Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Skříňky JIKA Cubito-N schovají pod umyvadlem vše důležité

Nábytkovou řadu JIKA Cubito-N inspirovanou kubismem doplňuje novinka v podobě dvouzásuvkových provedení skříněk a varianty čtyřzásuvkové, která skýtá prostor pro všechny poklady. Aktuální trend v podobě geometrických tvarů a strohé elegance platí v koupelně dvojnásob.

Ve stylu se odráží nadčasové prvky kubismu, takže koupelna bude elegantní i v průběhu let.

Podumyvadlové skříňky JIKA Cubito-N v provedení dub, tmavá borovice nebo lesklá bílá nabízejí maximum z účelně využitého prostoru. Zásuvky nejsou opatřeny výřezem pro sifon, což umožňuje umístit do nich více předmětů. Vyšší rozměr zásuvek skýtá prostor pro uložení i větších nádob s čisticími prostředky. Šuplíky jsou vybaveny kvalitními pojezdy, jež umožňují jejich plné vysunutí, a brzdou dovírání.

Podumyvadlové skříňky JIKA Cubito-N jsou k dispozici za cenu od 7 834 Kč (včetně DPH).

Kolekce JIKA Cubito-N skýtá výběr také z menších skříněk, které jsou osazeny kvalitním závěsným kováním s 3D seřízením. Skříňky s klasickým otevíráním disponují dveřními panty se zabudovaným tlumením dovírání. Úchytky, zapuštěné do hrany dvířek, šetří místo a lahodí oku nejednoho příznivce minimalistického designu. Podumyvadlové skříňky JIKA Cubito-N jsou k dispozici v šířkách 45 cm, 55 cm, 60 cm, 65 cm, 75 cm, 85 cm a 130 centimetrů, určená pro dvojumyvadlo, a jsou kompatibilní se všemi typy umyvadel JIKA Cubito. Skříňka pod asymetrické umývátko je vybavena buď výklopnými, nebo klasickými dvířky.

Klasické skříňky jsou nezbytnou součástí moderní koupelny. V sérii JIKA Cubito-N je možné pořídit variantu s levými, resp. pravými dveřmi. Ve skříňkách jsou umístěny skleněné police, případně kombinace skleněných a pevných polic. K dispozici jsou o šířce 32 centimetrů, hloubce 32 centimetrů a výšce buď 47 cm, 81 cm, nebo 161 cm. Střední skříňku lze pořídit i jako mělkou s hloubkou 15 centimetrů – ideální řešení pro skromnější prostory.

Podumyvadlové desky JIKA Cubito-N lze vybrat buď v klasickém provedení, nebo s výřezem pro umyvadlo, případně s dvěma výřezy pro umyvadlo. Klasickou desku lze pořídit v rozměrech od 65 do 210 centimetrů, deska s jedním výřezem pro umyvadlo je k dostání v délce 65–160 centimetrů, v případě desky s dvěma otvory pro umyvadla je k dispozici rozměr od 135 do 220 centimetrů.  

Nábytek JIKA Cubito-N si můžete prohlédnout v Prague Gallery: I. P. Pavlova 5 (vchod z Legerovy ulice), 120 00 Praha 2.

Více informací.

LAUFEN CZ s.r.o.

logo
V Tůních 3/1637
120 00 Praha 2

telefon: +420 296 337 701
e-mail: laufenspace@cz.laufen.com

web: www.laufen.cz, www.jika.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Jak se co nejlépe vypořádat s úklidem koupelny

Jak se co nejlépe vypořádat s úklidem koupelny

Při úklidu bytu myslíme na to, abychom byli co nejdříve hotovi a zároveň za sebou zanechali čistotou zářící místnosti. A není žádným tajemstvím, že právě koupelna dá nejvíce práce. Zároveň je to prostor, který chceme mít před hosty dokonale upravený. Staré vybavení není nutně faux pas, co je však horší je špína a…

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Střešní krytiny SATJAM jsou nyní za zvýhodněnou cenu a představují tak v době nevyzpytatelného vývoje inflace vhodnou investici. Zdroj: SATJAM s.r.o.

Akční nabídka střešních krytin SATJAM

Akční nabídka střešních krytin SATJAM

REKLAMA
REKLAMA