REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Awox SmartPebble – novinka pro ovládání světla gesty

Awox představuje novinku - zcela nový typ bezdrátového ovladače SmartPebble, díky němuž můžete zhasínat, rozsvěcet, měnit intenzitu i barvu světla pouhými gesty. Doplňuje rodinu chytrých žárovek Awox, které umějí hrát, ohlídat byt či dům nebo místnost provonět oblíbenou esencí – ale především jsou špičkovou volbou pro osvětlení.

Nový bluetooth ovladač SmartPebble na první pohled upoutá čistým designem a netradičním přístupem. Zhasínáte, rozsvěcíte a měníte intenzitu nebo barvu světla pohybem – třesením, máváním nebo poťukáním. A to bez toho, že byste se museli zvednout z křesla.

Chytré žárovky Awox je možné bez ohledu na typ spojovat do zón, a ty pak jednotně ovládat. To vše pomocí klasického ovladače nebo mobilního telefonu či tabletu. „Ale ne vždy je pohodlné kvůli ztlumení světla shánět mobilní telefon,“ říká Ondřej Žatečka ze společnosti Audiopro, která Awox na našem trhu zastupuje. „Proto Awox nyní přišel s novým typem ovladače SmartPebble – ten nejen skvěle vypadá, ale můžete s ním ovládat nastavení světel pouhým pohybem: žádné luštění ikonek a mačkání tlačítek.“

Ovladač Awox SmartPebble je bezdrátový, umí ovládat až 8 různých žárovek a funguje v dosahu až 20 m. Lze ho jednoduše uchytit na zeď, jeho vnitřní část je ale možné také vyndat a odložit kdekoli v dosahu, případně díky magnetu ve spodní části uchytit na kovové povrchy.

Další informace. Cena v internetovém obchodě Kreatek.cz je 1350 Kč včetně DPH.

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Komplexní řešení pro celý dům: chytré žárovky Awox

Komplexní řešení pro celý dům: chytré žárovky Awox

Pomalu si zvykáme na to, že se u nás zabydlují různá „smart“, tedy chytrá zařízení. Napadlo by vás ale, že žárovky, i když trochu nestandardní, se postarají o osvětlení, ozvučení, vytvoření atmosféry a provonění vašeho domu, bytu či kanceláře?

REKLAMA