REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Inspirujte se novými 3D detaily pro lepení obkladů a dlažeb!

Lepení obkladů a dlažeb je jedním z nejčastějších řešení povrchových úprav podlah a stěn. Týká se nejen interiérů a prostorů tradičních, jako jsou kuchyně nebo koupelny, ale je velmi oblíbeným a dlouhodobě funkčním řešením i v exteriéru na konstrukcích více namáhaných klimatickými vlivy.

Zhlédněte proto nové 3D grafické detaily s řešením těchto oblastí!

Díky komplexnosti naší výrobkové řady pro oblast lepení keramiky a našim letitým zkušenostem jsme pro vás připravili několik více i méně typizovaných skladeb, se kterými bude návrh správného a systémového řešení hračkou.

Prohlédněte si technologický předpis Baumacol. Najdete v něm užitečné rady pro správné zpracování i přehledné grafiky jednotlivých skladeb včetně doporučených výrobků.

Baumit, spol. s r.o.

logoPrůmyslová 1841
250 01 Brandýs nad Labem

telefon: 326 900 400
zelená linka: 800 100 540
e-mail: info@baumit.cz

web: www.baumit.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Zateplování systémem Baumit Kera

Zateplování systémem Baumit Kera

Na podkladní konstrukci lepíme desky tepelného izolantu pomocí lepicí hmoty Baumit StarContact. V rámci certifikovaného systému Baumit KERA je možné použít jak polystyrenový izolant Baumit EPS–F, tak ...

Terasa na terénu – systémové řešení Baumit Baumacol

Terasa na terénu – systémové řešení Baumit Baumacol

Hlavní hydroizolační vrstva brání pronikání vlhkosti z terénu do vrchních vrstev. Pro spádovou vrstvu lze využít některý z potěrových betonů Baumit FlexBeton / či FlexBeton Speed (minimální tloušťka ...

REKLAMA
REKLAMA