REKLAMA
Hledat

Fotosoutěž Otevřená Praha Pořádá ESTAV.cz a Open House Praha.

estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Rehau okna: barevná rozmanitost i možnosti designu

REHAU disponuje velmi širokou paletou barev a možnostmi designového ztvárnění, která jsou nyní sjednocená v kolekci KALEIDO COLOR.
Rehau okna: barevná rozmanitost i možnosti designu

REHAU má v oboru barev více než 30letou zkušenost s vysokou kompetencí i v oblasti výzkumu a vývoje. Vedle toho profituje firma z nesčetných synergií z oblasti automobilového průmyslu. Všechny barevné varianty jsou stále na světle, se snadnou údržbou, odolné vůči poškrábání a obzvlášť odolné vůči povětrnostním vlivům. Od lakování KALEIDO PAINT přes kašírování KALEIDO FOIL až po hliníkové obložky KALEIDO COVER můžete vytvořit okno svých představ téměř bez omezení.

KALEIDO PAINT – Lakování pro univerzální intenzitu barev

REHAU vám nabízí dodávku lakovaných profilů již ze závodu. Vyladěním vlastní chemie a aplikační techniky s dlouholetými partnery z oboru lakování jsme vyvinuli velmi účinné laky, které se vyznačují vysokou stálostí barev a stabilitou vůči UV-záření. Používáme dvousložlokové laky (2K-laky) na vodní bázi odolné vůči chemikáliím. Vykazují velmi vysokou odolnost vůči povětrnostním vlivům a pevný povrch. Jsou ředitelné vodou a šetrné vůči životnímu prostředí – včetně záruky již známe vysoké REHAU kvality.

Pro lakování oken, vchodových dveří nebo HS portálů nabízíme k dispozici více než  170 intenzivních barevných odstínů podle RAL, DB nebo NCS. Vedle ušlechtilých lesklých povrchů jsou k dispozici i strukturované laky, k výběru ze široké barevné palety, které si vás získají hedvábným vzhledem a příjemným pocitem při dotyku. Profily nebo částí profilů s nánosem strukturovaných laků lze, ve srovnání s běžnými hladkými laky, taky velmi snadno udržovat a přesvědčí vás i stejnou odolností povrchu, odolností vůči chemikáliím, jako i odolností vůči povětrnostním vlivům a světlu, stejně jako hladké laky. Tímto nabízíme našim zákazníkům spoustu možností jak se odlišit. 

Pro realizaci vaši individuální barevné představy lze provádět lakování v různých barvách na vnější i vnitřní straně nebo pouze na jedné, jako i rubové straně. Metalické efekty nebo kovové odstíny pro dodatečné zvýraznění. Takto můžete plastové profily upravit odpovídajíc stávajícím hliníkovým povrchům. 

Pomocí kašírovacích fólií KALEIDO FOIL nabízí REHAU velmi rozmanitou nabídku struktur, od klasických dřevěných dekorů přes trendové Uni barvy až po moderní  hliníkový vzhled.

KALEIDO FOIL – Silná fólie pro plusové efekty

Pomocí kašírovacích fólií KALEIDO FOIL nabízí REHAU velmi rozmanitou nabídku struktur, od klasických dřevěných dekorů přes trendové Uni barvy až po moderní hliníkový vzhled. Díky široké barevné nabídce přes 80 různých dekorů, které odpovídají aktuálním trendům, vzniká mnohostranná oblast použití. Na základě rozsáhlého programu standardního sortimentu skladem, můžeme velmi rychle reagovat na poptávky v krátké lhůtě. Samozřejmě i tady nabízíme možnost využití jednostranné nebo oboustranné aplikace – i využití různých fólií.

KALEIDO COVER – Mnohostranné využití hliníkových obložek pro ušlechtilý vzhled

KALEIDO COVER v sobě přináší další architektonický vrchol: přes 50 individuálních tvarů hliníkových obložek umožní vytvoření oken a dveří z vybraných plastových profilových systémů REHAU téměř bez barevných omezení.

Díky perfektnímu hliníkovému vzhledu lze okna opticky sladit bez problémů s hliníkovou fasádou. Hliníkové  obložky REHAU jsou přizpůsobené profilům a jsou s nimi pevně spojené. Povrch obložek lze upravit lakováním, práškováním nebo eloxováním při zachování robustnosti a odolnosti proti povětrnostním vlivům.
Dále pak na základě individuálních přání lze obložky dodat se šikmým nebo rovným řezem. Pro výběr barvy je k dispozici více než 170 RAL odstínů a pro ještě více možností při vytváření vzhledu lze zvolit vnitřní i vnější odstín oken i dveří nezávisle.

REHAU s.r.o.

logo
Obchodní 117
251 70 Čestlice

telefon: +420 272 190 111
e-mail: praha@rehau.com

web: www.rehau.com/cz-cs

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Okna

Zdroj: AdobeStock - vladimirnenezic-1

Není sklo jako sklo. Okenní skla mají technické možnosti, které se vyplatí využívat

Není sklo, jako sklo. Okenní sklo může mít různé vlastnosti. Na domě můžeme využít skla akustická, protipožární, bezpečnostní. Náhledem do budoucnosti je technologie aktivních skel, které se zatemňují či zmatní řízeně. Začneme ale pěkně popořadě. Z čeho se okenní sklo skládá? A proč se nedávají na celý dům stejná skla?

Zdroj: TZB-info

Jak rekonstruovat a provozovat bytový dům? Poradíme na konferenci. Registrujte se!

S rozvojem technologií, zvyšováním podpory z dotačních programů a s novými povinnostmi z oblasti elektromobility čekají nové i stávající bytové domy nové investice. Jak se na ně připravit a kde na ně vzít? I to bude tématem konference Rekonstrukce a provoz bytových domů, kterou pořádá portál TZB-info 3. listopadu v…

Zdroj: Jiří Zilvar

Český soběstačný dům využívá na maximum výhledy do krajiny a energii ze slunce. Vyzkoušeli jsme ho!

Samota, klid, výhled na okolní lesy, zpěv ptáků a bzučení hmyzu. To jsou hlavní atributy místa, ve kterém stojí dům, který nepotřeboval žádné přípojky. Funguje zcela autonomně a známý je pod názvem Český soběstačný dům. Naši redaktoři v něm strávili tři dny, aby ho důkladně odzkoušeli. Co zaujalo šéfredaktora…

REKLAMA