.

Nejenže se díky ní dá celý systém snadno ovládat, ale pokud se na večírku či jiné akci sejde více lidí s touto aplikací, mohou přehrávač využívat jako jukebox.

Panasonic SC-UX100/UX102, součást modelové řady New Urban Audio Series, se zkrátka výborně hodí k modernímu městskému životnímu stylu. Kvalitní zvuk v kombinaci s elegantním kompaktním provedením dokáže oživit každou party.

Průrazný a čistý zvuk

Audiosystém SC-UX100/102 nabízí výkon 300 W a k tomu zřetelné a průrazné basy, takže je výsledný zvuk velmi dobře vyvážený. Reproduktory se skládají z basového wooferu velikosti 13 cm a z pěticentimetrového tweeteru (výškové membrány), vše je optimalizováno pro dvoupásmový reprosystém. Přední strana wooferu je zvětšená, přední otvor tweeteru je zakroucený kvůli lepšímu prostorovému dosahu zvuku.

Basový systém D-Bass má vlastní zesílení, což ocení zejména milovníci rytmické hudby. Díky vestavěnému ekvalizéru si na své přijdou fanoušci různých žánrů – v přednastavené nabídce je rock, salsa a mnoho dalších. Speciální režim Fotbal se zase hodí pro televizní sportovní přenosy. Vybere si zkrátka každý.

Stylové kompaktní provedení

SC-UX100/102 je jednoduchý systém, který lze použít v místnostech všech velikostí a typů. To platí i pro design samotného audiosystému – základem je elegantní černá barva, střídavě s lesklým a matným povrchem, což působí prostým a zároveň luxusním dojmem. Hlavní jednotka zaujme i modrým podsvícením, jehož intenzitu lze upravit podle chuti.

Písničky na přání s aplikací MAX Juke

Systém podporuje i bezdrátový přenos zvuku přes Bluetooth, připojení k chytrému telefonu je tudíž dílem okamžiku. Pomocí aplikace DJ Jukebox lze přehrávat skladby z USB zařízení v režimu Mix Play, originální aplikace Panasonic MAX Juke zase umožní i náhodným přítomným ovládat playlisty jako při hraní na opravdovém jukeboxu. To přijde vhod především na nejrůznějších večírcích a oslavách. 

Panasonic Marketing Europe GmbH, organizační složka Česká republika - divize Panasonic Computer Product Solutions

logo
Thámova 289/13
186 00 Praha 8

telefon: tel.: +420 - 236 032 911 (callcentrum) tel.: +420 - 236 032 511 (recepce) fax: +420 - 236 032 411
e-mail: panasonic.praha@eu.panasonic.com

web: www.panasonic.cz, www.toughbook.eu

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Panasonic představuje profesionální kameru se špičkovými parametry

Panasonic představuje profesionální kameru se špičkovými parametry

Kamera HC-X1 se záznamem do 4K frekvencí 60p/50p a s širokoúhlým objektivem 24 mm a 20násobným optickým zoomem se díky svým vlastnostem výborně hodí pro profesionální tvůrce toužící po vysoké obrazové kvalitě.

REKLAMA