Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Komplexní řešení pro celý dům: chytré žárovky Awox

Pomalu si zvykáme na to, že se u nás zabydlují různá „smart“, tedy chytrá zařízení. Napadlo by vás ale, že žárovky, i když trochu nestandardní, se postarají o osvětlení, ozvučení, vytvoření atmosféry a provonění vašeho domu, bytu či kanceláře?

Tato chytrá zařízení je navíc možné propojit do tzv. multiroom systému, a ten pak jednoduše nastavovat a ovládat ze svého tabletu nebo smartphonu. Pro vytvoření žádoucí atmosféry pak jen vyberete vhodnou hudbu, nastavíte odpovídající barvu a intenzitu světla a prostor ještě příjemně provoníte – a to vše jen pomocí chytře vybraných žárovek.

Smart žárovky Awox nejsou jenom na svícení – staly se průkopníkem v zapojení zajímavých „chytrých“ prvků do stále oblíbenějších LED žárovek,“ říká Ondřej Žatečka ze společnosti Audiopro, která výrobky Awox v ČR prodává. „Navíc je možné z těchto žárovek vytvořit systém, který se postará o správné osvětlení jednotlivých prostor, jejich ozvučení, případně i zpříjemnění atmosféry rozptýlením vonných esencí.“

Instalace je velmi jednoduchá - žárovky stačí umístit do jakékoli standardní stojací lampy, lustru, stolní lampičky, připojit smartphone nebo tablet a ovládat dění pomocí aplikace, která je dostupná pro Android, iOS, i Win PC.

Nejen svítí, ale i hrají – Awox StriimLIGHT Color, StriimLIGHT Wi-Fi Color

Pro ozvučení interiérů se nabízí hned několik typů inteligentních žárovek Awox, které dokáží rychle a jednoduše rozehrát a rozsvítit celý byt, kancelář nebo restauraci. V podstatě se liší podle komunikace se zařízením, z něhož přehrávají hudbu (Bluetooth nebo Wi-Fi). Jsou dodávány s dálkovým ovladačem, kterým lze pohodlně regulovat nejen vlastní přehrávání hudby, ale také nastavit barevný tón osvětlení, úroveň jasu, a samozřejmě také světlo zapnout a vypnout.

StriimLIGHT Wi-Fi Color

Awox StriimLIGHT Wi-Fi Color je energeticky úsporná LED žárovka s integrovaným Wi-Fi reproduktorem. Tato žárovka je vlastně plnohodnotný přehrávač internetových rádií. Dovoluje vytvářet synchronizované zvukové zóny (multiroom) s několika žárovkami StriimLIGHT Wi-Fi, takže tímto způsobem můžete zajímavě ozvučit interiér domu, bytu, kanceláře nebo restaurace. Aplikace Awox StriimCONTROL pro ovládání žárovky nebo i celého multiroom systému je k dispozici pro platformu Android, iOS, MAC i Win PC.

Více informací. Cena na e-shopu společnosti Audiopro Kreatek.cz je 3999 Kč včetně DPH.

StriimLIGHT Color

Awox StriimLIGHT Color je energeticky úsporná LED žárovka s integrovaným Bluetooth reproduktorem. Díky ní můžete streamovat hudbu z telefonu, tabletu nebo z počítače. Aplikace SmartControl pro ovládání je zdarma ke stažení na Google play a App Store.

Více informací. Cena na e-shopu společnosti Audiopro Kreatek.cz je 2799 Kč včetně DPH.

Provoní interiér a vytvoří atmosféru - AromaLIGHT Color

Awox AromaLIGHT Color je chytrá energeticky úsporná LED žárovka s ovládáním přes Bluetooth 4.0 a integrovaným difuzérem na esenciální oleje. Pomocí smartphonu nebo tabletu a aplikace SmartControl můžete bezdrátově ovládat nastavení jasu, barev a intenzity rozptylu esenciálních olejů. I tento typ chytrých žárovek je možné spojovat do jednotlivých zón a synchronně ovládat, a to až 8 žárovek v dosahu 20 m.

Více informací. Cena na e-shopu společnosti Audiopro Kreatek.cz je 1330 Kč včetně DPH.

Vytvoří světelnou atmosféru - SmartLIGHT Color

Awox SmartLIGHT Color je chytrá energeticky úsporná LED žárovka s ovládáním přes Bluetooth 4.0. Pomocí smartphonu nebo tabletu a aplikace SmartControl můžete bezdrátově ovládat nastavení jasu a barev. Vyniká nízkou spotřebou a především životností 20 000 hodin. Je vhodná pro doplnění multiroom systémů jako osvětlovací prvek.

Více informací. Cena na e-shopu společnosti Audiopro Kreatek.cz je 1330 Kč včetně DPH.

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Awox SmartPebble – novinka pro ovládání světla gesty

Awox SmartPebble – novinka pro ovládání světla gesty

Awox představuje novinku - zcela nový typ bezdrátového ovladače SmartPebble, díky němuž můžete zhasínat, rozsvěcet, měnit intenzitu i barvu světla pouhými gesty. Doplňuje rodinu chytrých žárovek Awox, které umějí hrát, ohlídat byt či dům nebo místnost provonět oblíbenou esencí – ale především jsou špičkovou volbou…

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Plechové krytiny SATJAM lze nyní pořídit o něco výhodněji díky výhodné jarní akční nabídce. Zdroj: SATJAM s.r.o.

Výhodné jaro s plechovými krytinami SATJAM

Výhodné jaro s plechovými krytinami SATJAM

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA