REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Rehau okna: barevná rozmanitost i možnosti designu

REHAU disponuje velmi širokou paletou barev a možnostmi designového ztvárnění, která jsou nyní sjednocená v kolekci KALEIDO COLOR.
Rehau okna: barevná rozmanitost i možnosti designu

REHAU má v oboru barev více než 30letou zkušenost s vysokou kompetencí i v oblasti výzkumu a vývoje. Vedle toho profituje firma z nesčetných synergií z oblasti automobilového průmyslu. Všechny barevné varianty jsou stále na světle, se snadnou údržbou, odolné vůči poškrábání a obzvlášť odolné vůči povětrnostním vlivům. Od lakování KALEIDO PAINT přes kašírování KALEIDO FOIL až po hliníkové obložky KALEIDO COVER můžete vytvořit okno svých představ téměř bez omezení.

KALEIDO PAINT – Lakování pro univerzální intenzitu barev

REHAU vám nabízí dodávku lakovaných profilů již ze závodu. Vyladěním vlastní chemie a aplikační techniky s dlouholetými partnery z oboru lakování jsme vyvinuli velmi účinné laky, které se vyznačují vysokou stálostí barev a stabilitou vůči UV-záření. Používáme dvousložlokové laky (2K-laky) na vodní bázi odolné vůči chemikáliím. Vykazují velmi vysokou odolnost vůči povětrnostním vlivům a pevný povrch. Jsou ředitelné vodou a šetrné vůči životnímu prostředí – včetně záruky již známe vysoké REHAU kvality.

Pro lakování oken, vchodových dveří nebo HS portálů nabízíme k dispozici více než  170 intenzivních barevných odstínů podle RAL, DB nebo NCS. Vedle ušlechtilých lesklých povrchů jsou k dispozici i strukturované laky, k výběru ze široké barevné palety, které si vás získají hedvábným vzhledem a příjemným pocitem při dotyku. Profily nebo částí profilů s nánosem strukturovaných laků lze, ve srovnání s běžnými hladkými laky, taky velmi snadno udržovat a přesvědčí vás i stejnou odolností povrchu, odolností vůči chemikáliím, jako i odolností vůči povětrnostním vlivům a světlu, stejně jako hladké laky. Tímto nabízíme našim zákazníkům spoustu možností jak se odlišit. 

Pro realizaci vaši individuální barevné představy lze provádět lakování v různých barvách na vnější i vnitřní straně nebo pouze na jedné, jako i rubové straně. Metalické efekty nebo kovové odstíny pro dodatečné zvýraznění. Takto můžete plastové profily upravit odpovídajíc stávajícím hliníkovým povrchům. 

Pomocí kašírovacích fólií KALEIDO FOIL nabízí REHAU velmi rozmanitou nabídku struktur, od klasických dřevěných dekorů přes trendové Uni barvy až po moderní  hliníkový vzhled.

KALEIDO FOIL – Silná fólie pro plusové efekty

Pomocí kašírovacích fólií KALEIDO FOIL nabízí REHAU velmi rozmanitou nabídku struktur, od klasických dřevěných dekorů přes trendové Uni barvy až po moderní hliníkový vzhled. Díky široké barevné nabídce přes 80 různých dekorů, které odpovídají aktuálním trendům, vzniká mnohostranná oblast použití. Na základě rozsáhlého programu standardního sortimentu skladem, můžeme velmi rychle reagovat na poptávky v krátké lhůtě. Samozřejmě i tady nabízíme možnost využití jednostranné nebo oboustranné aplikace – i využití různých fólií.

KALEIDO COVER – Mnohostranné využití hliníkových obložek pro ušlechtilý vzhled

KALEIDO COVER v sobě přináší další architektonický vrchol: přes 50 individuálních tvarů hliníkových obložek umožní vytvoření oken a dveří z vybraných plastových profilových systémů REHAU téměř bez barevných omezení.

Díky perfektnímu hliníkovému vzhledu lze okna opticky sladit bez problémů s hliníkovou fasádou. Hliníkové  obložky REHAU jsou přizpůsobené profilům a jsou s nimi pevně spojené. Povrch obložek lze upravit lakováním, práškováním nebo eloxováním při zachování robustnosti a odolnosti proti povětrnostním vlivům.
Dále pak na základě individuálních přání lze obložky dodat se šikmým nebo rovným řezem. Pro výběr barvy je k dispozici více než 170 RAL odstínů a pro ještě více možností při vytváření vzhledu lze zvolit vnitřní i vnější odstín oken i dveří nezávisle.

REHAU, s.r.o.

logo
Obchodní 117
251 70 Čestlice

telefon: +420 272 190 111
e-mail: praha@rehau.com

web: www.rehau.com/cz-cs

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Okna

Foto: Fitim Mucaj

Měli u domu nevzhledné betonové sloupořadí. Vyčarovali elegantní přístavbu

Domy, ve kterých plánujeme bydlet, k nám ne vždy doputují v originálním balení a vonící novotou. Někdy jsou to, zachovalosti a plné funkčnosti navzdory prostě stavby, ve kterých už někdo žil a měl s nimi své vlastní plány. Které se pak novým majitelům nemusí zdát pochopitelné. Což je i příklad rodinného domu, který…

Zdroj: lboro.ac.uk

Okna plná vody snižují energetickou náročnost domů

Cirkulující voda místo klimatizace. Nápad, který pochází z přírody. Podobně jako voda cirkuluje v oceánech z míst teplejších do míst chladnějších a vyrovnává tak teplotní rozdíly na planetě nechávají výzkumníci cirkulovat vodu po budově. Voda tak vyrovnává teplotní rozdíly, ochlazuje přehřívaná místa a vyhřívá místa…

Zdroj: AdobeStock- stock56876

Nezapomeňte před zimou seřídit a opravit plastová okna

Podzimní měsíce představují ideální čas pro jednu nepříliš lákavou, ovšem velmi důležitou činnost, a sice údržbu plastových oken. Pravidelným servisem například předejdete rychlému opotřebení oken i zbytečným výdajům za vytápění způsobených špatným těsněním. Stačí před nástupem zimy provést pět důležitých kroků.

Rekonstrukce bytu z první republiky: Sondy, bourací práce, pohledové zdivo

Rekonstrukce bytu z první republiky: Sondy, bourací práce, pohledové zdivo

V předešlém článku tohoto seriálu jsme se zabývali koupí prvorepublikové nemovitosti, předpokládaným rozsahem rekonstrukce či přípravnými projekčními pracemi. V tomto díle se již pustíme do vlastní rekonstrukce, která začala postupně zodpovídat spoustu předem nevyjasněných záležitostí. Podívejte se na demoliční práce…

REKLAMA